Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

[ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanarty od M.
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ufff, w końcu to dokończyłam!
Scourge x Fiona mili państwo.
Obrazek
+speedpaint, który poprawiałam chyba 5 razy i mam go serdecznie dość na dziś xd
https://www.youtube.com/watch?v=OZk7o6X ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
Przyjaciel

ładne niesamowite boskie ale czemu mi to przypomina jakiś słaby ship bez ładu i składu

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ej! Przecież to nawiązanie do Suicide Squad! Najs :D

(Nie muszę chyba mówić że praca jest świetna, co nie? :P)

Albo dobra zrobie to w stylu LaChao

memy/10

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Widzicie? Miałem rację.
Poprzednie arty często nawiązywały do Jokera, a ten to już na stopięćdziesiąt.

Ładne oświetlenie. Tylko powiem tak na marginesie.

Czekam na więcej... Jak zawsze! ;-)

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Mrrr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
Opiekun

Ten realizm światłocienia... Wzruszył me najgłębsze czeluści serca... Dobra, to brzmi dziwnie.

Przybywać tu planuję co jakiś czas, by część dzieł komentować.
A więc przybyłem, jak planowałem.

Daj mi chwilę...
*Kaszl, kaszl* *chrząknięcie* *strzyk palców* *przeciągłe stukanie na klawiaturze*

Tym razem bez poezji, bo weny mi brak, memu niestety zbrakło mi też.

Nie oglądałem "Suicide Squad", co najwyżej widziałem parę ilustracji (szczególnie hejty na nowy design Jokera), więc widzę ten obrazek tylko w kontekście czysto ilustracyjnym. I może w kontekście Archie, ale tylko w kontekście Scouriona... Fiourge... Tego shipu.

Najbardziej w tej pracy podoba mi się szczegółowość włosów. Takie piękne, wyróżniające się te lekko odstające... Najwyżej Scourge wydaję się mieć trochę za długie kolce, ale to tylko moje nic nieznaczące odczucie. Tym bardziej, że na tym obrazku nie mogę wyobrazić go sobie z krótszymi.

A co do Scourge, przedstawianego tu jak szaleńca (kaftan bezpieczeństwa z przypiętymi łańcuchami), to nawet trochę pasuje. Zawsze wydawał mi się trochę sadystyczny, szczególnie gdy zamienił się w zielonego i przejął władzę nad Moebiusem.
Ups, spoiler... trudno.

Fiona jako psycholog? Hm, nie wyobrażałbym jej sobie w ten sposób, ale w tym obrazku? Brałbym jak kończenie genialnej gry na 100%. Idealnie pasuje do całej idei, a narysowana jest jeszcze lepiej. Szczególnie, że z tego co widzę zachowano jej ubiór i dorzucono tylko ten biały płaszcz (jak on się nazywał?)

Obrazek podoba mi się też po części dlatego, że to Scourge x Fiona. Ale to nic wielkiego, lubię większość shipów.

Jakiś dziwny fan: "Hej, a co powiesz na Sonadow..."

WIĘKSZOŚĆ, POWIEDZIAŁEM!!! Takich to nie lubię!

A co do tego tekstu:

Cytuj:
memu niestety zbrakło mi też

Kłamałem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Ej! Przecież to nawiązanie do Suicide Squad! Najs :D

Brawo, wygrałeś wiadro internetu! :D
Cytuj:
memy/10

Takie oceny lubię!
Cytuj:
Widzicie? Miałem rację.
Poprzednie arty często nawiązywały do Jokera, a ten to już na stopięćdziesiąt.

Cytuj:
A co do Scourge, przedstawianego tu jak szaleńca (kaftan bezpieczeństwa z przypiętymi łańcuchami), to nawet trochę pasuje. Zawsze wydawał mi się trochę sadystyczny, szczególnie gdy zamienił się w zielonego i przejął władzę nad Moebiusem.
Ups, spoiler... trudno.

O, to to! Również i mi jako postać kojarzy mi się za każdym razem z psychopatą. I szaleńcem właśnie, dlatego też większość artów (jak nie wszystkie) z nim tworzę w taki a nie inny sposób.
Cytuj:
Obrazek podoba mi się też po części dlatego, że to Scourge x Fiona. Ale to nic wielkiego, lubię większość shipów.

Jakiś dziwny fan: "Hej, a co powiesz na Sonadow..."

prywata alert: TYLKO NIE SONADOW.

Dziękuję za wszystkie opinie ^^

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
prywata alert: TYLKO NIE SONADOW.

Obrazek

Obrazek

    

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Mam dziwne wrażenie, że nasza Madelajna Zuo nie jest chyba zdecydowana co do shippu Sonadow... Co jej chodzi po głowie? Jest też jedna teoria. Pijana, albo nie spełnia rozumu XD

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Mam dziwne wrażenie, że nasza Madelajna Zuo nie jest chyba zdecydowana co do shippu Sonadow...

jedyne co mam na swoją obronę to to, że tamto było wyjątkiem i powstało na jeden z deviantartowych konkursów xd a poza tym... jedynym słusznym shippem jest Scourge x Pingas :>

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Oh taaak, Scourge x Pigas życiem >W>

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
Cytuj:
Mam dziwne wrażenie, że nasza Madelajna Zuo nie jest chyba zdecydowana co do shippu Sonadow...

jedyne co mam na swoją obronę to to, że tamto było wyjątkiem i powstało na jeden z deviantartowych konkursów xd a poza tym... jedynym słusznym shippem jest Scourge x Pingas :>

Zróbta proszuju.

    

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Statkuję Tailsa i Fionę (chociaż to związek idealny nie był), to taki tylko pomysł na kolejny rysunek.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Wiesz co, Zuo? Co do tego rysunku powyżej... Miałam dzisiaj sen, a w jego kawałku była wieczorowa impreza, a tam Scourge i Fiona, którzy po chwili zaczęli się całować... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Scourge i Fiona też ładnie wyglądają. :Super szczęśliwy:

Szukaj:
 [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Następna

więcej linków