Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA. "Gotta Go Fast!"
  • Czy wiesz, że oryginalny "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku, miał posiadać kultowy "Sound Test" znany z późniejszych odsłon? Niestety, został on wycięty z powodu szybko zbliżającej się oficjalnej premiery gry i związanego z tym pośpiechu. Doprowadziło to do powstania dużej, niewykorzystanej przestrzeni w plikach gry, co zostało wykorzystane na umieszczenie intra z (dziś kultowym) syntezowanym "Seegaaaa!". Ta krótka sekwencja zajmowała 1/8 całego kartridża i była większa niż niektóre poziomy!
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: Sonic Forces, jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich".
  • Sonic Mania (czyli nowa gra utrzymana w klimatach retro) trzyma na serwisie Metacritic porażającą średnią recenzji 86/100! Gratulujemy wszystkim programistom, wliczając w to utalentowanego australijskiego romhackera Christiana Whiteheada i niezależnego kompozytora Tee Lopesa! "Hail to the King, Baby...!"
  • Nowa animacja tworzona obecnie przez domorosłego rysownika Aarona Cowderego - "Sonic: The Wrath of Nazo" - będzie miała swoją premierę dopiero pod koniec 2019 roku. Trochę długo, ale cierpliwie będziemy czekać, szczególnie gdy to jest sequel do legendarnej flashowej animacji tego samego autora - "Sonic: Nazo Unleashed".
  • "Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz!" Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń...
  • Premiera gry Sonic Incursion jak dotychczas tworzonej przez tylko jednego fana odbędzie się najprawdopodobniej w 2017 roku. Gra zapowiada się naprawdę świetnie.
  • Zapraszam do udziału w zabawie organizowanej przez użytkowniczkę naszego forum Suisho Kasumi w dziale "Porozmawiajmy" i wątku "Zagadki - tapety z Sonic Channel". Zachęcam do udziału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fanarty od M.
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ej, nie żal się tak nad sobą. Psychol Pinguś mi się podoba.

P.S. - chce Infi'ego jako Kylo Rena. :)

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
czy ktoś nauczy mnie kiedyś go rysować tak, żeby nie wyglądał jak psychopata?

Cóż, Palpatine w oryginale też wygląda dosyć psychopatycznie więc wszystko jest na swoim miejscu :D

A sam art to arcydzieło! Połączenie moich dwóch ulubionych złoczyńców! Niesamowite...

phpBB [media]

Imperium Eggmana walczy w służbie dobra więc poddajcie się lub kara was spotka!

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:

Spoko, masz załatwione :D

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
Cytuj:

Spoko, masz załatwione :D

Serio? Okej, a można sprawić Ci dodatkowe wyzwanie?

Obrazek

Mogę takiegoooooo? XD

    

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Niestety pamiętam kawałek z ostatniego Jedi XD
Ale nawet było by śmiesznie

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Mogę takiegoooooo? XD

Taki tylko może być Pingas :>

-- 01 lut 2018, 19:51 --

Widziałam Wasze głosy w moich ankietach, podobno brakuje Wam Silvera w moich artach, no to jeden już jest, niedługo będzie też i z samym Silverem :>

Pomysł na to miałam w głowie już od kilku miesięcy. Połączenie przeszłości z przyszłością. A Kidy chyba nie muszę nikomu przedstawiać, a jak muszę to odsyłam do "Atlantyda: Zaginiony Ląd", kocham całym sercem.

Obrazek

-- 03 lut 2018, 20:03 --

Czy na sali są obecni fani Cosmo? :D
Obrazek
+ speedpsint po długim czasie!
phpBB [media]

Awatar użytkownika
Opiekun

Bardzo ładnie ją narysowałaś, tylko te stopy troszkę nie pasują do całości.

Soczyste 8/10

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Soczyste 8/10

Dzięki!

Słuchajcie, ostatnio zostawiałam Wam dwie sondy tutaj, wg nich na pewno z postaci męskich będzie Sonic i Silver, z kobiecych... póki co Blaze, tak się głosy rozłożyły, że muszę ponowić pytanie:
http://e5c7b7.mojasonda.pl
pomóżcie wybrać, jakaś większość musi być :D

-- 09 lut 2018, 13:45 --

W wyniku przeprowadzonej sondy, w postaciach męskich wygrał Sonic i Silver, pierwszy z nich już gotowy:
Obrazek

-- 12 lut 2018, 23:31 --

Dorzucam jeszcze Bunnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Śliczne światłocienie!
Bez ironii przyznam też, że ładnie odwzorowałaś styl rysowania Kena Pendersa. Hihi.

8/10

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Bez ironii przyznam też, że ładnie odwzorowałaś styl rysowania Kena Pendersa. Hihi.

Zrobiłam to zupełnie nieświadomie, ale... dzięki!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ta Bunnie jest cudowna! (przy okazji R.I.P. Będzie trwała w naszej pamięci dzięki takim świetnym artom :) )

A cofając się jeszcze do Sonica to mam wrażenie, że lekko odstaje jakością od pozostałych prac. Dlatego zamiast standardowych memów/10 dostanie jedynie 10/10 :P

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Ta Bunnie jest cudowna!

Dziękuję!
Cytuj:
A cofając się jeszcze do Sonica to mam wrażenie, że lekko odstaje jakością od pozostałych prac. Dlatego zamiast standardowych memów/10 dostanie jedynie 10/10 :P

hahaha <3
Dzisiejsza Tikal:
Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Jaka słodka... I symetryczna!
Tylko przesadziłaś z rzęsami. Skąd ja to znam...?
Obrazek

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Jaka słodka... I symetryczna!
Tylko przesadziłaś z rzęsami. Skąd ja to znam...?

I co teraz, fangirle Shadowa?! XD
Jakieś dwie, trzy noce wstecz nie mogłam zasnąć do 4 nad ranem. Why? Przez te wszystkie synthwave'y i pomysły przez nie! Serio, nie wiem czy to tylko ja taka jestem dziwna, że pomysły po nocach spać mi nie dają? Niemniej jednak, zapuście sobie "Nightcall" i łapcie:
Obrazek
M. i Scourge. Jak chcecie poczytać więcej to tu: https://madelajna.deviantart.com/art/Ni ... -731790690

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Serio, nie wiem czy to tylko ja taka jestem dziwna, że pomysły po nocach spać mi nie dają?

Nie martw się, nie tylko ty :) Problem dotyczy prawdopodobnie wszelakich twórców xd

A co do arta, jak zwykle boski!

Szukaj:
 [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Najlepsza firma na świecieSonic forumNiebo dla niebieskichNajlepsza encyklopedia o Sonicu w Polsce
więcej linków