Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


 Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów Gry

2D, 3D, Inne

Gry o Sonicu

Opiekunowie: Vebros

60

827

14 kwie 2018, 15:11

Analizatornia Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Filmy i seriale

Adventures of Sonic the Hedgehog, Sonic Boom, Sonic Underground, Sonic SatAM, Sonic X, Inne filmy

Filmy i seriale o Sonicu

23

891

04 kwie 2018, 8:21

Shizayu Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Muzyka

Porozmawiaj z nami o utworach z gier i filmów o Sonicu

Opiekunowie: MilesProPL

15

185

wczoraj, 16:00

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Postacie

Team Sonic, Imperium Eggmana, Team Dark, Team Rose, Team Chaotix, Babylon Rogues, Postacie z seriali, Archie Comics, Inne

Poznaj Sonica i jego przyjaciół

54

647

27 mar 2018, 21:28

Kat Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Grafika

Grafika publikowana przez firmę SEGA

Opiekunowie: m.zuo

6

236

28 mar 2018, 17:22

ChaoLaChao Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Komiksy

Poznaj wspaniały świat komiksów

7

212

wczoraj, 9:20

Davir Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów Porozmawiajmy

Dyskusje, ciekawostki i inne rozmowy o uniwersum

Opiekunowie: Reshi

41

1175

17 kwie 2018, 9:16

TheKidan Wyświetl najnowszy post

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>