Oficjalne breloki w sieci sklepów Action

Lubicie niespodzianki? Tajemnice? Sekrety? A może nie jesteście pewni, jaką postać lubi kolega, koleżanka, przyjaciel, który jest fanem Sonica? W sieci sklepów Action pojawiło się idealne rozwiązanie.

Sonic the Hedgehog – tajemnicza torebka z super brelokiem z klipsem

W cenie zaledwie 4.49 zł otrzymujemy torebkę w formie popularnych Mystery Box. Każda zawiera losowy brelok z postacią ze świata Sonic the Hedgehog. Może nam się trafić Sonic z Tailsem, Amy, Knuckles, Dr. Eggman lub Metal Sonic. Nigdy nie wiemy, kogo znajdziemy w środku!

Jak wygląda zawartość?

Każdy brelok wykonany jest z gumowego i dosyć elastycznego materiału. Dokładność wykonania jest na zadowalająco wysokim poziomie, no może z wyjątkiem tego Sonica i Tailsa, którzy naszym zdaniem mogliby mieć bardziej żywe kolory. Wisior posiada również plastikowe mocowanie, które możemy wykorzystać, by przypiąć sobie nasz zakup do kluczy, torebki czy plecaka.

Torebka z niespodzianką stanowi bardzo ciekawy gadżet dla każdego miłośnika Sonica, jak również może być fajnym dodatkiem do prezentu. Wszystkich zainteresowanych zakupem tego cudeńka zapraszamy do sklepów Action, a ciekawych jak dokładnie wygląda zawartość, zapraszam do obejrzenia filmu od youtubera Gurnaldinho plays, który prezentuje zawartość 10 opakowań.

Wchodząc do Action, nie łatwo było naszego Niebieskiego Jeża znaleźć. W naszym wypadku, breloczki z Sonica, wraz z dyskami do wyboru były dostępne w dziale z zabawkami, niedaleko gier planszowych.

Źródła: Action, Gurnaldinho plays

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51