Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

[ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanarty od M.
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
te twoje fanarty są po prostu boskie w życiu takich ładnych rzeczy nie widziałem a szczeólnie ostatnią rougeXD

Awatar użytkownika
Opiekun

Igor.W, dziękuję bardzo! Mówisz, że takich ładnych rzeczy nie widziałeś... zatem zapraszam zwiedzać więcej internetów, bo można znaleźć tam cuda!
Dorzucam jeszcze dzisiejszy, skończony rysunek do którego szkic zrobiłam dobre, hmmm, dwa miesiące temu?
Obrazek
przepraszam za szlug, no ale Scourge'a inaczej nie daję rady rysować xd

Awatar użytkownika
Przyjaciel

znowu przepiękne i chyba serio muszę poszukać w internecie więcej fanartów ale wiem jedno rysujesz na prawdę przepiękne

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Śliczny jest! Kojarzy mi się z bagnem! (Yyyy... Nie pytaj xd)

Awatar użytkownika
Opiekun

Tyyyy...
Jakie to śliczne! 0.0

Ze Scourgem to chyba najlepiej wychodzą Ci te arty.

Luki the Hedgehog pisze:

Dlaczego..?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Administrator

A dla mnie mocno w pamięć weszły cztery arty m.zuo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Te ostatnie 3 są wręcz cudowne.

A teraz wracając do Scourge'a to też fajnie ci wyszedł. Fajnie grasz kolorami i cieniami. Podobają mi się te nazwy co wymyślasz specjalnie do sytuacji, charakteru, która jest przedstawiona na pracy. Co do Rouge to też fajnie tobie wyszła. Ale będę szczery. Najbardziej podobają mi się te prace, które wyżej wymieniłem. Są idealne.

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:

Mam teorię! Scourge się stacza, sięgnął dna już dawno. I za to go lubię :>
Cytuj:
Najbardziej podobają mi się te prace, które wyżej wymieniłem. Są idealne.

Dziękuję Tails, doceniam każde słowo! ^^
Kolejna dokończona praca... znowu bez tła, ale jestem teraz na etapie dokańczania szkiców, które mi się zebrały przez ostatnie miesiące. No i bawię się z kolorowaniem. Tym razem Shadow!
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel

powiem tak wszystkie ale to WSZYSTKIE twoje arty są piękne przepiękne po prostu boskie

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
Kolejna dokończona praca... znowu bez tła, ale jestem teraz na etapie dokańczania szkiców, które mi się zebrały przez ostatnie miesiące. No i bawię się z kolorowaniem. Tym razem Shadow!
Obrazek

On wygląda jak Max Payne jakiś.

    

Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 14:01 przez ChaoLaChao, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Administrator

Hmmm i jeszcze ten pomarańcz tak tutaj dominuje. CUDO.

Awatar użytkownika
Opiekun

No dobra, wróciłam z pleneru dwa tygodnie temu, nie mam znowu czasu na nic ale, że dziś mam wolne od pracy bo pogoda jest skandaliczna, wracam z nowym artem, tym razem Vector, po raz pierwszy w życiu!
Obrazek
+speedpaint: https://youtu.be/IrI7L23Tk34

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Twoje fanarty są tak piękne że aż bym je macał ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Awatar użytkownika
Przyjaciel

piękne jak ty pięknie i bosko rysujesz :O

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
No dobra, wróciłam z pleneru dwa tygodnie temu, nie mam znowu czasu na nic ale, że dziś mam wolne od pracy bo pogoda jest skandaliczna, wracam z nowym artem, tym razem Vector, po raz pierwszy w życiu!
Obrazek
+speedpaint: https://youtu.be/IrI7L23Tk34

Najs.
Dynamiczne mocno i mocno także śmierdzi JSR.

Solidne 8/10 na zachętę.

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Wow, twoje prace są niesamowite, daję 10/10 :ok:

Szukaj:
 [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna

więcej linków