Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sonic Boom (concept art)
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Już za 7 dni będziemy mogli cieszyć oczy nowym odcinkiem (lub odcinkami) długo oczekiwanego serialu Sonic Boom. Na czas oczekiwania wrzucam wam kilka wspaniałych grafik i rysunków, które powinny wam się spodobać.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Wielki wysyp grafik koncepcyjnych z Sonic Boom!
http://www.sonicstadium.org/2014/11/sonic-boom-concept-art-blowout-trousers-owls-and-nerds/
http://board.sonicstadium.org/topic/19307-sonic-boom-rise-of-lyric-major-concept-art-leak-untagged-spoilers/
http://www.tssznews.com/2014/11/16/former-brb-concept-artists-upload-sonic-boom-concept-art/
Zbiorcza galeria: http://imgur.com/a/i1YpZ#124

Część z tych grafik pochodzi z bardzo wczesnych etapów produkcji, dzięki czemu możemy zobaczyć m.in. (proto-)Lyrica jako sowę czy propozycje dużo bardziej skrajnego redesignu Sonica i Eggmana. Przy okazji wyszło na jaw, że prace nad Boom zaczęły się najpóźniej w 2010 roku (a możliwe, że jeszcze w 2009), pod roboczymi tytułami Project: Apollo i Sonic: Origins.

Radzę się spieszyć z oglądaniem - część grafik już zniknęła z miejsc w których je pierwotnie zamieszczono (zbiorcza galeria dalej je ma... jeszcze.)

Awatar użytkownika
Administrator

Nie ma się czym martwić. Całą zbiorczą galerię można pobrać przyciskając przycisk download znajdujący się pod obrazkiem. Ja już sobie wziąłem i tak sobie myślę czy te obrazki nie udostępnić na naszej galerii. Pomyślę o tym w najbliższy weekend.

Awatar użytkownika
Kolega

Moja ulub!!! (wiem, że ja jestem z 2016r. i to już dawno wyszło). Czekałam na to :)

Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków