Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. Gotta Go Fast!
  • Premiera Sonic Forces odbędzie się 7 listopada tego roku. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, przez co trzymamy za nią kciuki!
  • Sonic Mania (czyli najnowsza gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa!
  • Sonic Amateur Games Expo ruszyło pęłną parą! Kilkadziesiąt niezależnych developerów przez parę tygodni będzie się ścigać w pomysłach by pokazać światu najlepszą grę niezależną z Sonikiem. Tegoroczną edycją rządzić będzie komputerowy remake niesławnego Sonic 2006 w skali 1:1 i stworzony od zera powalający Sonic 2 HD!
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • Zapraszamy do aktywności w działach Porozmawiajmy oraz Dyskusje, gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z jeżem Sonikiem, jego ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi różnorodnymi tematami...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sonic Archie - dyskusja ogólna
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
To było łatwe do przewidzenia.

Sprawa anuluowania serii jest definitywnie potwierdzona, tylko zarząd Archie nie ma zbytnio jaj, żeby powiedzieć swoim pracownikow, fanom i światu, że najdłużej wydawany komiks na licencji gier wideo w dziejach, nagle został anuluowany z powodu zerowej popularności na rynku masowym.

Proponuję, żeby na chwilę obecną przestać plotkować nad StH Archie Series, a zacząć nad tym, kto przejmie licencję.
A może... Czy w ogóle ktoś ją przyjmie?

Awatar użytkownika
Administrator

Hmm, przejąć to może ktoś przejmie. Nie ma co nadziei tracić bo jednak cała seria jest lubiana i może jakby nowi wnieśli coś nowego, świeżego to może znów na kilka lat byłby zarobek, kto wie. Jak się dało wcześniej to i teraz się da.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Archie niestety musiało zakończyć serię, ale IDW wkracza na scenę już w 2018... Ciekawie, ciekawie.

W każdym razie, dawno temu przeglądając z nudów niewydane komiksy na Sonic News Network odkryłem ciekawą rzecz.
Udostępniono kilka stron numerów #291 i #292 w wersji bez kolorów i dialogów. Postanowiłem dla lekkiego rozkręcenia działu do czasu rozpoczęcia wydawania komiksów od IDW poruszyć ten temat.

Najpierw #291:
ObrazekObrazek
Wrzucę tu jeszcze opis z czasów przed anulowaniem serii.
"SONIC i Tails wyruszają na PRZYGODĘ w czwartej części "Genezy Herosa": Nasza celebracja dwudziestego piątego roku istnienia jeża zbliża się do rzutu okiem na najbardziej przełomowy moment Klasycznej Ery! Sonic i Tails zostają odciągnięci, trafiając na pułapki i będąc atakowani przez tajemniczego mieszkańca Anielskiej Wyspy zwanego "Knucklesem!" Teraz, w samym sercu wyspy, razem stawiają czoła najnowszej kreacji Doktora Eggmana w bezpośredniej walce! Przedstawiona okładka została zrobiona przez weterana Soniczych komiksów Patricka "Spaz" Spaziante, z kolei wariant "Sonic VS. Knuckles" pochodzi od wieloletniego kolorysty komiksów Matta Hermsa!"

Cóż, nie wiem jak wygląda sprawa praw autorskich do tych stron, więc... znajdziecie je w odpowiednim temacie tej wiki. Żeby nie musieć poświęcać czasu na wpisywanie fraz, w spoilerze jest link do odpowiedniego numeru. Strony znajdziecie w galerii. Umieściłem w tym spoilerze też moje spostrzeżenia co do tych ukazanych stron.
Spoiler:

Numer #292:
ObrazekObrazek

Opis jeszcze sprzed anulowania:
"WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA gdy SONIC i jego przyjaciele rozchodzą się na "Różne Ścieżki": Kryzys Rozbitego Świata już za nami, a dwudziestopięciolecie Sonica było uroczyście obchodzone. Więc co teraz z Soniciem i jego przyjaciółmi? To do nich należy decyzja! Niebieski pędzi wokół Zachodniej Wyspy na misji - ale dla kogo? Kiedy jeż jest nieobecny, każdy z przyjaciół podejmuje swoje decyzje mające wpływ na ich kierunek życia. Nie przegap całkowicie nowej ery w przygodach Sonica! Przedstawioną okładkę wykonał weteran komiksu Tracy Yardley, z kolei wariant "Epicki Plakat Filmowy" jest autorstwa T.Rexa!"
Ach, te czasy kiedy czekało się na ten numer...
Ekhm...
Spoiler:

Zastanawiałem się, czy nie poruszyć tematu innych numerów których nie wydano, ale skoro ukazane strony należą tylko do tych dwóch, stwierdziłem brak potrzeby ich poruszania.
Myślałem też, czy może nie spróbuję trochę rozruszać tego tematu. Mógłbym wrzucać jakieś komentarze na temat postaci czy numerów i pokierować na ich temat jakieś rozmowy, ale nie wiem, czy spotkałoby się to z zainteresowaniem. (tak, to jest ukryte pytanie)

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Oby nie skłamali, żeby potem nie okazało się że nie będzie w 2018 tylko 2022.

Szukaj:
 [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków