Zapowiedź 38 numeru komiksu od IDW

Zapowiedź 38 numeru komiksu od IDW

Zapowiedź 38 numeru komiksu od IDW. Kolejny zeszyt głównej serii komiksów Sonic the Hedgehog ukazuje się na horyzoncie. Premiera została wstępnie zapowiedziana na 17 lutego 2021 i wtedy to z dużą dozą prawdopodobieństwa komiks autorstwa Evana Stanley’a oraz Adama Bryce Thomasa ukaże się na półkach sklepowych.

Huston, wygląda na to, że w przestrzeni kosmicznej zaobserwowano kilka obiektów latających – jeden lis i parę jeży… Sonic, Amy i Tails utknęli na dobre w tajemniczej bazie Eggmana. Każdy pokój skrywa za sobą kłopotliwą niespodziankę, a wszystkie korytarze wydają się nie mieć żadnego sensu! Czy wszyscy zdołają odkryć drogę ucieczki bez szwanku? W międzyczasie Tangle i Belle postanawiają się zakraść wewnątrz bazy w poszukiwaniu bota, który kontroluje cały kompleks i wpakować go w kłopoty!

Oficjalna zajawka

Okładki

Okładka A: Matt Herms

Zapowiedź 38 numeru komiksu od IDW

Okładka B: Thomas Rothlisberger

Okładka RI: Nathalie Fourdraine

Zapowiedź

Jeszcze nie opublikowana.

Aktualizacja 27.01.2021

Data premiery została przełożona na 3 marca 2021.

Źródło: Tails’ Channel

Podziel się tym wspaniałym newsem
Domyślny obrazek
Hexidous
Oprócz pisania newsów lubię także czasami postreamować albo zmontować jakiś filmik w Sony Vegas. Jeżeli lubisz grać i oglądać filmy to gorąco zapraszam do mnie na kanał. Link znajduje się poniżej BIO :)

Zostaw odpowiedź