Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Odczucia na temat filmu z Soniciem i Sonic Forces.
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Chciałem tylko przekazać, że obecnie jako datę wydania filmu podaje się 15 listopada 2019 roku.

Źródło

Awatar użytkownika
Opiekun

Ja ogólnie przepraszam, że się nie udzielam. Trochę chamsko bo założyłam temat i nic nie piszę ale grypa cóż...to siła wyższa. Ale za to podskoczyło mi IQ od tej dawki informacji.

15 Listopada? Co tak późno? Dobra w sumie praca nad animacją jest dość żmudna i pracochłonna. Coś w sumie o tym wiem. Trzeba się postarać, żeby wszystko było płynnie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Hmm jestem ciekawy czy to jest pewna data czy kolejna, którą przesuną za rok. Wolałbym, żeby jednak była to prawdziwa data i że poważne prace nad filmem ruszą już niedługo. Scenariusz i obsada produkcji jest już od jakiegoś roku, a film jest ciągle przekładany w czasie więc jestem ciekawy jakie dokładnie mają tam problemy xd

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Mnie tymczasem niepokoi, dlaczego prace nad filmem postępują tak szybko... Żeby tylko nam się kinowe 2006 nie zrobiło!

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Opiekun

Faktycznie dziwne. Rozwścieczeni fani biją w ,,bramy'' Segi by wyrazić niechęć do tego filmu i trochę im się opóźnia. :gość: Albo sam niebieski jeżeł odmawia współpracy bijąc w ekran komputera.

W każdym razie jeśli spartoczą z powodu pośpiechu to się zdenerwuję. Lepiej wolniej a lepiej. Mam wrażenie, że twórca The Wrath Of Nazo się lepiej stara. Swoją drogą przyznał, że będzie z tego ciekawe ,,portfolio''. ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
W każdym razie jeśli spartoczą z powodu pośpiechu to się zdenerwuję. Lepiej wolniej a lepiej. Mam wrażenie, że twórca The Wrath Of Nazo się lepiej stara. Swoją drogą przyznał, że będzie z tego ciekawe ,,portfolio''. ;)

Wiedząc, że pierwszy film (lub trylogia na Newgrounds) powstała gdy miał 16 lat, to wiadomo, że to bardzo utalentowany chłop. A skoro w Dragon Ball Super pojawiło się wiele pomysłów z Sonica właśnie (ta nowa transformacja "Super-Super Sajana" śmierdzi mi Hyper Soniciem...) i vice-versa.

    

Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 19:32 przez ChaoLaChao, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Mnie tymczasem niepokoi, dlaczego prace nad filmem postępują tak szybko...

Szybko? Pierwsze informacje o filmie pojawiły się w 2014 i już wtedy podjęto najważniejsze decyzje czyli hybryda live-action z CGI oraz wybrano scenarzystów. Potem zmieniono ich a także ujawniono całą resztę ekipy produkcyjnej. I potem była cisza a film, który był od samego początku zapowiedziany na 2018 został przełożony na 2019 a następnie całkowicie porzucony przez Sony. Teraz wygląda na to, że Paramount kupiło prawa, ustalili jakiś plan i po prostu w końcu kręcą film z zapewne już gotowym scenariuszem. Dwa lata na zrobienie filmu to wcale nie jest mało, a na pewno nie dla takiego studia jak Paramount ( z resztą wystarczy spojrzeć na wspomniane przez ciebie Tranformersy i na odstępy czasowe pomiędzy nimi )

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Administrator

Dla mnie osobiście to niech tam robią jak długo chcą ten film, ale ma być dobry bo jeżeli tyle czasu musimy na film czekać i na dodatek będzie to bubel to będzie porażka. Transformersy charakteryzują się bardzo efektywnymi animacjami więc można tak sugerować, że i u naszego niebieskiego jeża będzie można zachwycać się efektami. Najlepsze będzie to jak film okaże się sukcesem to będziemy mogli nareszcie chodzić nie raz do kina i oglądać naszego jeżyka w akcji.

