Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

[ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Roger the Bobcat
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Tak więc na potrzeby moich fanfiction [tyyyyylko na Wattpad!] postanowiłem stworzyć swoje OC.
Dla ciekawostki wspomnę, że gdy byłem mały, wmawiałem sobie że nigdy własnego OC nie zrobię.
Myliłem się...

Życzym miłego czytania.0

Imię:
Roger [100% oryginalne]

Nazwisko:
[haha komu to potrzebne xddddddd] Powiedzmy, że po prostu "the Bobcat".

Rasa:
Mobian/Wyspiarz, Ryś Rudy

Strona/Poglądy:
Neutralnie dobry [No co? Chociaż podziękujcie, że to nie jest kolejny emo-jeż.

Wygląd:
Obrazek

Historia:
Hmm... Co tu można o nim powiedzieć? Roger jest jednym z świeżych mieszkańców Zjednoczonej Federacji (a dokładniej Station Square). Utalentowany "haker" i nerd/geek z krwi i kości. Ze względu na to, że posiada kontakty z Panem Narratorem, zmuszony został wprowadzić się do domu Miles'a i Maurice'a [czyt. Tailsa i Sonica] na nieokreśloną ilość czasu. Biedactwa!
W zasadzie mogę dodać, że to dom tylko Tails'a, gdyż Sonic jest osobą bezdomną i dynamiczną. Czasami jak nie ma niczego większego do roboty, jeż zostaje u przyjaciela na ileś tam dni, do czasu, aż Robotnik znów coś wymyśli...

Charakter:
Roger jest osobą straszliwie niepewną i neutralną. Bardzo często myśli o swoich czynach z przeszłości i możliwych skutkach tych z teraźniejszości. W krwi ma planowanie dnia i związanych z nim czynności. Kiedy wydarzy się coś nieprzewidzianego, Roger'a można spisać na straty.
Zazwyczaj stara się być najlepszy w tym, co robi i bywa bardzo pomocną osobą. W swoim życiu kieruje się zasadą respektu oraz tym, że pierwsze wrażenie wśród nowych osób, to te najważniejsze. Jedyne co powstrzymuje go od perfekcji, to jego roztrzepany temperament, ciągła gadatliwość i nieskończona ciekawość. To chyba największe haczyki jego osobowości.

Zainteresowania:
Uwielbia kulturę popularną minionej epoki i związane z nią przedmioty. Czasami nawet zdarza się, że zbierze jakieś starocie i odnowi je dla użytku prywatnego, czym doprowadza do szału otaczające go osoby. Lubi fotografować i rozmawiać z różnymi osobami na temat ich zainteresowań, poglądów i wydarzeń na świecie. W dzieciństwie marzył zostać dziennikarzem.
Lubi też oglądać kultowe filmy/seriale w TV i internecie, a także zagrać w jakąś lepszą grę. Nieważne czy to planszówka, czy gra wideo - on uwielbia co-op i lokalne multi! Muzyki słuchać nawet jeszcze lubi (nowa fala brytyjskiego metalu, panowie!) ale książek to już średnio. [Dickens mówił, "że najlepszą częścią niektórych książek to ich okładki", co boleśnie sprawdza się w dzisiejszym świecie.]

(P.S - Nie kraść proszę!)

Ostatnio zmieniony 06 mar 2018, 21:28 przez ChaoLaChao, łącznie zmieniany 4 razy

Tytuł: Re: Moje OC do Fanfików
Awatar użytkownika
Znajomy

Nawet nieźle (z Doll Furrymaker zrobione...)

Tytuł: Re: Moje OC do Fanfików
Awatar użytkownika
Przyjaciel

(Powiem jedno: czasami furrymaker jest dobry, ale jak chcesz zrobić jakieś oryginalne ubranko, włosy lub skórę to FM się raczej nie sprawdza :/)

Tytuł: Re: Roger the Bobcat
Awatar użytkownika
Opiekun

Uff... Trochę to trwało...
Oto definitywna aktualizacja info. na temat mojego OC!

Wiecie, fanfiki nadchodzą.
Miłego czytania!

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Kiedy kolejna część? ;-;

Awatar użytkownika
Opiekun

"Bestia" powstaje.

Radę dam - szukaj coś dużego w RE: Revelations.

