Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Centrum rozmowy o Fan Artach
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wow!!! Samochód z Shadow'em. Dla mnie to jakaś nowość. Jakby po Polsce jeździli takimi samochodami to bym była w siódmym niebie. Zgadzam się z tobą chyba każdy przechodzień nie spuszczał by z niego oka. Może jak będę starsza też załatwię sobie taką furę. Po prostu trzeba tylko się przejść do osoby która się na tym dobrze zna. Jeszcze do tego samochodu przydałby się napis Shadow Fan i wtedy można jechać.
Samochody z Segi powinny tak wyglądać. Dam wam link na fajne auto z Shadow'em.
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator

Obrazek

Sonic zawsze lubi się popisywać czyż nie? Chwalenie się jest rzeczą ludzką. Każdy z nas jak chce się czymś popisać to wcześniej czy później nam to nie wyjdzie tak samo dobrze jak wcześniej. Akurat Sonic jest wyjątkiem. Jemu zawsze takie popisy wychodzą. Nieźle!!! :D

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ja sądzę że takie nadmierne popisywanie się niczemu dobremu nie służy, ale takie rzeczy najlepiej przemilczeć. Moim zdaniem są przez to tylko kłopoty. Oczywiście to nic złego od czasu do czasu czymś się popisać, no ale bez przesady. Mam nadzieję że się nie pogniewacie po prostu mówię to co myślę. Jak ktoś ma dobre wyczucie czasu to nawet i popisy się przydają. Na przykład ten rysunek narysowałam sama i się tym nie chwale, ponieważ wiem że są lepsi. Jestem dopiero początkująca. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Więc :
1. Ja chcę taki samochodzik ! :D
2. Sonic się popisuje ... I dobrze, to cały on :> Chociaż w realu mogłoby być to trochę denerwujące - ale, jakby był przyjacielem któregoś z nas, z pewnością aż tak by nam to nie przeszkadzało :3
3. Ooo, bardzo ładny rysunek, Blaze :D
Moje są w dziale znajdującym się pod tym, jakby kto chciał look'nąć.

Awatar użytkownika
Administrator

Obrazek

Nie mogę się doczekać, kiedy poznam Sticks. Tak na nią patrzę i myślę sobie, że będzie bardzo zabawną postacią.

Obrazek

A tutaj macie tablicę z warsztatu Tailsa. Ma kilka zabawnych notatek.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Sticks na tym arcie prezentuje się nieźle.
A co do tablicy Tails'a - przecie tak wyglądają moje zapiski ( czyt. bazgroły ) w zeszytach ! :D

Awatar użytkownika
Przyjaciel

No ten Tails to niezły bałaganiarz, ale ma głowę na karku czyż nie.

Awatar użytkownika
Administrator

Obrazek

Następny odjazdowy fanart. Nie ma to jak ciepły piasek, niebieskie niebo, samolot pod ręką i bawić się na całego.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Nice ! :ok:
+ Fajne nowe emotikony :D

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Rzeczywiście nie ma jak szczęśliwe życie. Ja mam dla was coś nowego. Shadow w nowej wersji (wakacyjnej).
Obrazek

Witam oto kolejny obrazek dotyczący Shadow'a w wersji wakacyjnej. W sprawie bezpieczeństwa praw autorskich daje wam tylko link. http://images4.fanpop.com/image/photos/21200000/Crazy-shadz-3-shadow-the-hedgehog-21256606-614-779.jpg

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Hohoho ! :D
Ten Shadow przypomniał mi tylko, jak bardzo nie mogę doczekać się wakacji ;I
Ale arty ładne ^^'

Awatar użytkownika
Administrator

Obrazek

Jak to nasz Sonic pierwszego dnia jest w innym miejscu, a drugiego dnia jest już na innym krańcu świata. W tym tygodniu Sonic wypoczywa w St. Louis w Stanach zjednoczonych. Jak widać naszemu Sonicowi spodobał się pomnik jednego z najwybitniejszych pionierów rock and rolla, postanowił sobie cyknąć fotkę z nim i podzielić się nią z nami. Bardzo miło z jego strony :D .

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Hahah, fajna fotka, poprawiła mi humorek :D

Awatar użytkownika
Administrator

Obrazek

Trochę opóźniony, ale jest nasz cotygodniowy fanart. Widać, że nie tylko my przepadamy za Soniciem. Sonic wygląda na zaskoczonego.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Oooooooooooo ! Nice picture :3

Szukaj:
 [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków