Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. Gotta Go Fast!
  • Premiera Sonic Forces odbędzie się 7 listopada tego roku. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, przez co trzymamy za nią kciuki!
  • Sonic Mania (czyli najnowsza gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa!
  • Sonic Amateur Games Expo ruszyło pęłną parą! Kilkadziesiąt niezależnych developerów przez parę tygodni będzie się ścigać w pomysłach by pokazać światu najlepszą grę niezależną z Sonikiem. Tegoroczną edycją rządzić będzie komputerowy remake niesławnego Sonic 2006 w skali 1:1 i stworzony od zera powalający Sonic 2 HD!
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • Zapraszamy do aktywności w działach Porozmawiajmy oraz Dyskusje, gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z jeżem Sonikiem, jego ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi różnorodnymi tematami...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem z uruchomienie fanowskiej gry "Sonic World"
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wiecie co jednak po prostu zrezygnuję, dzięki wszystkim za pomoc, próbowałem wszystkiego ale nie działa więc po prostu już nie będę próbował.

Awatar użytkownika
Znajomy

Zawsze możesz spróbować poczekać na Realase 8 Sonic Word może będzie Ci działał.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Pobrałem Sonic World Release 8 później wypakowałem ten folder gry do folderu z grami i kliknąłem na ikonkę gry żeby uruchomić tą grę i wyświetlił mi się komunikat. :zawrót głowy:
Obrazek

Radzę wam jeszcze nie pobierać tej gry, ale sami zobaczcie czy będzie też to u was. :tracić równowagę:

Awatar użytkownika
Opiekun

Wiesz co? Zawsze tak bywa z tego typu plikami.
Niegrzecznie mówiąc - SmartScreen lubi być popi :o :o :o olony i bywać zbyt opiekuńczy.

Wciśnij "Więcej informacji" i "Uruchom mimo to" to Ci pójdzie.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Zrobiłem uruchom mimo to i dobrze śmiga gra ale w czasie przechodzenia jakiegoś etapu wyskakuje mi error, przechodziłem Frog Forest, Radical Highway, Coral Cave, Star Light, Twinkle Park, Windy Valley i Misty Gorge i jednym z tych etapów wystąpił właśnie error. :inne:

Awatar użytkownika
Opiekun

Jakubas18 pisze:
Zrobiłem uruchom mimo to i dobrze śmiga gra ale w czasie przechodzenia jakiegoś etapu wyskakuje mi error, przechodziłem Frog Forest, Radical Highway, Coral Cave, Star Light, Twinkle Park, Windy Valley i Misty Gorge i jednym z tych etapów wystąpił właśnie error. :inne:

Którym?

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Misty Gorge właśnie!

Awatar użytkownika
Opiekun

Jakubas18 pisze:
Misty Gorge właśnie!

To wtedy się to mówi, bo mam problemy które.

Awatar użytkownika
Opiekun

A próbowałeś może pobrać ten plik dll, bo sam jestem posiadaczem Windowsa 10 z 64-bitowym systemem, więc też miałem taki sam problem, wpisywałem na google ten plik dll, potem go ściągnąłem i wszystko już pięknie działało, jeśli chcesz mógłbym ci podać link do tego pliku

素敵な一日を!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Podaj mi linka a jaki to dll ma być?

Awatar użytkownika
Przyjaciel

W razie dalszych problemów proponuję zgłosić to do twórców tego fangame'u wraz z linkiem jeżeli jesteście biegli w mówieniu po angielsku https://discord.gg/kUKvQkn w razie gdyby link nie działał sprawdź inny link na youtube https://sonicworldfangame.com/2017/03/2 ... important/

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Tam trza się rejestrować na tym discord. Co ty mi to dałeś, kolego?!

Awatar użytkownika
Opiekun

Jakubas18 pisze:
Tam trza się rejestrować na tym discord. Co ty mi to dałeś, kolego?!

xDDDDD

Kisnę niemiłosiernie.
A ty co myślałeś? Że będzie lubu-dubu-łapu-capu?

Awatar użytkownika
Opiekun

OH NO NIE UMIEM PODAĆ POCZTY xd sorki już nie będę po rpostu nie musiałem ale serio mam discorda nie bój się ~~chyba że nie umiesz używać poczty~~

-- 17 wrz 2017, 18:21 --

a mam pytanie ktoś może dać link do pliku dll bo sam mam ten problem :V

Szukaj:
 [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków