Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Online
 Tytuł: Regulamin forum
Post: 17 wrz 2017, 22:05 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Regulamin

1. Nie wolno umieszczać treści obraźliwej, poniżającej, dokuczliwej, zawierającej słowa nie kulturalne, powyżej 18 roku życia i niezgodnej z prawem.

2. Administrator lub wyznaczony przez niego moderator strony ma prawo do usunięcia postu, wątku i innych treści napisanych przez użytkownika wtedy gdy temat został rozwiązany lub odbiega od początkowych założeń.

3. Nie wolno umieszczać linków stron, które udostępniają nielegalne pliki. Jeżeli nie jesteś pewien czy link, który chcesz udostępnić jest zgodny z tym punktem w regulaminie proszę o kontakt chętnie pomogę.


4. W przypadku rezygnacji korzystania z naszej strony internetowej użytkownik ma prawo wysłać prośbę o dezaktywowanie konta. Ogólnie rzecz biorąc nie ma możliwości usuwania konta z naszego serwisu lecz dla mocno opornych osób po dogadaniu się z administratorem witryny może taka możliwość byłaby rozpatrzona.

5. Podczas gdy dany użytkownik będzie usuwał posty z forum niszcząc przy tym szyk i spójność tematów na stronie internetowej i będzie ten czyn robił wielokrotnie to administrator forum ma prawo bezpowrotnie dezaktywować dane konto i w wypadku poniesionych strat baza danych forum będzie cofnięta o jeden lub kilka dni.

6. Zabrania się na forum wstawiania tematów ze spoilerami bez uprzedzenia (należy wstawić informację o spoilerach w tytule).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>