Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nick, awatar oraz postać. Dlaczego taki, a nie inny?
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nie mam nic wspólnego z prądem. Electro bo Electrosphere :] - taki podtytuł ma jedna z moich najlepszych gier na PSXa - Ace Combat 3, koniecznie w wersji japońskiej.. Skróciłem bo skrót chyba bardziej pasuje do człowieka, jeśli o takim czymś w ogóle można mówić.

O awatarze przyjdzie mi się wypowiedzieć w miejscu gdzie będę opisywał moją ulubioną postać. Na pewno przymierzę się do tego w jakimś czasie ;].

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Mój awatar będzie niedługo zmieniony, ale póki co mój avek to ja przerobiony w picassie. Moja nazwa heh. Kiedy polubiłem Sonica narysowałem sobie postać Raze the Hedgehog. Nie umiałem (ciągle nie umiem) rysować, więc nagryzmoliłem Raze'a, któremu jakoś się umarło. Gdybym mógł to zmienić to pewnie moja nazwa brzmiałaby Night Sound. Dlaczego? Zmienię avka to się dowiecie więcej

Awatar użytkownika
Administrator

Hmm.. Dla mnie to będzie dość trudne pytanie.

Może zacznijmy od postaci i avatara. Niesamowity hype na Manię wzbudził we mnie zachwyt do klasycznego jeżyka. Ach, dobre czasy kiedy stał godnie przy Mario i Mega menie. Avatary takie, bo uwielbiam te rysunki. Najlepszy rysownik Sonica ever.

Z Nickiem już sam dokładnie nie pamiętam. Mam go od dość długiego czasu. Pamiętam że jak chcieliśmy wymyślić jakiś dobry Nickname do internetów ze znajomymi to każdy po prostu dawał sobie nawzajem pierwszą literę, a jeszcze inna osoba nazwę na te literę z trzymanym językiem. A że mój znajomy za moje ciche skradanki nazywał mnie "Tajniakiem" to już ja usłyszałem z tego bełkotu "Tajrak". Dziwniej se tych nicków zrobić nie mogliśmy. Był tam także "Gwizd" = "Hyndist" i takie tam.

Awatar użytkownika
Opiekun

Może zacznę od Nicka, dlaczego? Ponieważ Miles "Tails" Prower jest moja ulubioną postacią z Sonica i skrót PL żeby ludzie wiedzieli że jestem z Polski, tak samo jak jest z moim avatarem, często nawet zdarzało mi się zmieniać też co jakiś czas avatary z Tailsem mojej własnej roboty bądź też fanowskie, które mi się najbardziej podobały, ale myślę, że za jakiś czas uda mi się zrobić jakiś fajny avatar.

Awatar użytkownika
Znajomy

Ekhemnmmmm.....

Mój nick/ksywka powstała dość, emmm..... Konwencjonalnie.... Próbowałam wymyślić sobie nazwę dla mojego kanału na YouTube, a przez to, że mam na imię Dominika zaczęłam tworzyć różne słowo-twory na jego podstawie i tak wypadło na tą wersję....

A jeśli chodzi o awatar to proste - Silver jest moim ulubionym bohaterem z Sonicznego uniwersum i moją miłością (Nie bijcie >.<).

Sreberko moje kochane jest najlepsze =w=

...
...
...

Co ja robię ze swoim życiem -__- .....

~A i wesołych świąt ^^~

Awatar użytkownika
Przyjaciel

tajrak pisze:
Hmm.. Dla mnie to będzie dość trudne pytanie.

Może zacznijmy od postaci i avatara. Niesamowity hype na Manię wzbudził we mnie zachwyt do klasycznego jeżyka. Ach, dobre czasy kiedy stał godnie przy Mario i Mega menie. Avatary takie, bo uwielbiam te rysunki. Najlepszy rysownik Sonica ever.

Z Nickiem już sam dokładnie nie pamiętam. Mam go od dość długiego czasu. Pamiętam że jak chcieliśmy wymyślić jakiś dobry Nickname do internetów ze znajomymi to każdy po prostu dawał sobie nawzajem pierwszą literę, a jeszcze inna osoba nazwę na te literę z trzymanym językiem. A że mój znajomy za moje ciche skradanki nazywał mnie "Tajniakiem" to już ja usłyszałem z tego bełkotu "Tajrak". Dziwniej se tych nicków zrobić nie mogliśmy. Był tam także "Gwizd" = "Hyndist" i takie tam.

Twój nick był chyba dla mnie największą zagadką tego forum. "[...]z trzymanym językiem" - rozumiem, że łapą? :D Jak będzie okazja to to zademonstrujesz.

Domciaaa pisze:
Co ja robię ze swoim życiem -__- .....

