Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Niutek! S1 Episode Shadow akt 2
Post: 02 sty 2018, 17:53 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Episode Shadow akt 2
Uwaga! Lekkie żarciki i ostre teksty. Bierz wszystko z dyskrecją.

Obrazek
Shadow: To tutaj...

Obrazek
[hop]

Obrazek
O! Ochrona!

Obrazek
*Wyciąga RPG 7* No to czas na zabawę...

Obrazek
JUPIIIIIII

Obrazek
Shadow: A właściwie co miałem zrobić?
Vector (nie pytaj jak on się dostał do G.U.N): FIND THE COMPUTER ROOM!!!!!
Shadow: ._. Emm... Ok.

Obrazek
*Skradanie rodem z Mission Imposible*

Obrazek
Shadow: Dobra, jestem.
Vector: Spoko
Shadow: No i?
Vector: Nie wiem ¯\(°_o)/¯
Shadow: -_- Daj kogoś z G.U.N ok?
Agent: No dobra już... KTO TU WPUŚCIŁ KROKODYLA?!
Shadow: Nie teraz! Powiedz mi co mam zrobić, jestem już przy kompie.
Agent: A no tak... tak... Przejrzyj pliki. Niby Eggy ma jakiś projekt specjalny...

Obrazek
Shadow: No dobra mam coś
Agent: To zabieraj te pliki i zmywaj się!
Shadow: Czekaj, sprawdzę co za nudesy ten jajcarz trzyma (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Obrazek
Projekt "Chmurka"
Po latach znalazłem zło idealne. Niniejszy złoczyńca miał idealne moce, aby połączyć go z moim wynalazkiem... KAPELUTKIEM ZAGŁADY! Gdy wyczuję wielką moc, stanie się władcą zagłady!

Shadow: ło ty panie trzeba Niutkowi powiedzieć!
Obrazek
???: Nie tak szybko!
Shadow: KONTROLA CHAOSU!!!

Obrazek
[Epickie zniknięcie]

Obrazek
[ciachnięcie mieczem]

Obrazek
Chmura: Że co?!
Shadow: GOTCHA BITCH!!!!

Obrazek
[Rozpirnicz level hard]

Następna część: Test mocy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>