Sonic Forces Speed Battle

Ankieta społeczności dotycząca balansu Sonic Forces

Sonic Forces: Speed Battle jest na rynku gier mobilnych już dłuższą chwilę, ale wraz z rozwojem i nowymi postaciami balans gry ulega zmianom, a szczególnie kiedy do gry wchodzą postacie z wydarzeń, które z założenia mają być przynajmniej lepszymi wersjami samych siebie. Grupa fanów związanych z tytułem postanowiła stworzyć ankietę-petycję, aby przekazać potrzebny feedback twórcom gry, argumentując:

Jako społeczność obawiamy się, że gra może zakończyć się takim samym losem, jak inne pasjonujące projekty, takie jak przerwane obecnie Sonic Runners and SEGA Heroes, ze względu na priorytety twórców, które zostały ustalone na ścieżce nieprzyjaznej dla konsumenta i prawdopodobnie prowadzącej do przerwania gry, ponieważ nie przynosiła wystarczających dochodów.

Cheesy & Digotoid

Nie wiadomo czy SEGA Hardlight weźmie sobie do serca wyniki takowej ankiety, ale im większe zaangażowanie społeczności tym większa szansa na zauważenie tego fanowskiego przedsięwzięcia. Dodatkowo warto zauważyć, że wśród twórców ankiety są tak zwani „Ambasadorzy marki”, z którymi Hardlight często współpracuje w kwestiach dostarczania informacji zwrotnej. Całość projektu powstaje we współpracy z użytkownikami discorda SEGI Hardlight.

Jest parę prostych zasad dotyczących tej ankiety-petycji. Po pierwsze organizatorzy proszą o zachowanie konstruktywnej krytyk, a po drugie informacja zwrotna powinna być napisana w języku angielskim, a odpowiedzi w innych językach nie będą uwzględnione. Dodatkowo nie będą przyjmowane propozycje nowych mechanik, ponieważ przedsięwzięcie dotyczy aktualnej wersji gry.

Ankieta.

Artykuł o paru ostatnich aktualizacja Sonic Forces: Speed Battle.

Źródło: sonicstadium.org

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97