Sonic Adventure Music Experience

Sonic Adventure Music Experience vol.1 & 2 zachowane przez fanów

Sonic Adventure Music Experience vol.1 & 2 zachowane przez fanów. Gdyby do tej pory nie upublicznionej dotychczas muzyki z Sonic Adventure 1 & 2 było mało to ta fonoteka znowu się poszerza. Cztery prototypowe utwory ukazały się niedawno w ramach streama charytatywnego SEGA of America, o którym pisaliśmy tutaj. Teraz dodatkowo zostały zachowane przez społeczność kolejne aranżacje muzyczne. Starania i poszukiwania grupy o nazwie “S.A.M.E Squad” zakończyły się sukcesem i odnaleźli oni kopie, które ukazały się w nielicznym nakładzie fizycznym oraz w przypadku wolumenu drugiego nigdy nie zostały opublikowane w internecie w logicznej jakości, która nie byłaby nagrywką z koncertu. Po trzech latach szukania posiadaczy płyt oraz archiwalnych kopii “S.A.M.E Squad” przekazał Tails’ Channel, że jest w posiadaniu pełnej wersji tych rzadkich albumów i zamierza je opublikować.

Sonic Adventure Music Experience 2016, Tokio. Źródło: http://sonic.sega.jp/SonicChannel/soundcolumn/senoue/20190412_001877/
Sonic Adventure Music Experience 2016, Tokio.

Sonic Adventure Music Experience był serią koncertów w latach 2016-2019, gdzie między innymi Jun Senoue odgrywał interpretacje utworów muzycznych z Sonic Adventure 1 & 2. Tak jak wspomniałem wcześniej dostępność była bardzo ograniczona i osoby, które nie nabyły fizycznej kopii nie miały możliwości odsłuchania tychże utworów w wysokiej jakości, a do odsłuchania są m.in.: “This Way Out”, “That’s The Way I Like It”, “Be Cool, Be Wild, Be Groovy”, “Boss: CHAOS ver. 6”, “This Way Out” oraz “Windy and Ripply”.

Sonic Adventure Music Experience vol.1 & vol.2 w formacie .FLAC można odnaleźć w witrynie archive.org.

Źródło: Tails’ Channel, sonic.sega.jp
Źródło zdjęcia użytego w artykule: http://sonic.sega.jp/SonicChannel/soundcolumn/senoue/20190412_001877/

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97