Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powołanie pierwszych opiekunów na forum
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Przygotowania stanowisk dobiegły końca. Nareszcie nadeszła ta chwila i możemy powitać naszych pierwszych opiekunów, którzy będą starać się utrzymać swoje działy mniej więcej w porządku. Listy nie muszę już przedstawiać, ponieważ na stronie głównej forum widać, kto jaki dział pod opiekę dostał. Podczas prac nad stanowiskami zabezpieczyłem się pewną modyfikacją, która nie usuwa postów i tematów na stałe, tylko kieruje je do kosza, który jest widoczny dla mnie i moderacji. Więc jeżeli jakiś post lub temat niechcący opiekun usunie to ja czy ktoś z moderacji może go z powrotem cofnąć do pierwotnego tematu czy działu. Nie wykluczam błędów w modyfikacji więc jak widzicie jakieś dziwne napisy czy niezbyt estetyczny fragment tekstu to mówcie, postaram się to naprawić.

Bardzo dziękuję za tak dużo chętnych. Nie spodziewałem się, że do pomocy znajdzie się tyle osób. Będę spokojniejszy i może zajmę się innymi sprawami, które akurat u mnie nie mają końca. Mam nadzieję, że praca na stanowiskach będzie sprawiać wam radość i w razie jakiś problemów jestem gotów do pomocy.

Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków