Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Roger the Bobcat
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Tak więc na potrzeby moich fanfiction [tyyyyylko na Wattpad!] postanowiłem stworzyć swoje OC.
Dla ciekawostki wspomnę, że gdy byłem mały, wmawiałem sobie że nigdy własnego OC nie zrobię.
Myliłem się...

Życzym miłego czytania.0

Imię:
Roger [100% oryginalne]

Nazwisko:
[haha komu to potrzebne xddddddd] Powiedzmy, że po prostu "the Bobcat".

Rasa:
Mobian/Wyspiarz, Ryś Rudy

Strona/Poglądy:
Neutralnie dobry [No co? Chociaż podziękujcie, że to nie jest kolejny emo-jeż.

Wygląd:
Obrazek

Historia:
Hmm... Co tu można o nim powiedzieć? Roger jest jednym z świeżych mieszkańców Zjednoczonej Federacji (a dokładniej Station Square). Utalentowany "haker" i nerd/geek z krwi i kości. Ze względu na to, że posiada kontakty z Panem Narratorem, zmuszony został wprowadzić się do domu Miles'a i Maurice'a [czyt. Tailsa i Sonica] na nieokreśloną ilość czasu. Biedactwa!
W zasadzie mogę dodać, że to dom tylko Tails'a, gdyż Sonic jest osobą bezdomną i dynamiczną. Czasami jak nie ma niczego większego do roboty, jeż zostaje u przyjaciela na ileś tam dni, do czasu, aż Robotnik znów coś wymyśli...

Charakter:
Roger jest osobą straszliwie niepewną i neutralną. Bardzo często myśli o swoich czynach z przeszłości i możliwych skutkach tych z teraźniejszości. W krwi ma planowanie dnia i związanych z nim czynności. Kiedy wydarzy się coś nieprzewidzianego, Roger'a można spisać na straty.
Zazwyczaj stara się być najlepszy w tym, co robi i bywa bardzo pomocną osobą. W swoim życiu kieruje się zasadą respektu oraz tym, że pierwsze wrażenie wśród nowych osób, to te najważniejsze. Jedyne co powstrzymuje go od perfekcji, to jego roztrzepany temperament, ciągła gadatliwość i nieskończona ciekawość. To chyba największe haczyki jego osobowości.

Zainteresowania:
Uwielbia kulturę popularną minionej epoki i związane z nią przedmioty. Czasami nawet zdarza się, że zbierze jakieś starocie i odnowi je dla użytku prywatnego, czym doprowadza do szału otaczające go osoby. Lubi fotografować i rozmawiać z różnymi osobami na temat ich zainteresowań, poglądów i wydarzeń na świecie. W dzieciństwie marzył zostać dziennikarzem.
Lubi też oglądać kultowe filmy/seriale w TV i internecie, a także zagrać w jakąś lepszą grę. Nieważne czy to planszówka, czy gra wideo - on uwielbia co-op i lokalne multi! Muzyki słuchać nawet jeszcze lubi (nowa fala brytyjskiego metalu, panowie!) ale książek to już średnio. [Dickens mówił, "że najlepszą częścią niektórych książek to ich okładki", co boleśnie sprawdza się w dzisiejszym świecie.]

(P.S - Nie kraść proszę!)

Ostatnio zmieniony 06 mar 2018, 21:28 przez ChaoLaChao, łącznie zmieniany 4 razy

Tytuł: Re: Moje OC do Fanfików
Awatar użytkownika
Znajomy

Nawet nieźle (z Doll Furrymaker zrobione...)

Tytuł: Re: Moje OC do Fanfików
Awatar użytkownika
Opiekun

(Powiem jedno: czasami furrymaker jest dobry, ale jak chcesz zrobić jakieś oryginalne ubranko, włosy lub skórę to FM się raczej nie sprawdza :/)

Tytuł: Re: Roger the Bobcat
Awatar użytkownika
Opiekun

Uff... Trochę to trwało...
Oto definitywna aktualizacja info. na temat mojego OC!

Wiecie, fanfiki nadchodzą.
Miłego czytania!

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Kiedy kolejna część? ;-;

Awatar użytkownika
Opiekun

"Bestia" powstaje.

Radę dam - szukaj coś dużego w RE: Revelations.

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Niezła postać, jak dla mnie

Awatar użytkownika
Opiekun

Proszę przenieść: fanpostacie-f144.html

-- 17 gru 2017, 23:25 --

Halooooooi

    

Awatar użytkownika
Administrator

Jak porządki się skończą na forum to będziecie mieli poukładane tematy.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dobra postać :wygrana:

Będziesz jeszcze aktualizowal ten wątek?

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Opiekun

Psiki pisze:
Dobra postać :wygrana:

Będziesz jeszcze aktualizowal ten wątek?

Po co?

-- 06 mar 2018, 21:29 --

...
No dobrze. Jeszcze raz zaktualizowałem wątek. Chciałem zrobić Rogera bez ubrań, ale zapatrzyłem się w Blaze i uznałem, że jednak można.
https://www.wattpad.com/544297725-moja- ... B3wi%C4%85

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Eeeee tam emo jeże są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem ci tak post już dawno temu dodany ale fajniusi OC'k. Mogłabym się z nim zaprzyjaźnić[albo chociaż pograć w gry i podyskutować ^^ Lubię takich ludzi]. Imię Roger-pasuje :3

Z charakteru nie jest Garym Stu ale nie jest też ciapą. Jak najbardziej na plus. Haker-też jak najbardziej na plus. Wiesz...nie bez powodu się jest na profilu informatycznym. Będę hakować serwery Sony >:---D

Jeśli chodzi o wygląd to jeśli problemu nie będzie, to mogę go ,,namazać'' moją łapą :3 Tylko cóż trzeba będzie nieco poczekać...tablet mi pad T__T

Ehh mój OCek będzie dopiero nieoryginalny, twój ma jakiś smak...

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Ehh mój OCek będzie dopiero nieoryginalny, twój ma jakiś smak...

Ojej, dziękuję! :>

    

Awatar użytkownika
Opiekun

I jakby co nie chodzi mi o Aurę xD Chodzi mi o taki na poważnie ale boję się, że będzie z niej straszna Mary Sujka ._. Już mam historię napisaną, design też zrobiony, charakter, zainteresowania, relacje...wszystko, wystarczy narysować[co będzie problemem]. Tylko no...ostrzegam może wpadać pod Mary Sue :/

O właśnie. Był podobno taki typ bohatera, który był inteligentny, piękny, utalentowany i miał jakieś tam moce ale nie był definiowany jako Gary Stu bądź Mary Sue. Nie pamiętam jak mu było. Ten typ postaci często występował w uniwersum marvel.

R.I.P MUJ TABLET ._.

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
O właśnie. Był podobno taki typ bohatera, który był inteligentny, piękny, utalentowany i miał jakieś tam moce ale nie był definiowany jako Gary Stu bądź Mary Sue. Nie pamiętam jak mu było. Ten typ postaci często występował w uniwersum marvel.

Ja kojarzę tylko Alberta Weskera. Może z Marvela nie był, ale Gary Stu z niego był straszny. Niezniszczalny, superszybki, skacze jak Neo z Matrixa, strzela jak Neo z Matrixa i ma okulary jak Neo z Matrixa. A jak w piątce Chris Redfield, Jill Valentine i Sheva Alomar walczyli z nim w środku aktywnego wulkanu (sic!), zamienił się w jakiegoś Super-Nemesisa, który mógł chodzić po lawie i niszczył helikoptery latające 5-10 metrów nad nim. Sieczka była na sto-dwa. Aż cud uwierzyć, że ta seria zaczęła się od opuszczonej chałupy, wolnych zombi i okropnego voice-actingu zrobionego w tydzień.

Ale hej. Residenty prawie zawsze takie były. Najpierw walczyliśmy o życie w zainfekowanym miasteczku, a później mieliśmy inbę na Antarktydzie, w jakiejś Hiszpańskiej wsi, w Afryce, na całym świecie (niech szlag cię trafi szóstko!!!), a w końcu w opuszczonej chałupie jak dawniej...

phpBB [media]

    

Szukaj:
 [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

więcej linków