Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


 Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów Gry

2D, 3D, Inne

Gry o Sonicu

Opiekunowie: Vebros

58

770

wczoraj, 21:16

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Filmy i seriale

Adventures of Sonic the Hedgehog, Sonic Boom, Sonic Underground, Sonic SatAM, Sonic X, Inne filmy

Filmy i seriale o Sonicu

21

844

12 lut 2018, 18:54

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Muzyka

Porozmawiaj z nami o utworach z gier i filmów o Sonicu

Opiekunowie: MilesProPL

14

173

wczoraj, 21:26

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Postacie

Team Sonic, Imperium Eggmana, Team Dark, Team Rose, Team Chaotix, Babylon Rogues, Postacie z seriali, Archie Comics, Inne

Poznaj Sonica i jego przyjaciół

52

666

31 sty 2018, 22:48

Psiki Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Grafika

Grafika publikowana przez firmę SEGA

Opiekunowie: m.zuo

5

230

03 lut 2018, 11:37

Davir Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Komiksy

Poznaj wspaniały świat komiksów

7

162

wczoraj, 17:09

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Porozmawiajmy

Dyskusje, ciekawostki i inne rozmowy o uniwersum

Opiekunowie: Reshi

29

1036

wczoraj, 21:15

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

cronNajlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>