Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sonic X
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wiesz Nazo, jeśli chodzi o Polsat - nasz kochany program z reklamami, to w weekendy nadal puszczają bajki. Ale ciekawie by było zobaczyć odnowienie tego serialu (tylko... Moim wielkim marzeniem, jakby mieli odnowić dubbing, to jedna zasadnicza rzecz. Tylko żeby jakby było, żeby Shadowa nie podkładał ten tajemczy gościu, co dubbingował Shadowa w Boomie ;-;).

هیڅ ژوند

Awatar użytkownika
Kolega

Według mnie Polski dubbing Shadowa w Sonic X był dobrym głosem.

Awatar użytkownika
Administrator

A po co odnawiać ten serial. Niech najpierw to go puszczą na Polsacie co moim zdaniem będzie przełomem w naszej Polskiej telewizji.

Awatar użytkownika
Kolega

A kiedy go puszczą, bo chciałbym zobaczyć ponownie Shadowa albo Chaosa. 2 seria tego serialu była najlepsza. Kiedyś jak żem czytał na Sonic Fanon kiedy 4 seria tego serialu wyjdzie, wtedy jakaś tam premiera na cartoon network jest. Patrzę w program tv nie ma tego?

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Kiedyś jak żem czytał na Sonic Fanon kiedy 4 seria tego serialu wyjdzie, wtedy jakaś tam premiera na cartoon network jest. Patrzę w program tv nie ma tego?

Odpowiedź na to pytanie masz w fragmencie który ci podkreśliłem. 4 seria nigdy nie powstała i raczej nie powstanie.

A co do samego serialu, ciekawie by było gdyby znów puszczono go w Polsce. :)

Awatar użytkownika
Kolega

Moglibyśmy zrobić petycję ale kto się pod nią podpisze? Na blueblurze mamy coś koło 25-30 aktywnych użytkowników a raczej z taką ilością podpisów petycja przejdzie bez echa, fakt mogliby się podpisać nie tylko fani Sonica ale także Jetixa ale dalej byłoby to za mało, dlaczego? Powstała już kiedyś petycja do Polsatu o wznowienie emisji Pokemonów (które przez długi czas były emitowane na Fox Kids i Jetix a do dzisiaj są emitowane na ich następcy czyli Disney XD), jak wiadomo pokemony w Polsce mają więcej fanów bo kiedy fanów Sonica w Polsce jest może parę tysięcy to fanów Pokemonów parędziesiąt jeśli nie więcej (w tym ja). Jednakże petycja miała mały odzew i o ile dobrze pamiętam zebrano ok. 300 podpisów.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

ChaoLaChao pisze:
Konradomorelo pisze:
Najlepsze jest to że napisał odcinek o baseballu, który wręcz na pierwszy rzut oka wydaje się inny niż reszta :P

Z nudów bawiłem się jego nickiem na tłumaczu Google i wyszło mi "Treeland"

Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że ten gość to Amerykanin.

A nie czasem Threeland? Bo to by bardziej pasowało do znaczeń tych kanji ("trzy"+"kraj"+"ląd").
Poza tym nie polecam Gugl Tłumoka do zabawy z japońszczyzną, lepiej zapytać Tangorina (względnie Jisho albo WWWJDIC, ale tylko w Tangorinie da się włączyć transkrypcję na alfabet łaciński).
Aha, i Japońcy kochają baseball nie mniej niż Amerykanie, wiesz.

A powtórka Sonic X na jakimkolwiek polskim kanale by się przydała, już chyba nieraz to pisałam.
I w sumie nie miałabym nic przeciwko redubowi, stary dubbing był raczej słaby, a poza tym może udałoby się zrobić nową wersję na podstawie japońskiej/francuskiej :śmieje się: z Digimonami się udało (cicho, wiem że druga wersja była z lektorem)
Petycja z Pokemonami i tak by chyba nic nie dała, bo z tego co wiem to Disney XD ma od dłuższego czasu wyłączność na emisję tej serii w Europie. W przypadku Sonic X w tej chwili niczego takiego chyba nie ma, więc szansa na powtórkę na Polsacie by była. Gdyby tylko sama stacja się tym zainteresowała.

Ale o czym to ja miałam... aha, więc szukałam (bez skutku) skąd mógł się wziąć ten nieszczęsny Koji Miki i w tym celu przejrzałam francuskie i 4Kidsowskie tyłówki plus tę którą mają moje japońskie odcinki 3 sezonu. No i co się okazało: w japońskiej i francuskiej tyłówce 3 sezonu pod hasłem "story editor" (=główny scenarzysta) figuruje nie Hiro Masaki, a Kiyoko Yoshimura! (4Kids najwyraźniej zostawił starą tyłówkę i u nich dalej jest Masaki). To by sporo wyjaśniało, zwłaszcza że mówimy tu o pani od scenariuszy Unleashed i Sonica '06.

Awatar użytkownika
Kolega

Co do tego że Disney XD ma wyłączność w Europie to nie do końca ponieważ przynajmniej wiem że do niedawna np. w UK pokemony emitowały 3 kanały jednocześnie (Cartoon Network, Boomerang który należy do Cartoon Network i Disney XD właśnie). W Niemczech pokemony emitują Cartoon network i Nickelodeon (wiem przynajmniej że Nickelodeon wypuszcza filmy kinowe). Nie jestem pewien co do innych krajów bo informacje nie zawsze są jasne jaka stacja aktualnie emituje.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Poza tym nie polecam Gugl Tłumoka do zabawy z japońszczyzną,

To tak apropo mi się przypomniało :P

phpBB [media]

A co do Sonica X puszczonego ponownie z nowym dubbingiem to byłbym jak najbardziej za :) Tylko obsada raczej powinna być inna niż w polskim dubie Boom ( i nie przez to ze jest zła ale bardziej pasują do głosów od Colors do teraz a do glosów podobnych do tych z X trzeba innych ludzi)

Imperium Eggmana walczy w służbie dobra więc poddajcie się lub kara was spotka!

Awatar użytkownika
Kolega

Konradomorelo pisze:
Cytuj:
Poza tym nie polecam Gugl Tłumoka do zabawy z japońszczyzną,

To tak apropo mi się przypomniało :P

phpBB [media]

A co do Sonica X puszczonego ponownie z nowym dubbingiem to byłbym jak najbardziej za :) Tylko obsada raczej powinna być inna niż w polskim dubie Boom ( i nie przez to ze jest zła ale bardziej pasują do głosów od Colors do teraz a do glosów podobnych do tych z X trzeba innych ludzi)

To już byłby chyba 6 polski głos sonica...Tak poza tym wydaję mi się że Maciej Kosmala ma bardziej podobny głos do Griffitha niż do Smitha.

Szukaj:
 [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków