Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sonic X
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Może ogólnie zrobić petycję przywrócenia paru bajek z Jetixa bo tak to nie ma sensu i raczej specjalnie jednej bajki nie puszczali, nie wiem...może zareklamować naszą petycję u różnych youtuberów nagrywający między innymi kreskówki (ew. zapłacić) i może coś by wyszło, duże przebicie by było i może udało by się namówić polsat ale żeby to się udało to musi być co najmniej parę tysięcy podpisów jeśli nie parędziesiąt.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Nie ma to najmniejszego sensu.
Plan może wydaje się głupi, a idea niezła, ale coś mi mówi że to mało prawdopodobne.

Chociaż można zawsze popierdzielać po stronach z feedbackiem świeżych stacji TV z prośbami o zakup licencji.
Co powiecie na... Sonic X na Nowa TV?

-- 10 sie 2017, 10:51 --

Aktualizacja #1

E-mail właściciela stacji to: info@tvspektrum.pl
Więcej info. na https://www.nowa.tv

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Nie mam "Nowej TV".

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Nazo pisze:
Nie mam "Nowej TV".

Sprawdź dokładnie. A jeśli nie, to pozostaje Metro i Zoom TV

Awatar użytkownika
Przyjaciel

To pryndzej wolałabym Metro... Bo tak nawet spoko rzeczy lecą xd (a Nowej chyba ni mam)

هیڅ ژوند

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Metro zdaję się też nie mam, multimedia jakaś biedna jest w kanały uniwersalne ;-;.

Awatar użytkownika
Kolega

Nazo pisze:
Metro zdaję się też nie mam, multimedia jakaś biedna jest w kanały uniwersalne ;-;.

No co ty nie powiesz? iksDE

Awatar użytkownika
Przyjaciel

To pozostaje nam tylko Zoom TV! :inne:

Szukaj:
 [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków