Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Niutek! S1 Episode Shadow akt 2
Post: 02 sty 2018, 17:53 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Episode Shadow akt 2
Uwaga! Lekkie żarciki i ostre teksty. Bierz wszystko z dyskrecją.

Obrazek
Shadow: To tutaj...

Obrazek
[hop]

Obrazek
O! Ochrona!

Obrazek
*Wyciąga RPG 7* No to czas na zabawę...

Obrazek
JUPIIIIIII

Obrazek
Shadow: A właściwie co miałem zrobić?
Vector (nie pytaj jak on się dostał do G.U.N): FIND THE COMPUTER ROOM!!!!!
Shadow: ._. Emm... Ok.

Obrazek
*Skradanie rodem z Mission Imposible*

Obrazek
Shadow: Dobra, jestem.
Vector: Spoko
Shadow: No i?
Vector: Nie wiem ¯\(°_o)/¯
Shadow: -_- Daj kogoś z G.U.N ok?
Agent: No dobra już... KTO TU WPUŚCIŁ KROKODYLA?!
Shadow: Nie teraz! Powiedz mi co mam zrobić, jestem już przy kompie.
Agent: A no tak... tak... Przejrzyj pliki. Niby Eggy ma jakiś projekt specjalny...

Obrazek
Shadow: No dobra mam coś
Agent: To zabieraj te pliki i zmywaj się!
Shadow: Czekaj, sprawdzę co za nudesy ten jajcarz trzyma (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Obrazek
Projekt "Chmurka"
Po latach znalazłem zło idealne. Niniejszy złoczyńca miał idealne moce, aby połączyć go z moim wynalazkiem... KAPELUTKIEM ZAGŁADY! Gdy wyczuję wielką moc, stanie się władcą zagłady!

Shadow: ło ty panie trzeba Niutkowi powiedzieć!
Obrazek
???: Nie tak szybko!
Shadow: KONTROLA CHAOSU!!!

Obrazek
[Epickie zniknięcie]

Obrazek
[ciachnięcie mieczem]

Obrazek
Chmura: Że co?!
Shadow: GOTCHA BITCH!!!!

Obrazek
[Rozpirnicz level hard]

Następna część: Test mocy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronNajlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>