Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023

Shadow nie przepada tak mocno za świętami jak Sonic i jego przyjaciele. Aby uspokoić wyciszyć swoje myśli, Czarny Jeż postanowił wyjść na spacer po Station Square, który w ten okres wygląda niesamowicie. Jego uwagę zwróciła wystawa w jednym ze sklepów odzieżowych, na której lśniły piękne niebieskie buciki. Obuwie wyglądało dla Ostatecznej Formy Życia bardzo znajomo, może jednak te święta będą radośniejsze niż poprzednie? Shadow sam nie wie czemu to zrobił, ale wszedł do sklepu i kupił buty, aby podarować je dla Amy. Dlaczego dla niej? Amy w każde święta bez względu jakim zimnym spojrzeniem Czarny Jeż ją obdarowuje, ona się ciągle uśmiecha i życzy mu Wesołych Świąt. Na to wygląda, że w tym roku Shadow musi się trochę odwdzięczyć za uprzejmość swojej przyjaciółki.


Jest z pewnością mało osób w naszym kraju, które nie przepadają za obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia wraz z bliskimi. Musimy pamiętać także o tych, którzy samotnie spędzają ten wspaniały czas.

Ten rok przyniósł nam wiele wspaniałych tytułów z Niebieskim Jeżem. Pod koniec marca SEGA obdarowała nas grą The Murder of Sonic the Hedgehog; 6 lipca Netflix wypuścił grę na Androida Sonic Prime Dash, który jest dostępny dla osób posiadających abonament w wyżej wymienionym serwisie; od 17 października możemy cieszyć się Sonic Superstars oraz 5 grudnia mieliśmy premierę gry Sonic Dream Team, który jest dostępny tylko dla posiadaczy abonamentu w Apple Arcade. Dodatkowo w tym roku mogliśmy się cieszyć premierą 2 sezonu serialu Sonic Prime oraz nowymi odcinkami serii TailsTube. W tym roku fani Niebieskiego Jeża nie mieli powodów by się nudzić. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie jeszcze więcej radości, nowych tytułów z Soniciem, więcej przyjaciół i dobrych znajomych oraz spokoju w naszych domach i naszym społeczeństwie.

Życzymy Wam Wszystkim Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz z okazji nadchodzącego Nowego Roku. Niech Wam zdrowie sprzyja, dużo szczęścia, sukcesów w szkole czy pracy i wspaniałego czasu spędzonego razem z Nami. Gorące życzenia składają Wam:

Administracja, Moderacja wraz z Redakcją BlueBlur Center

Źródło: SonicOfficialJP

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166