IDW Sonic the Hedgehog – przegląd numeru na 30-ste Urodziny Tailsa

Niedawno co świętowaliśmy 30-ste urodziny naszego superszybkiego Niebieskiego Jeża, a nadszedł już czas na następną rocznicę jaką obchodzi Tails, który już prawie przez 30 lat podąża za swoim najlepszym przyjacielem Soniciem. Z tej okazji IDW Publishing zapowiada specjalny numer, który ma zawierać 30 stron przygód o młodym, dwu-ogonowym lisie. Za historię ma odpowiadać sam Ian Flynn, zaś za część artystyczną Aaron Hammerstrom oraz Reggie Graham. Czy Tails pozna nowych przyjaciół? A może zostaną wznowione jakieś stare znajomości? Czy przyjaźń Tailsa z Soniciem będzie jeszcze mocniejsza niż poprzednio? Tego dowiemy się już w listopadzie.

Miałem niezły ubaw z zeszłorocznej historii na 30-ste urodziny, w której mogliśmy zobaczyć bohaterów z klasycznej ery. Tym razem chciałem zrobić coś bardziej powściągliwego i skupionego, abyśmy mogli odpowiednio uczcić Tailsa, jego odwagę i intelekt…

Ian Flynn – comicbook.com

Tails był moją ulubioną postacią w okresie dorastania i nadal jest dla mnie niesamowicie ważny, więc cieszę się, że mogę pomóc umieścić go z powrotem w świetle reflektorów przynajmniej na tą chwilę. To bardzo ekscytujące, że mogę przywrócić te dziwne, niejasne postacie razem z nim! Myślę, że będzie z nimi dużo świetnej zabawy!

Aaron Hammerstrom – comicbook.com

Podczas gdy Tails spędził 30 lat będąc najlepszym kumplem, jakiego jeż mógłby sobie zażyczyć, ten specjalny odcinek to przede wszystkim świętowanie Tailsa” – mówi Mariotte. “Niektórzy z jego najstarszych wrogów – w tym Witchcart i jej sługusy – powracają, a zadaniem Tailsa będzie ponowne wcielenie się w bohatera w tej jakże klasycznej przygodzie!

David Mariotte – comicbook.com

Okładki

Okładka RI: Tracy Yardley

Okładka RI (Robocza): Tracy Yardley

Okładka Specjalna: Stan Sakai i Emi Fujii

Okładka Specjalna (czysta): Stan Sakai i Emi Fujii

Okładka Ekskluzywna Online: Mark Hughes

Okładka Ekskluzywna Online (czysta): Mark Hughes

Opis

Dołącz do Iana Flynna, Aarona Hammerstroma i Reggiego Grahama w świętowaniu 30-stych urodzin Tailsa! Komiks o najsłodszym, najmądrzejszym i najodważniejszym lisie w okolicy?! O tak! Najlepsi przyjaciele, Sonic i Tails wyjeżdżają na wakacje do Flicky Island! Jednak relaksujące plaże i piękne góry zostały zastąpione torami kolejowymi i wielkimi kryształami – odstraszając wszystkie ptaki w okolicy! Tails będzie musiał znaleźć w sobie wiele odwagi, by pokonać niebezpiecznego złoczyńcę: Witchcart!

PreviewsWorld

Preview

Źródła: comicbook.com, PreviewsWorld, IDWSonicNews – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166