Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Niutek! S1 Episode Shadow akt 2
Post: 02 sty 2018, 17:53 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Episode Shadow akt 2
Uwaga! Lekkie żarciki i ostre teksty. Bierz wszystko z dyskrecją.

Obrazek
Shadow: To tutaj...

Obrazek
[hop]

Obrazek
O! Ochrona!

Obrazek
*Wyciąga RPG 7* No to czas na zabawę...

Obrazek
JUPIIIIIII

Obrazek
Shadow: A właściwie co miałem zrobić?
Vector (nie pytaj jak on się dostał do G.U.N): FIND THE COMPUTER ROOM!!!!!
Shadow: ._. Emm... Ok.

Obrazek
*Skradanie rodem z Mission Imposible*

Obrazek
Shadow: Dobra, jestem.
Vector: Spoko
Shadow: No i?
Vector: Nie wiem ¯\(°_o)/¯
Shadow: -_- Daj kogoś z G.U.N ok?
Agent: No dobra już... KTO TU WPUŚCIŁ KROKODYLA?!
Shadow: Nie teraz! Powiedz mi co mam zrobić, jestem już przy kompie.
Agent: A no tak... tak... Przejrzyj pliki. Niby Eggy ma jakiś projekt specjalny...

Obrazek
Shadow: No dobra mam coś
Agent: To zabieraj te pliki i zmywaj się!
Shadow: Czekaj, sprawdzę co za nudesy ten jajcarz trzyma (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Obrazek
Projekt "Chmurka"
Po latach znalazłem zło idealne. Niniejszy złoczyńca miał idealne moce, aby połączyć go z moim wynalazkiem... KAPELUTKIEM ZAGŁADY! Gdy wyczuję wielką moc, stanie się władcą zagłady!

Shadow: ło ty panie trzeba Niutkowi powiedzieć!
Obrazek
???: Nie tak szybko!
Shadow: KONTROLA CHAOSU!!!

Obrazek
[Epickie zniknięcie]

Obrazek
[ciachnięcie mieczem]

Obrazek
Chmura: Że co?!
Shadow: GOTCHA BITCH!!!!

Obrazek
[Rozpirnicz level hard]

Następna część: Test mocy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>