Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonic the Hedgehog online
Post: 26 gru 2017, 21:28 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Tak! Powstała fanowska kontynuacja mająca dopowiedzieć wydarzenia sprzed resetu w #251! A jako, że komiksy Archiego są skończone a IDW pójdzie pewnie w innym kierunku to jest to zawsze jakaś alternatywa (na dodatek perfekcyjna!)

http://archiesoniconline.com/?comic=son ... 248-page-1

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Online
 Tytuł: Re: Sonic the Hedgehog online
Post: 26 gru 2017, 21:54 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Pamiętam tą stronę! Tylko, że wtedy prowadzili chyba jakąś pomniejszą serię. (pokazano Falę Genezy z perspektywy Zonica i skrótowy opis całej historii Amy. Jeszcze coś tam było, ale potem przestałem czytać.)

Komiks naprawdę fajnie się czyta, jednak mam dziwne wrażenie "zmian stylu".* (wątek Drużyny Wojowników wydaje się mieć inny styl rysowniczy od wątku Drużyny Wolności. Ci pierwsi wydają mi się mieć ładniejszą kreskę)
Ale to jest fanowski komiks, więc tu powinno się bardziej patrzeć na fabułę. I zapowiada się naprawdę fajnie. :D
Choć ciekawi mnie szczerze skąd właściwie Eggman wziął Emerla... Ta postać nie pojawiała się w "Przed Falą Genezy".

Będę obserwował.

PS. Swoją drogą, zapomniałem o postaciach Heavy i Bomba. :D Aż szkoda, że już się więcej nie pojawili... Podoba mi się ich design.

* - Ta... Potwierdza to nawet lista z ostatniej strony.


Offline
 Tytuł: Re: Sonic the Hedgehog online
Post: 27 gru 2017, 0:21 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Cytuj:
Choć ciekawi mnie szczerze skąd właściwie Eggman wziął Emerla... Ta postać nie pojawiała się w "Przed Falą Genezy".


Hmm, a nie było Gemerla? ... Też był po Fali Genezy... No to zapowiada się na to, że nowy ARK będzie w pewnym stopniu nawiązywał do Battle (albo nie, wypadałoby, żeby przeczytał ten komiks po póki co go tylko przejrzałem i sprawdziłem jakość Eggmana xd No i Cubota. I on mnie nie zawiódł.
Drawloverlala robi go perfekcyjnie! "Er... chyba nie będziemy sprawdzać zej teorii, ja?"
)


W sumie to zapoznał bym się dokładniej z fabułą Battle. Jakoś mnie omineło, a gra powstała w czasach kiedy kanon był jeszcze istotny xd

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Online
 Tytuł: Re: Sonic the Hedgehog online
Post: 27 gru 2017, 0:34 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Cytuj:
Hmm, a nie było Gemerla? ... Też był po Fali Genezy...


No właśnie, PO Fali. Dopiero po Fali wprowadzono te dwie postacie do kanonu. Wcześniej nigdy się nie pojawiły. (No dobra, Emerl pojawił się w dwóch komiksach z X, które miały właśnie rozszerzać wątek skąd on się wziął w starej bazie Eggmana z pierwszych 13 odcinków)

Z czego o Emerlu możemy się tylko dowiedzieć na logikę (w komiksach doszło do wydarzeń z każdej gry poza Unleashed, Fighters i Lost World [do którego adaptacji też miało dojść...])

Gemerl z kolei przewinął się tylko dwa razy i powiedzmy sobie szczerze, ten gość powinien zostać memem "najsłabszy dobry gość w Sonicu". Poważnie, ilekroć się pojawiał dostawał po swojej robotycznej twarzy...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>