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Niezła postać, jak dla mnie

Awatar użytkownika
Opiekun

Proszę przenieść: fanpostacie-f144.html

-- 17 gru 2017, 23:25 --

Halooooooi

    

Awatar użytkownika
Administrator

Jak porządki się skończą na forum to będziecie mieli poukładane tematy.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dobra postać :wygrana:

Będziesz jeszcze aktualizowal ten wątek?

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Opiekun

Psiki pisze:
Dobra postać :wygrana:

Będziesz jeszcze aktualizowal ten wątek?

Po co?

-- 06 mar 2018, 21:29 --

...
No dobrze. Jeszcze raz zaktualizowałem wątek. Chciałem zrobić Rogera bez ubrań, ale zapatrzyłem się w Blaze i uznałem, że jednak można.
https://www.wattpad.com/544297725-moja- ... B3wi%C4%85

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Eeeee tam emo jeże są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem ci tak post już dawno temu dodany ale fajniusi OC'k. Mogłabym się z nim zaprzyjaźnić[albo chociaż pograć w gry i podyskutować ^^ Lubię takich ludzi]. Imię Roger-pasuje :3

Z charakteru nie jest Garym Stu ale nie jest też ciapą. Jak najbardziej na plus. Haker-też jak najbardziej na plus. Wiesz...nie bez powodu się jest na profilu informatycznym. Będę hakować serwery Sony >:---D

Jeśli chodzi o wygląd to jeśli problemu nie będzie, to mogę go ,,namazać'' moją łapą :3 Tylko cóż trzeba będzie nieco poczekać...tablet mi pad T__T

Ehh mój OCek będzie dopiero nieoryginalny, twój ma jakiś smak...

Jeśli masz coś do mnie, to napisz to proszę na kartce, włóż do koperty i wsadź sobie w du**ę.

- Super Śmieszne Cytaty HAHA aka Wulgarna Kat Serio Dostanie Bana

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Ehh mój OCek będzie dopiero nieoryginalny, twój ma jakiś smak...

Ojej, dziękuję! :>

    

Awatar użytkownika
Opiekun

I jakby co nie chodzi mi o Aurę xD Chodzi mi o taki na poważnie ale boję się, że będzie z niej straszna Mary Sujka ._. Już mam historię napisaną, design też zrobiony, charakter, zainteresowania, relacje...wszystko, wystarczy narysować[co będzie problemem]. Tylko no...ostrzegam może wpadać pod Mary Sue :/

O właśnie. Był podobno taki typ bohatera, który był inteligentny, piękny, utalentowany i miał jakieś tam moce ale nie był definiowany jako Gary Stu bądź Mary Sue. Nie pamiętam jak mu było. Ten typ postaci często występował w uniwersum marvel.

R.I.P MUJ TABLET ._.

Jeśli masz coś do mnie, to napisz to proszę na kartce, włóż do koperty i wsadź sobie w du**ę.

- Super Śmieszne Cytaty HAHA aka Wulgarna Kat Serio Dostanie Bana

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
O właśnie. Był podobno taki typ bohatera, który był inteligentny, piękny, utalentowany i miał jakieś tam moce ale nie był definiowany jako Gary Stu bądź Mary Sue. Nie pamiętam jak mu było. Ten typ postaci często występował w uniwersum marvel.

Ja kojarzę tylko Alberta Weskera. Może z Marvela nie był, ale Gary Stu z niego był straszny. Niezniszczalny, superszybki, skacze jak Neo z Matrixa, strzela jak Neo z Matrixa i ma okulary jak Neo z Matrixa. A jak w piątce Chris Redfield, Jill Valentine i Sheva Alomar walczyli z nim w środku aktywnego wulkanu (sic!), zamienił się w jakiegoś Super-Nemesisa, który mógł chodzić po lawie i niszczył helikoptery latające 5-10 metrów nad nim. Sieczka była na sto-dwa. Aż cud uwierzyć, że ta seria zaczęła się od opuszczonej chałupy, wolnych zombi i okropnego voice-actingu zrobionego w tydzień.

Ale hej. Residenty prawie zawsze takie były. Najpierw walczyliśmy o życie w zainfekowanym miasteczku, a później mieliśmy inbę na Antarktydzie, w jakiejś Hiszpańskiej wsi, w Afryce, na całym świecie (niech szlag cię trafi szóstko!!!), a w końcu w opuszczonej chałupie jak dawniej...

phpBB [media]

    

Szukaj:
 [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

więcej linków