Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 10 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sonic Mania
Awatar użytkownika
Znajomy

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Witam wszystkich bardzo serdecznie stworzyłem ten temat ponieważ widzę, że jeszcze jak na razie nikt na forum nie raczył go stworzyć mianowicie chodzi mi oto czy w grze Sonic Mania, która ma się ukazać dnia 15 sierpnia 2017 r. na konsolę ps4, xbox one, pc i chyba też z tego co mi wiadomo na konsolę nintendo switch, to mam następujące pytania: po pierwsze czy ta gra będzie zawierała w sobie tryb wieloosobowy po drugie czy faktycznie jak czytałem u jednego gościa na youtube, że gra została stworzona mniej więcej tak samo jak sonic cd i jeszcze jakaś tam jedna gra z soniciem, krótko mówiąc mam na myśli poziomy czy są zrobione mniej więcej z tej serii sonica i czy to jest prawdą, a po trzecie czy jak są, a raczej będą tam specjal stage to sonic, tails i knuckles mają biegać tak samo jak w sonicu R?? oczywiście nie wiem czy to jest wszystko prawdą słyszałem tylko takie pogłoski od takiego jednego typa na YouTube na którego natknąłem się całkiem przypadkowo proszę o pomoc z góry dzięki pozdrawiam ;).

Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 19:15 przez BlueManiaツ, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł: Re: Sonic Mania
Awatar użytkownika
Przyjaciel

wszystko to prawda i wszystko było ujawnione na yt sonica (oficjalnym) ;_;
więc odemnie masz order explorera

Awatar użytkownika
Znajomy

Igor.W ok dzięki to miłe :), bo nie byłem co do końca pewny, a wiesz jak wyglądają niby tylko takie plotki i pogłoski co do oficjalnego kanału na YouTube Sonic The Hedgehog to rzadko tam bywam.

-- 10 sie 2017, 22:16 --

zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz czy będą jakieś DLC do tej gry, a jeżeli tak to na kiedy są planowe pewnie najwcześniej znając życie to chyba SEGA zamierza wypuścić je dopiero w 2018 r. i też jeszcze słyszałem, że ma się ukazać do tej gry season pass??

Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 19:15 przez BlueManiaツ, łącznie zmieniany 4 razy

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Na stówkę nie będzie DLC.
Mania to taki prezent od fanów dla fanów, który nawet jeśli zgarnie oceny lepsze od Sonic Forces, będzie sprzedawał się słabiej (i jako gra niezależna)

Ale nic nie wiadomo.
Remake Craszów dostał w pełni odnowione Stormy Ascent.

Awatar użytkownika
Znajomy

ChaoLaChao no dokładnie.

Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 19:14 przez BlueManiaツ, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Znajomy

Chociaż nie pogardziłbym odnowionym ,,proto palace" albo przynajmniej zonów z bety Sonica 2

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Zaraz, a jakie to dlc będą bo jestem ciekaw.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

żadnego dlc nie będzie ;_;

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Jakubas18 pisze:
Zaraz, a jakie to dlc będą bo jestem ciekaw.

Czytaj ze zrozumieniem pls ;-;

Awatar użytkownika
Znajomy

Nazo, a bo ja wiem, ale jedno jest pewne jak ktoś był by ciekaw co zawiera PRE ORDER do Sonic Mani na konsolę PS4 to piszcie bo załóżmy, że ktoś nie posiada w ogóle tej gry, a np. był by ciekaw to z chęcią pokażę, bo jest już dostępne do pobrania pozdrawiam ;).

Szukaj:
 [ Posty: 10 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków