Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w czwartym kwartale bieżącego roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasz ranking Muzyki!
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Cytuj:
wnętrze Red Mountain z SA1.

Chao, jak tego nie słyszałeś to ja nie wiem:
phpBB [media]

aż dziw mnie bierze, że nie zamieściłam tutaj swojego rankingu... Do rzeczy, nigdy nie zastnawiałam się jakoś szczególnie nad kolejnością, która lepsza, która gorsza, wymienię 5 ulubionych na tę chwilę (wokalnych i instrumentalnych):

Wokalne:
1. Crush 40 - Live & Learn
2. Powerman 5000 - Almost Dead
3. Theme of Infinite
4. E.G.G.M.A.N
5. Crush 40 - Open your heart

Instrumentalne:
1. Theme of Tikal
2. Marble Zone
3. Run Through the Speed Highway
4. Fakery Way z Twinkle Park
5. Dark Sharpener z Sonic Shuffle <3

+ ulubione poza grami:
Robotnik Theme z AoStH
The Shining Road z Sonic X

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
Cytuj:
wnętrze Red Mountain z SA1.

Chao, jak tego nie słyszałeś to ja nie wiem:
phpBB [media]

Genialne. Aż zachciało mi się połowy OST posłuchać.

    
"What is wrong with parents?" ~ Książę Harry na temat Fortnite.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

10. Fist Bump
9. Friends.
8. Endless Possibility
7. Sonic Hereos.
6. Follow me
5. E.G.G.M.A.N
4. His World
3. Reach for the stars
2. Gotta Go Fast (Sonic X)
1. Escape From The City Classic Sonic Sonic Generations Remix

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Psiki pisze:
4. His World

Które His World, bo mnie to ciekawi? ;]. Zdania na temat tej piosenki są bardzo podzielone, jedni lubią jedną wersję inni nią gardzą i lubią tą drugą...

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Electro pisze:
Psiki pisze:
4. His World

Które His World, bo mnie to ciekawi? ;]. Zdania na temat tej piosenki są bardzo podzielone, jedni lubią jedną wersję inni nią gardzą i lubią tą drugą...

Orginal z sonica 2006

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

... a jeszcze inni trzecią, a może i nawet czwartą... :D. A tak przy okazji, wykorzystując moment to dla mnie ten utwór jest po prostu genialny, polubiłem wszystkie jego wersje (wciąż z lekką przewagą Zebrahead), ale i w końcu, dzięki wersji Blue World Prelude (to taki remiks remiksa, fajny teledysk ktoś do niego zmontował) przekonałem się do Crush 40.
Nie wiem - być może okaże się że ten utwór będzie moim numerem jeden, ale to stwierdzenie może paść dopiero jak przesłucham większość. A konkurencja jest przeogromna...

I jeszcze naszła mnie taka krótka refleksja na temat OST do gier Sonica. Dla mnie jest to jeden wielki fenomen, którego istota polega na tym, że można go wyciągnąć z tej gry i przelać do naszego życia. Nie każda gra może się tym poszczycić. Weźmy np. takie Super Mario Odyssey. Pamiętacie jak tryumfowało u IGN? Przesłuchałem pobieżnie ten soundtrack i moja pierwsza myśl to - czym tu się jarać? Owszem - nie grałem w grę - być może jego odbiór byłby inny gdybym zagrał, ale moim zdaniem właśnie ta niezwykłość OST gier powinna polegać na tym, że poza grą również doświadczymy wrażeń słuchowych, przelejemy słowa piosenki (jeśli takie są) do naszego życia, pocieszymy się dzięki niej, zmotywujemy do działania. Nie wiem jak wy ale ja często tak mam, że gdy usłyszę jakąś piosenkę i mi się spodoba to przypisuję jej jakieś konkretne wydarzenie w moim życiu, sytuację bądź też jakiś stan umysłu. OST Sonica jest na to świetnym materiałem. To jest właśnie ten fenomen. Nie znam gry tudzież filmu, w której podobałaby mi się co następna piosenka; może raptem 3-4 z całości.

Awatar użytkownika
Znajomy

1. Endless Possibility
2. Infinite
3. Live & Learn
4. Escape from the city
5. Race To Win
6. I am all of me
7. His World
8. Fist Bump