Sonic the Hedgehog 32nd Anniversary z BlueBlur Center

Aż trudno w to uwierzyć, ale właśnie już 23 czerwca zaczynamy nasz coroczny event z okazji 32 Urodzin naszego Niebieskiego Jeża Sonica. Jak zawsze postaraliśmy się Wam przygotować jak najwięcej ciekawych materiałów, od artykułów na naszej witrynie po wykłady i giveawaye. Mamy nadzieję, że tegoroczna propozycja spędzenia weekendu przypadnie Wam do gustu.

Oto przedstawiamy Wam krótkie omówienie, co w tym roku mamy dla Was do pokazania:

Artykuły

Jak co roku, nie zabraknie u nas artykułów, które będą opowiadały o osobach, które kreują uniwersum Niebieskiego Jeża. Możecie z Naszej strony liczyć na recenzje gier fanowskich oraz dwa artykuły uzupełniające ten wspaniały okres, który świętujemy.

Podcasty

Ci, którzy już przez wiele lat nas obserwują to wiedzą, że od długiego czasu prowadzimy podcasty na Sonicznym Kanale. W związku z intensywnymi rozmowami w grupie, rezygnujemy z tej formy przekazywania Wam informacji na bardziej przyjazny i luźny dialog, który będzie odbywał się na naszym Discordzie. Powodem tych zmian jest danie możliwości naszym użytkownikom serwera wypowiedzenia się na interesujące ich tematy bez obawy, że cała akcja jest transmitowana na żywo. Oczywiście za przebieg dialogu będzie tak jak wcześniej odpowiadał prowadzący.

Soniczny Takeover

W poprzednim roku, ta atrakcja miała nazwę “Akcja Improwizacja”, teraz nazywamy to Sonicznym Takeoverem. Kierując się doświadczeniem z 31 urodzin Sonica, przedstawiamy Wam rozmowę z naszymi aktorami w troszkę zmienionej formie. Więcej informacji o całej akcji możecie uzyskać na naszym Discordzie, gdzie także znajdziecie specjalny kanał, w którym zbierane są pytania od fanów skierowane do Sonica, Tailsa czy Dr Eggmana.

Giveawaye

Aby przystąpić do giveawayów, musicie być członkami naszego serwera na Discordzie oraz niezbędne jest zapisanie się do listy chętnych wzięcia udziału w losowaniu nagród. Rejestracji do listy należy dokonać na podanym wyżej serwisie najpóźniej do rozpoczęcia eventu. W związku z tym, że ten rok jest dla naszej grupy wyjątkowy, ponieważ BlueBlur Center ma już za swoimi plecami 10 lat, to w związku z tym moderacja i administracja naszego serwisu może wpisać się do listy chętnych na tegoroczny giveaway. Znieśliśmy także zakaz uczestnictwa osób, które wygrały nagrody w poprzednim roku.

Zbiórka Charytatywna

Urodziny Niebieskiego Jubilata nie mogą odbyć się bez pomocy innym. Przez niecałe 2 dni będziemy prowadzić zbiórkę charytatywną na rzecz Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Kłodzku “Jerzy dla Jeży”. W poprzednim roku zebraliśmy 600 zł na dom dziecka, teraz chcielibyśmy pobić ten rekord, lecz bez Was tego nie dokonamy. Każda złotówka się liczy!

Link do zbiórki: https://tipply.pl/u/jerzy-dla-jezy-blueblurc

Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu, ten event będzie udany i niezapomniany. Obecnie pracujemy solidnie nad harmonogramem, który pojawi się niebawem. Będziemy na bieżąco informować Was o ewentualnych zmianach.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161