Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Regulamin stanowiska "Opiekun"
Post: 18 wrz 2017, 21:24 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
REGULAMIN

1. Każdy opiekun ma za zadanie utrzymywać porządek w wybranym przez siebie dziale wtedy kiedy ma chęci i wolny czas. Administrator ma prawo zwrócić uwagę na zaniedbywanie obowiązków tylko wtedy gdy dany dział jest w bardzo złym stanie i nie notowano w nim aktywności opiekuna przez co najmniej 2 miesiące. Wyjątkiem jest uprzedzenie administratora o braku aktywności przez okres więcej niż 2 miesiące.

2. Stanowisko opiekuna ma uprawnienia takie jak:
- Usuwanie, przenoszenie oraz edycja tematów i postów;
- Zamykanie, łączenie i dzielenie tematów;
- Tworzenie ankiet i ogłoszeń;

3. Opiekun nie musi rozwiązywać wszystkich sporów we własnym dziale i jeżeli nie ma czasu lub nie chce wchodzić w pewien konflikt to ma prawo żądać interwencji od strony administracji. Wszelkie problemy w dziale opiekuna może także rozwiązywać moderacja jeżeli one obejmują ich zakres obowiązków.

4. Opiekun musi przestrzegać regulaminu na forum i będzie traktowany tak samo jak wszyscy użytkownicy przez moderację i administrację.

5. Osoba zajmująca stanowisko opiekuna ma wolną rękę co do działań w swoim dziale lecz jednak musi się liczyć z tym, że użytkownik może przyjść ze skargą do administracji co może skutkować rozmową z opiekunem w celu wyjaśnienia sprawy. W większości przypadkach administrator nie będzie mieszał się w decyzje podjęte przez opiekuna działu.

6. Opiekun może zrezygnować ze swojego stanowiska bez podania przyczyny. Może zostać usunięty przez administratora także bez podania przyczyny.

7. Przy większej liczbie opiekunów administrator ma prawo zażądać samodzielnego wybrania lidera spośród nich. Opiekunowie wtedy organizują między sobą naradę i promują jedną osobę na lidera grupy.

8. Lider grupy ma obowiązek organizować pracę i rozwiązywać spory między opiekunami danego działu. Administracja w większości przypadkach nie będzie mieszał się w decyzje podjęte przez liderów grupy.

9. Wszelkie działania wykonane przez opiekunów i liderów grup idą na odpowiedzialność administratora witryny.

10. Opiekunowie muszą liczyć się z tym, że regulamin może ulec zmianom i dalsza praca na stanowisku równoznaczna jest z jego akceptacją.

11. Wszelkie sprawy, które nie są opisane w tym regulaminie są rozwiązywane przez administratora witryny.

_________________
Obrazek
Autor awatara: https://thebig-chillqueen.deviantart.co ... -645015232


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronNajlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>