Jak my wszyscy.... c:

Awatar użytkownika
Przyjaciel

*AKHEM*

L U B I E P E P S I

I mężczyzn (gay pun intended)

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ponieważ było za dużo Tailsów na forum z czego jeden jest Adminem, elo.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

PepsiMan pisze:
*AKHEM*

L U B I E P E P S I

A ja tą grę :] :

phpBB [media]

PepsiMan pisze:
I xxvmxvęxvżxvcxvzxvyzn (gay pun intended)

I tak coś się nie mogłem rozczytać ;/

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Okej mój avek

To jest mój oc Night Sound. Jest to kucyk (no nie) i jest on takim trochę moim przeciwieństwem. Jest pegazem (no nie) i takim przeciętnym lotnikiem, ale jest dobą osobą/kucykiem. Skrywa swoją drugą część. Nie jest Garym Sue tylko normalnym zwykłym pegazem. Uwielbia muzykę :p

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo to skrócona forma od madelajnazuo, którego używam prawie w całych internetach. A avatar? Rysunkwe przedstawienie mnie i mnie w Sonicowej wersji. Bo tak, bo tym się w większości zajmuję rysując.

Awatar użytkownika
Opiekun

Dlaczego Vebros? W styczniu 2015 nagle zachciało mi się nowego nicku. Akurat scrollowałem po pewnej stronce i ujrzałem wyraz "verbos" - co w języku Hiszpańskim oznacza "czasownik". Po prostu zamieniłem litery i gotowe. Swoją drogą wiele osób myli mój nick właśnie z tym wyrazem.

Dlaczego Ratchet? Każdy chyba powinien znać odpowiedź na te pytanie, lol

Moja muzyka: https://soundcloud.com/vebros1510

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Więc candy powstało od angielskiej nazwy cukierki a uwielbiam cukierki!
Też wybrałam to , ponieważ dla mnie oznacza coś słodkiego lub dobrego ale czasami niebezpiecznego

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ja mam taki avatar bo jestem fanem shadowa. A nick to skrót od nazwy ShadowTheHedgehog2016 bo to taki nick który dużo razy daje na różnych kontach. Nick wymyśliłem w pażdzierniku 2016 na swój kanał i taki używam. Ale nie ma słowa Hedgehog to przez to że nie zmieszciło się na BlueBlur.pl. A 2016 to nie wiem poprostu to rok kiedy powstał ten mój nick i kanał.

Awatar użytkownika
Administrator

Hmm, dlaczego wybrałem Tailsa. Na początku mojej przygody w tym uniwersum moją najbardziej ulubioną postacią był Sonic. Bardzo mi się podoba jego pewność siebie, pozytywne nastawienie do każdej sprawy, jest pomocny i uśmiech prawie z jego twarzy nie znika. Sonic tak potrafi napełnić ducha pozytywną energią, że nikt jeszcze nie miał na mnie tak dużego wpływu jak on.

Lecz czym dłużej byłem w uniwersum i zagłębiałem się w postacie, które niebieskiemu jeżowi towarzyszyły to tym bardziej moją uwagę przykuwał Tails. Może nie jest tak pozytywnie do wszystkiego nastawiony jak Sonic, ale jednak jak patrzyłem na tego lisa z dwoma ogonami to widziałem...samego siebie. Tails kocha wynalazki, potrafi przy nich siedzieć całymi dniami nie wychylając nosa ze swojego warsztatu, lubi roboty, jest ciekawy jak wszystko działa, lubi naukę, jest radosnym lisem, ale czasami potrzebuję jednak lekkiego wsparcia by znów podnieść się na duchu, czasami lubi się przechwalać, stara się w wielu sprawach na ile tylko potrafi, przejmuje się czasami różnymi sprawami aż nadto.

Nie we wszystkim jestem podobny do Tailsa to jasna sprawa, lecz jednak w większości jestem do niego podobny i widzę w nim samego siebie. Nie każdy może się z tym zgadzać lecz jest to prawda. Tails stara się być jak najbardziej dobry na swój sposób, tak samo i ja się staram.

Ostatnio nie było mnie przez pewien czas na forum, nie odzywałem się prawie wcale, ponieważ siedziałem i grzebałem się w serwerze forumowym by go odpalić dla nas na te ferie zimowe, no ale mi się nie udało dokończyć.

Bardzo lubię Tailsa, ponieważ dzięki niemu mogę zobaczyć swoje zalety co jednak podnosi mnie na duchu, dodaje odwagi, pokazuje do czego mógłbym się przydać na tym świecie, pokazuje jaką drogą mam podążać by się nie pogubić.

Co do nicku to jest po prostu Tails, nawet kiedyś jedna osoba mi powiedziała, że pasuje do mnie. Awatary wybieram zazwyczaj radosne, jak Tails się śmieje czasami też jak teraz wybiorę awatar jak Tails się grzebie przy Tornadzie.

Czasami nie mogę uwierzyć jak mocno zagłębiłem się w te uniwersum i co mnie przy nim trzyma. Cieszę się z tego, ponieważ to co mnie trzyma, ta głęboka więź daje mi poczucie o tym, że będzie trwać wiecznie i jest nierozerwalna.

Szukaj:
 [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków