Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pomysły na fan game z soniciem
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Shadow2016 pisze:
Jeśli ktoś by mógł mi pomóc zrobić projekt bo nie umiem tworzyć gier to niech powie.

Eee...
CLICKTEAM!

Ale serio, tam scrolling jest obsługiwany, więc będzie prosto i łatwo!

Awatar użytkownika
Znajomy

Jak mamy tworzyć grę to musimy wykonać te punkty:
1.Zmówić się (ja nie będę mógł na Discordzie, nie mam microfonu)
2.Ustalić na czym wszystko będziemy robić(polecam Unit, Unreal jest oklepane i nie umiem z niego
korzystać)
3.Porozdawać role (jedni zajmią się skryptami, drudzy poziomami, trzeci modelami, czwarci
texturami i ta dalej)
4.Jakoś dzielić się texturami, modelami i skryptami( przez Dropboxa czy czegoś)
5.Skleić to wszystko do kupy.
6.Wstawić na jakiś serwis i pochwalić się nim znajomym(nie sprzedamy tej gry bo SEGA nas
pozwie chyba że koś ma z nimi kontakt i załatwi licencje.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

widzsonica pisze:
Jak mamy tworzyć grę to musimy wykonać te punkty:
1.Zmówić się (ja nie będę mógł na Discordzie, nie mam microfonu)
2.Ustalić na czym wszystko będziemy robić(polecam Unit, Unreal jest oklepane i nie umiem z niego
korzystać)
3.Porozdawać role (jedni zajmią się skryptami, drudzy poziomami, trzeci modelami, czwarci
texturami i ta dalej)
4.Jakoś dzielić się texturami, modelami i skryptami( przez Dropboxa czy czegoś)
5.Skleić to wszystko do kupy.
6.Wstawić na jakiś serwis i pochwalić się nim znajomym(nie sprzedamy tej gry bo SEGA nas
pozwie chyba że koś ma z nimi kontakt i załatwi licencje.

Nie masz przypadkiem zbyt wielkich ambicji?
Żeby na Unity robić grę to ja rozumiem, ale żeby kompletnie nieznające się wzajemnie osoby zwoływały się?

Lepiej towarzyszu porób coś na Scratchu/Clickteamie/Unity ze/bez znajomymi/znajomych i udostępnij. Lepiej mogę/możemy określić w jakich gatunkach czujesz się najwygodniej.

Awatar użytkownika
Znajomy

Teraz tak za bardzo nie mam czasu bo będę musiał dokończyć naukę robienia na Unity bo korzystać
z niego umiem ale pisać różny skryptów to nie za bardzo i robię jeszczę własnego RPGa, ale
zrobiłem pierwszą grę na silniku Unity jak chcesz to mogę presłać ale do zrobienia gry o Sonicu
znalazł bym chwilę
I jeszcze jedno:
Mówiąc zmówić się chodziło mi oto że każdy siedział by w swoim domu i robił swoją robotę.
Komunikowali byśmy przez jakiś program. Ustalili byśmy jakąś godzinę w której będziemy pracować
a swoje projekty byśmy przesyłali sobie np. ktoś co będzie robił textury przesyłał by je
do kogoś kto będzie robił poziomy albo kto będzie robił modele i tak dalej.

Szukaj:
 [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków