Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Regulamin stanowiska "Opiekun"
Post: 18 wrz 2017, 21:24 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
REGULAMIN

1. Każdy opiekun ma za zadanie utrzymywać porządek w wybranym przez siebie dziale wtedy kiedy ma chęci i wolny czas. Administrator ma prawo zwrócić uwagę na zaniedbywanie obowiązków tylko wtedy gdy dany dział jest w bardzo złym stanie i nie notowano w nim aktywności opiekuna przez co najmniej 2 miesiące. Wyjątkiem jest uprzedzenie administratora o braku aktywności przez okres więcej niż 2 miesiące.

2. Stanowisko opiekuna ma uprawnienia takie jak:
- Usuwanie, przenoszenie oraz edycja tematów i postów;
- Zamykanie, łączenie i dzielenie tematów;
- Tworzenie ankiet i ogłoszeń;

3. Opiekun nie musi rozwiązywać wszystkich sporów we własnym dziale i jeżeli nie ma czasu lub nie chce wchodzić w pewien konflikt to ma prawo żądać interwencji od strony administracji. Wszelkie problemy w dziale opiekuna może także rozwiązywać moderacja jeżeli one obejmują ich zakres obowiązków.

4. Opiekun musi przestrzegać regulaminu na forum i będzie traktowany tak samo jak wszyscy użytkownicy przez moderację i administrację.

5. Osoba zajmująca stanowisko opiekuna ma wolną rękę co do działań w swoim dziale lecz jednak musi się liczyć z tym, że użytkownik może przyjść ze skargą do administracji co może skutkować rozmową z opiekunem w celu wyjaśnienia sprawy. W większości przypadkach administrator nie będzie mieszał się w decyzje podjęte przez opiekuna działu.

6. Opiekun może zrezygnować ze swojego stanowiska bez podania przyczyny. Może zostać usunięty przez administratora także bez podania przyczyny.

7. Przy większej liczbie opiekunów administrator ma prawo zażądać samodzielnego wybrania lidera spośród nich. Opiekunowie wtedy organizują między sobą naradę i promują jedną osobę na lidera grupy.

8. Lider grupy ma obowiązek organizować pracę i rozwiązywać spory między opiekunami danego działu. Administracja w większości przypadkach nie będzie mieszał się w decyzje podjęte przez liderów grupy.

9. Wszelkie działania wykonane przez opiekunów i liderów grup idą na odpowiedzialność administratora witryny.

10. Opiekunowie muszą liczyć się z tym, że regulamin może ulec zmianom i dalsza praca na stanowisku równoznaczna jest z jego akceptacją.

11. Wszelkie sprawy, które nie są opisane w tym regulaminie są rozwiązywane przez administratora witryny.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronNajlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>