Bójcie się, nowe komiksy od IDW z serii Wyspa Złomiarzy nadchodzą!

Halloween, święto niezbyt hucznie obchodzone w Polsce, lecz w Ameryce, to już co innego. Co powiecie na małą, pełną strachu historyjkę, pięknie zapakowaną w miniserii mającej 4 numery? Fajnie co nie? Z taką właśnie propozycją wychodzi do nas IDW Publishing zapowiadając serię o nazwie Wyspa Złomiarzy.

Sonic i Tails walczą z nowymi przeciwnikami, napotykając przy okazji starych wrogów jak np. Mecha Knuckles. Bój o przetrwanie i paraliżujący strach to tylko przedsmak tego co oferuje Wyspa Złomiarzy, bo na samym końcu drogi czeka prawdziwy koszmar.

Życie Sonica i Tailsa spoczywa w rękach pisarza Daniela Barnes’a, zaś za część artystyczną odpowiadają Jack Lawrence oraz Nathalie Fourdraine.

Wymyślając Wyspę Złomiarzy, czerpałem wiele pomysłów z horrorów i komiksów… Moim celem było opowiedzenie naprawdę przerażającej i klimatycznej historii, do którego fani Sonic nie są zwykle przyzwyczajeni. Jest w niej kilka niespodzianek, których czytelnicy się nie spodziewają.

Daniel Barnes – comicbook.com

Wskoczyłem na szansę, by znów pracować nad Soniciem, ale nie spodziewałem się, że będę się tak dobrze bawił! Mam głęboką miłość do mrocznych historii, ciemnych zakamarków i skrzypiących desek podłogowych, a Wyspa Złomiarzy naprawdę dała mi pole do popisu. Jest zabawna, świeża, ekscytująca – w zasadzie wszystko, co lubię w opowieściach o Sonicu (i myślę, że wszyscy inni też!). Wróciłem z moim niebieskim kumplem; nie mógłbym być bardziej szczęśliwy!

Jack Lawrence – comicbook.com

Wyspa Złomiarzy wprowadza naszego bohaterskiego jeża w idealny upiorny sezonowy nastrój na jesień. Jesteśmy niezwykle przerażeni tym, co czeka nas ze strony Daniela, Jacka i Nathalie, gdy wrogowie, o których Sonic myślał, że zostali dawno wyrzuceni na śmietnik, powracają w nawiedzającej opowieści, która łączy przeszłość i teraźniejszość!

David Mariotte – comicbook.com

Okładki

Okładka A Numer 1: Nathalie Fourdraine

Okładka A Numer 2: Nathalie Fourdraine

Źródła: comicbook.com, IDWSonicNews – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166