IDW Sonic the Hedgehog: Fang the Hunter #1 – przegląd

Jak jesteśmy już po premierze Sonic Superstars to znaczy, że wielki łowca Fang odejdzie ot tak sobie w cień i zostanie zapomniany na kolejne lata? Błąd! Nie tylko Sonic czy Tails świętują swoje rocznice, tym razem czas na fioletowego pustynnego skoczka, który w celu uczczenia swojej 30-stki chce w prezencie zdobyć ósmy Szmaragd Chaosu. Z pewnością Fang taką misję wykonałby sam, ale po co ma się męczyć jak może wykorzystać do pracy Barka i Beana. Bombowa grupa poszukiwaczy musi jednak patrzeć na swój ogon, ponieważ Sonic i jego paczka już depczą im po piętach.

Okładki

Okładka RI: Mauro Fonseca

Okładka A: Aaron Hammerstrom

Okładka B: Mark Hughes


Okładka Ekskluzywna Online: Abigail Oz

Okładka Ekskluzywna Konwentowa (czysta): Abigail Oz

Opis

Od dawna krążą legendy o tajemniczej i fantastycznej mocy… ósmego Szmaragdu Chaosu! Przynajmniej takie plotki słyszał łowca Fang. I zamierza wytropić ten skarb z niewielką pomocą swojego gangu, niedźwiedzia polarnego Barka i wybuchowego Beana! Pierwszy przystanek: sam ekspert od Szmaragdów Chaosu, Jeż Sonic!

Jest to pierwsza miniseria z klasycznej ery od IDW, przedstawiająca szalonego pustynnego skoczka z Sonic Superstars – łowcę Fanga. Miniseria jest realizowana z okazji nadchodzącej 30-stej rocznicy Fanga.

Źródło: Previews World

Preview

Źródła: Previews World, IDWSonicNews – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161