“IDW Sonic: Imposter Syndrome” po polsku!

Niedawno pisaliśmy o fanowskiej inicjatywie komiksowych tłumaczeń i o tym, jakie znaczenie ma dostępność takowej przy większych okazjach, takich jak specjalne wydanie 50-te. Dziś spóźnieni polskojęzyczni fani mają wreszcie możliwość uzupełnienia znajomości historii także o poboczną serię “Syndrom Oszusta”.

Każdy, kto jest na bieżąco z komiksami wie, że zbliża się coś wielkiego. Jednak główna linia fabularna to tylko część faktów, bo od pewnego czasu najgorętsze i najbardziej szokujące wydarzenia mają miejsce w zaciszu laboratorium dr Starline’a. W jego pokręconym umyśle wykluł się mianowicie plan, zgodnie z którym zaimponuje ukochanemu dr Eggmanowi… odbierając mu władzę nad własnym imperium, a potem podbijając świat po swojemu. Jak tego dokona? W typowy tylko dla siebie, wysublimowany sposób – budując klony Sonica i Tailsa, które ich pokonają. Szybko, skutecznie i elegancko. Bo w końcu to tylko bezmyślne narzędzia, które na pewno nie będą miały własnego zdania na ten temat, prawda?

Co tu dużo mówić – o “Imposter Syndrome” pisaliśmy już co nieco tutaj, natomiast wszystkich czytelników, pragnących zorientować się w akcji przed wychodzącym lada chwila rocznicowym hitem, zapraszamy na sonic-po-polsku.blogspot.com.

Źródło: sonic-po-polsku.blogspot.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 57