Kolekcja IDW Sonic the Hedgehog – przegląd numeru drugiego

Opis

Powiększone wydanie słynnego komiksu Sonic The Hedgehog od IDW w twardej okładce już tu jest! W zawartości znajdziecie całą dotychczasową serię komiksów, wydania coroczne, mini-serie, a to wszystko w oficjalnie zalecanej kolejności.

Sonic może być gotów na przerwę, ale ekscytacji nigdy za wiele! Złoczynna dwójka, Rough i Tumble, powrócili i zamierzają się zemścić na Sonicu i paczce. Ponadto, nie są jedyni. To jest moment w którym niektórzy z największych wrogów Sonica znów przybyli i nie zawahają się sprawić paczce nieprzyjemności. Z pomocą nowych osobliwości po stronie zła gwarantowane jest, że przejmą kontrolę nad światem.

Dodać do tego dwie najpopularniejsze spośród nowszych postaci w uniwersum – Tangle i Whisper – oraz przygodę związaną z ich nietuzinkową relacją. Czy Tangle i Whisper rozwiążą nawzajem swoje problemy, czy tylko pogorszą sytuację? Dołączcie do przygody w świecie Sonica i jego przyjaciół!

Ale to jeszcze nie wszystko! Czy Sonic uratuje miasto w obliczach kryzysu? A może to będzie jego ostatnie starcie z Eggmanem? Doktor działa z pomocą swojego dotychczas najbardziej szalonego planu, a Sonic już się rozgrzewa!

Zbiór zawiera numery 13-20 z tomów 4 i 5 serii Sonic The Hedgehog (“Infection” i “Crisis City”), wydanie roczne (Annual) z 2019, a także czteronumerową mini-serię “Tangle and Whisper”.

PreviewsWorld

Okładka

Okładka: Evan Stanley

Źródło: PreviewsWorld

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161