Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • W Cook & Becker trwa przedpremierowa zniżka 10% na ksiażkę z artworkami specjalnie stworzonej na 25 lecie istnienia naszego niebieskiego jeża.
  • Premiera nowej gry Project Sonic 2017 odbędzie się w wakacje 2017 roku. Na to wygląda, ze gra będzie posiadała bardziej mroczny klimat niż w innych grach z Soniciem wypuszczanych w ostatnich latach co oznacza także, że gra będzie posiadała trochę poważniejszą fabułę. Zapowiada się ciekawie.
  • Premiera nowej gry Sonic Mania odbędzie się wiosną 2017 roku. Czas na powrót naszego niebieskiego jeża do świata retro!!!
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Nowa animacja stworzona przez fanów niebieskiego jeża "Sonic: The Wrath of Nazo" będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału, ponieważ pomysł jest bardzo oryginalny, prosty i z pewnością nie będziecie nim zawiedzeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 [ Posty: 2 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Soniczny Kanał
Post: 16 sty 2014, 19:59 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nasz kanał na youtubie zmienił nazwę z BlueChannel na Soniczny Kanał. Stało się tak z tego powodu, że nazwa BlueChannel była używana już na wielu innych kanałach na youtubie. Nasza nowa nazwa kanału jest oryginalna i nie jest używana przez inne osoby na youtubie. Jeżeli ktoś ma pomysł na nazwę kanału, która będzie lepsza niż ta którą teraz mamy to proszę stworzyć wątek w dziale pomysły i propozycje i podać po prostu nazwę kanału.


Offline
 Tytuł: Re: Soniczny Kanał
Post: 07 lut 2014, 20:45 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nasz Soniczny Kanał dotarł już do facebooka.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 2 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>