Sonic the Hedgehog 31th Anniversary z BlueBlur Center

Nie spodziewaliśmy się, że nasz event urodzinowy poświęcony Niebieskiemu Jeżowi będzie tak popularny, że będziemy organizować już trzecią edycję naszego niezwykłego streama. Rok temu Sonic miał na swoich barkach już 30 lat i z tej okazji staraliśmy się dla Was zorganizować niezwykle pamiętną rocznicę w postaci trzydniowego eventu. Nie myśleliśmy jednak, że ten rok będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ i tym razem wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i proponujemy garstkę nowości. Tym razem jednak przesunęliśmy event o jeden dzień, ponieważ w weekend będziecie mieli więcej wolnego czasu, aby z nami się bawić. Całą akcję zredukowaliśmy także do dwóch dni, ale bez obaw! Nadrobimy je w wydarzeniach, które w tym roku dla Was szykujemy.

Nie martwcie się, nie zabraknie u nas oczywiście gameplayów, podcastów czy wykładów. W tym roku znów udało nam się załatwić wywiady ze wspaniałymi ludźmi z fandomu Niebieskiego Jeża. W związku z tym, że zbliża się premiera naszego najnowszego projektu o nazwie “SkyHigh Studio“, oferujemy wam grę aktorską na żywo, o której więcej szczegółów dowiecie się poniżej. Na naszej stronie nie zabraknie także artykułów specjalnie napisanych na tą szczególną okazję.

Oficjalny stream charytatywny z okazji 31 urodzin Sonica odbędzie się 24 czerwca o 15:00, zaś zakończy się 25 czerwca późnym wieczorem na Sonicznym Kanale. W przypadku dużej aktywności, mamy dla Was coś specjalnego.

Wywiady

W poprzednim roku FenriRez z serwera Sonic Club na discordzie, BOLT z projektu Sonic Omens oraz P3DR0 z Sonic Amateur Games Expo udzielili nam wspaniałych wywiadów, w których opowiedzieli o swoich projektach. Tym razem na BlueBlur Center zawitają goście z RadiaSEGI oraz Sonic Paradox. Zapytacie, czemu w tym roku tylko dwa wywiady? Przecież trzecia edycja eventu powinna być lepsza niż poprzednia! I owszem, będzie! Ale akurat na niego będziecie musieli nieco zaczekać. Zapewniam jednak, że warto, bo będzie to wywiad absolutnie wyjątkowy.

Artykuły

Prowadzimy najlepszą stronę z newsami o Sonicu i jego paczce? Prowadzimy! Więc i artykuły także muszą być. Kolejny raz postaramy się co nie co Wam opowiedzieć o historii Kolczastego Demona Prędkości oraz o osobach, którzy tą historię budują. Nie przegapcie ich daty publikacji, ponieważ będzie co czytać.

Akcja Improwizacja

Nowością, która pojawi się w Polsce po raz pierwszy, jest gra aktorska na żywo z Niebieskim Jeżem w roli głównej pt. “Akcja Improwizacja”, inspirowana Twitter Takeoverem, który zrobił niemałą furorę na oficjalnym kanale Sonic the Hedgehog. Już 25 czerwca będziecie mogli wejść w interakcję i zadawać pytania Sonicowi, Tailsowi, dr Eggmanowi oraz Shadowowi. Nie martwcie się nieśmiałością Tailsa na wizji, podczas gdy Sonic będzie zaczepiał Eggmana, a Shadow próbował wtrącić tam swoje trzy grosze. Na pewno cały team z Mobiusa zrobi co w ich mocy, żeby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Giveawaye

Te osoby, które śledzą naszego Discorda, mogły zauważyć słowa kluczowe, które Tails (założyciel BlueBlur Center) skierował w waszą stronę. Była to zapowiedź zmian w zasadach rozdawania nagród – tym razem, aby przystąpić do naszego giveawaya, trzeba być członkiem naszego serwera na Discordzie, ponieważ tam będzie odbywać się losowanie. Żeby wziąć w nim udział, trzeba zarejestrować się do listy znajdującej się na podanym wyżej serwisie najpóźniej do rozpoczęcia eventu. Oprócz tego z udziału w giveawayu wyłączeni są zeszłoroczni zwycięzcy. Podjęliśmy tę decyzję, aby dać możliwość zdobycia nagrody uczestnikom, którym w 2021 się nie poszczęściło. Do rozdania mamy plakaty i urodzinowe kubki z naszą oficjalną grafiką o łącznej wartości 260 zł.

Stream Charytatywny

Kolejną nowością, w której w tym roku będzie można uczestniczyć, jest zbiórka charytatywna. Jej motywem przewodnim jest przyjaźń Sonica i Tailsa. Ich relacje są bardzo bliskie, wręcz braterskie, a tym, co ich połączyło, była tragedia w postaci samotności i braku akceptacji ze strony innych. Uznaliśmy więc, że bardzo dobrym pomysłem będzie zbiórka na rzecz Domu Dziecka, którego podopieczni nie mają takich wygód jak kochający ojciec czy troskliwa matka. W ten sposób nasza wspólna radość może przyczynić się do uśmiechu biednych dzieci, samotnych jak niegdyś Niebieski Jeż, którego urodziny właśnie świętujemy.

Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, ten event będzie udany i niezapomniany. Obecnie pracujemy solidnie nad harmonogramem, który pojawi się niebawem. Będziemy na bieżąco informować Was o ewentualnych zmianach.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 170