Żegnamy 2022, witamy 2023!

Uff, ależ to był rok, co nie? Premiera filmu Sonic 2. Szybki jak Błyskawica, debiut gier Sonic Origins oraz Sonic Frontiers, no i ostatecznie Sonic Prime. Sądzimy, że fani Sonica nie powinni narzekać na brak nowości. Następny rok także zapowiada się wyjątkowo, ponieważ dostaniemy kontynuację serialu od Netflixa z Niebieskim Jeżem w akcji, będzie premiera serialu z Knucklesem od Paramount, zostanie wypuszczona duża i oczekiwana przez fanów aktualizacja do Sonic Frontiers, czy będziemy świętować 5-cio lecie komiksów z Soniciem od IDW.

Nasz Niebieski Demon Prędkości wraca do gry, i to tym razem na serio. Czy SEGA da radę utrzymać tę falę sukcesów? Nie wiadomo. Nie mniej jedno jest pewne, w końcu firma znalazła sposób, jak zadowolić fanów Sonica i jak na razie udaje im się to dosyć dobrze. Może nie wygraliśmy The Game Awards, lecz drugie miejsce też jest sukcesem dla nas wszystkich. Mamy jeszcze szansę wygrać w kategorii Najlepsza Ścieżka Dźwiękowa na Steam Awards, więc nie zapomnijcie oddać swojego głosu dla jeżowej sprawy.

Zakończenie roku jest także dla mnie osobiście czasem refleksji na temat włożonej pracy w tym okresie na rzecz fandomu i całego BlueBlur Center. Jako założyciel tej grupy, dziękuję za waszą wysoką aktywność w postaci największej ilości wyświetleń na naszej witrynie w historii, jak i bardzo wyjątkowej aktywności w super atmosferze na naszym Discordzie. W następnym roku będziemy świętować bardzo wyjątkowe wydarzenie, jakim jest 10-cio lecie całego BlueBlur Center. To właśnie 10 lat temu postanowiłem, że będę pracował na rzecz fandomu Niebieskiego Jeża i tak oto powstało ugrupowanie jak dotąd najstarsze, najdłużej utrzymujące się i będące jednym z największych w całej historii Sonica w Polsce co mnie napawa wielką dumą. Mam nadzieję, że wszystkie plany szykowane na tą niespotykaną chwilę w 2023 roku zostaną zrealizowane i dalej będziemy mogli rozwijać fandom, wyróżniając się ambicją oraz pracą.

W nadchodzącym roku chcielibyśmy Wam wszystkim, bez żadnych wyjątków życzyć jak najwięcej zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, radości na twarzy, wspaniałych znajomości i spokoju ducha. Abyśmy mogli dalej razem rozwijać powoli ten fandom, być jego częścią i czerpać z niego, to co najlepsze. Wraz z kończącym się rokiem, zapomnijcie o wszelkich problemach czy smutkach z nim związanych, zamknijcie to wszystko kłódką na klucz, jeżeli jesteście na kogoś źli, czy obrażeni to wybaczcie drugiej osobie, wraz z nowym rokiem, wystartujcie z życiem od nowa. Bawcie się dobrze i życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze.

Źródło: SEGA_OFFICIAL

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166