Sonic IDW Collection #2

Kolekcja IDW Sonic the Hedgehog – przegląd numeru drugiego

Opis

Sonic być może jest gotowy na przerwę, ale przygoda nigdy się nie kończy! Dwójka złoczyńców, czyli Rough i Tumble powróciła i szuka zemsty na Sonicu i jego przyjaciołach. Nie są jednak jedyni… Niektórzy z największych wrogów Sonica również powrócili i z pomocą nowych złych sprzymierzeńców stworzyli wspólnie zagrożenie, które z pewnością może przejąć władzę nad światem.

Dołącz do dwóch najpopularniejszych, nowych postaci ze świata Sonica, czyli Tangle i Whisper, w tej klasycznej przygodzie nietypowego zespołu! Czy Tangle i Whisper pomogą sobie nawzajem rozwiązać problemy, czy może jednak pogorszą dotychczasową sytuację? Dołącz do Sonica i kilku jego najfajniejszych przyjaciół w przygodach, które pokazują, jak wspaniały jest świat Sonica.

Ale akcja toczy się dalej! Czy Sonic może uratować miasto pogrążone w kryzysie… czy wreszcie spotkał swojego adwersarza? Dr Eggman rozpoczął swój najbardziej ekstremalny plan, ale Sonic już stara się go dogonić!

Kolekcja zawiera numery #13-17 z tomów 4 i 5 (Infection i Crisis City) z głównej serii Sonic the Hedgehog, Annual 2019 oraz czteroczęściową miniserię Tangle & Whisper.

Oficjalna zapowiedź

Produkcja

  • Pisarz: Ian Flynn
  • Artystka: Evan Stanley
  • Premiera: 15 Marzec 2022

Okładka

Okładka: Evan Stanley

Sonic IDW Collection #2
IDWSonicNews – Twitter

Zapowiedź

Jeszcze nieopublikowana.

Źródło: IDWSonicNews

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 95