Sonic the Hedgehog 33rd Anniversary z BlueBlur Center

Ale ten czas szybko pędzi. Dla Nas, fanów Niebieskiego Jeża jest to normalne, bo jesteśmy już przyzwyczajeni do superszybkiego biegania Sonica przed siebie w grach komputerowych. Ta wolność i brak ograniczeń może uzależnić, lecz jak często powtarzamy, warto się czasami zatrzymać, aby nie ominąć tego co może być ciekawe. Tym razem warto się przynajmniej na chwilę zatrzymać u Nas, ponieważ 29 i 30 czerwca organizujemy event z okazji 33-cich urodzin Sonica. Jest to już 5 edycja Naszego corocznego eventu, w którym staramy się dla Was zaoferować wszystko co najlepsze. Pomysł zrodził się na wzór eventów zagranicznych, które przyciągają rzesze fanów z całego świata.

Oto przedstawiamy Wam krótkie omówienie, co w tym roku mamy dla Was do pokazania:

Artykuły

Artykuły własne na czerwiec nie są już żadną nowością na naszej stronie. Na dwa artykuły możecie liczyć od Arici Albastru, która z jak najwyższą starannością stara się Wam przekazać wszelkie ciekawostki o osobach, które grają ważną rolę w tworzeniu uniwersum Niebieskiego Jeża. Za jeden mały tekst oraz recenzję figurki będzie odpowiedzialny Tails. Nie zabraknie także corocznego pakietu wspaniałych prac od Yui Karasuno w rodzielczości 2K.

Podcasty

W związku z dużym zainteresowaniem społeczności w poprzednim roku, kontynuujemy prowadzenie podcastów na naszym serwerze na Discordzie. Postaramy się omówić wszystkie bieżące i najciekawsze tematy, a Wy będziecie mogli w tym uczestniczyć. Całość rozmowy jak w tamtym roku, nie będzie nagrywana, co pozwoli Wam na luźną rozmowę bez stresu.

Gameplaye

Tradycyjnie nie zabraknie także gameplayów na Naszym Sonicznym Kanale. Postaramy się dla Was o dobór ciekawych tytułów oraz o fajną atmosferę. Postaramy się także podczas grania omówić pare luźnych tematów, abyście się za bardzo nie nudzili.

Koncert na żywo

Witajcie fani Niebieskiego Jeża! Jestem Adam, ale dla innych jestem THE PASTA, bo śpiewam i tworzę muzykę. Mam 24 lata i pragnę poinformować, że 30 czerwca o godzinie 15:00 robię koncert na żywo na polskim Discordzie Blueblur Center. Ponieważ celebrujemy 33 urodziny Sonica i celebrujemy Rok Shadowa chciałbym potwierdzić, że na koncercie mogą pojawić takie utwory jak:

Live and Learn
– Vandalize
I am..All of me
Sonic Boom
– Piosenki z filmów Sonica
– i wiele więcej…

Chciałbym też zawiadomić, że na koncercie pojawi się mój utwór ,,Glow”, coverowy singiel ,,Let it Snow”, moje niewydane jeszcze utwory oraz covery innych piosenek.

Zapraszamy do zapoznania się z serwerem na Discordzie, kanałem YT, gdzie znajdziecie więcej utworów autorstwa THE PASTA oraz profilami na witrynach społecznościowych.

Linktr.ee: THE PASTA

Giveawaye

Nie możemy zakończyć wielkiego świętowania Urodzin Sonica bez giveawayów, co nie? W tym roku postaraliśmy się o nagrody o łącznej sumie 390 zł. Zasady są takie same jak w tamtym roku, czyli giveaway jest przeznaczony dla Naszych stałych użytkowników serwera Discord. Aby przystąpić do losowania trzeba być zweryfikowanym członkiem wcześniej wspomnianego serwera przed 23 czerwca i być wpisanym na listę chętnych. Warunki do spełnienia są wręcz banalne, a nagrody warte zainteresowania.

Zbiórka Charytatywna

Jak jesteśmy fanami Niebieskiego Jeża to i także lubimy pomagać. Urodziny Sonica nie mogą odbyć się bez zbiórki charytatywnej. Jej motywem przewodnim jest przyjaźń Sonica i Tailsa. Ich relacje są bardzo bliskie, wręcz braterskie, a tym, co ich połączyło, była tragedia w postaci samotności i braku akceptacji ze strony innych. Uznaliśmy więc, że bardzo dobrym pomysłem będzie zbiórka na rzecz Domu Dziecka, którego podopieczni nie mają takich wygód jak kochający ojciec czy troskliwa matka. W ten sposób nasza wspólna radość może przyczynić się do uśmiechu biednych dzieci, samotnych jak niegdyś Niebieski Jeż, którego urodziny właśnie świętujemy. Przez cały okres trwania eventu będziecie mogli wpłacić pieniądze, które będą przeznaczone na finansowanie remontów pokoi, sprzętu specjalistycznego czy wycieczek dla dzieci będących w domach dziecka w całej Polsce. Pieniądze po skończonym evencie zostaną wpłacone na witrynę domydziecka.org do działu Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze, a sprawozdanie z dokonanej wpłaty zostanie opublikowane w Naszych profilach w witrynach społecznościowych. Docelowo chcielibyśmy zebrać 300 zł, lecz jak Nam uda się pobić ten próg to samotne dzieci z pewnością będą zadowolone. Link do zbiórki znajdziecie poniżej, ale i także pod streamem na Sonicznym Kanale oraz w ogłoszeniu na Discordzie, który pojawi się niebawem.

Link do zbiórki: https://tipply.pl/@Na-Domy-Dziecka

Harmonogram

Dla zainteresowanych Naszym eventem, przedstawiamy harmonogram, w którym rozpisane są wszystkie atrakcje, które mamy zamiar zrealizować. Rozpiska może ulec zmianie.

Harmonogram: Sonic the Hedgehog 33rd Anniversary in BlueBlur Center

Dla mobilnych zalecamy skorzystać z aplikacji Arkusze Google w celu wygodnego przeglądania.


Mamy nadzieję, że w tym roku wydarzenie będzie udany i niezapomniany. Nie zaprzeczę, że liczymy na wysoką aktywność z Waszej strony. Dzięki temu mamy siłę na organizowanie tego wielkiego przedsięwzięcia na następny rok. Cieszcie się i bawcie bo to Nasz dzień. Harmonogram jest układany i pojawi się już wkrótce. O wszelkich zmianach będziemy informować na naszym Discordzie.

Za wspaniałą grafikę promującą Nasz event odpowiedzialna jest artystka ze SkyHigh Studio “Some Random Person” oraz specjalista od chmurek River, który ma stanowisko Zastępcy Liska Naczelnego w naszej redakcji. Za pomoc, serdecznie dziękujemy!

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 170