Awatar użytkownika
Opiekun

Tak szczerze to nie wierzę w talent. Ładnie brzmi ale talent nie istnieje :)

Zaczynał młodo bo był tym zainteresowany więc mając lat 16 mógł już mieć jakiegoś ,,skilla''. :pomysł: I tak powstał jego pierwszy film animowany. Studiuje coś chyba w tym kierunku więc to jest w jakimś stopniu potwierdzeniem moich słów. Cóż wychowałam się na jego filmach, więc mam duży sentyment do tego artysty, robił je kiedy mi glut jeszcze zwisał do pasa :śmiech: I na Sonic Shorts od Sonic Paradox...tak Shortsy były pokopane :D Do tej pory mnie śmieszą ^^

I tak Transformersy mogą się pochwalić niezłymi efektami. No w sumie jak na ,,roboty'' przystało, bolałyby mnie chyba oczy gdybym widziała ,,super realistyczne'' animacje rodem z TC4 0///0 W sumie to się cieszę, że Paramount robi film z tym niebieskim maniakiem chilli dogów. Mogą zachwycać efektami[pod tym względem transformersy dobrze zrobione] i na to liczę. Tylko byle nie za długo. Jakby Sonic okazał się ,,bublem'' no to cóż nóż w plecy dla mnie ._. Ma być dobry i Basta.

Jak będzie cud, miód, malina to już sobie wyobrażam jak się przymierzam do kupna biletu dwa tygodnie przed premierą ;)

A potem pewnie jeszcze zakupię film by mieć na wyciągnięcie ręki w telefonie. I to wcale nie jest marnowanie pieniędzy. Na Sonica nigdy :pomysł:

-- 22 lut 2018, 21:10 --

A tak w ogóle to przez całe życie myślałam, że to właśnie Sonic się inspirował Dragon Ballem? O_O Kiedyś oglądałam filmik z ciekawostkami i mówili, że to Sonic właśnie tą Super formę ma z DB.

Ale w sumie tak teraz zerknęłam na datę wydania Dragon Ball Super[do tej pory mi się mylą te serie ._.] i już się pogubiłam. Czy oryginalne przemiany z Sonica były inspirowane tym pierwszym Dragon Ball a potem te Super Super były zaczerpnięte od jeżyka? Czy ogólnie gościu, który przekazywał te informację coś pokopał? ._.

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
A tak w ogóle to przez całe życie myślałam, że to właśnie Sonic się inspirował Dragon Ballem? O_O Kiedyś oglądałam filmik z ciekawostkami i mówili, że to Sonic właśnie tą Super formę ma z DB.

Ale w sumie tak teraz zerknęłam na datę wydania Dragon Ball Super[do tej pory mi się mylą te serie ._.] i już się pogubiłam. Czy oryginalne przemiany z Sonica były inspirowane tym pierwszym Dragon Ball a potem te Super Super były zaczerpnięte od jeżyka? Czy ogólnie gościu, który przekazywał te informację coś pokopał? ._.

Sonic inspirował się Dragon Ballem (Super Sonic), a Dragon Ball inspirował się Soniciem (Ultra Instinct Goku to aluzja do Super Sonic Blue w Sonic Mania, a Dark Sonic z Sonic X posłużył się za inspirację do Goku Black)

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Czyli każdy się w sumie inspirował od siebie. Nie no nie powiem, że fajnie.

Ale trochę mi za mało było tego ,,Dark Sonic'' w serialu. Wiem, że negatywne emocje i tak dalej i może nie mieli za bardzo gdzie wrzucić[albo po prostu Sonic był zbyt pozytywny, żeby tak często zła wersja zawitywała w serialu]. Chociaż równie dobrze popsułoby to serial. Eh, Super Sonic i tak jest The Best.

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Zapomniałem też, że Silver był inspirowany Trunksem a Shadow Vegetą (Kucharek). Na śmierć zapomniałem!

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Shadowa inspirowanego Vegetą zrozumiem[charakter prawie, że ten sam, są tam jakieś różnice i oboje przeżyli coś traumatycznego] ale Silver Trunksem? Z tego co pamiętam Trunks nie był jakoś specjalnie przyjacielski i dziecinny[dobra był dzieckiem w paru seriach i chyba jak się ,,postarzał'' to się trochę zmienił]ale był z przyszłości na pewno. Chyba, że się mylę. Od razu mówię, że nie pamiętam bardzo Dragon Balla więc proszę mnie zbesztać jak gadam głupoty.

Trunks był synem Vegety. Może to też był powód teorii, że Silver jest synem Shadowa[Pomijając fakt, że Silver jest z przyszłości więc nijako to się ma]?

Jakich ciekawych rzeczy się dowiaduję.

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel

jezeli chodzi o film to opublikowali logo filmu

http://comicbook.com/gaming/2018/04/26/ ... aled-sega/

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Administrator

Myślałem, że lepiej się z tym logiem postarają. Słabo coś.

Szukaj:
 [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

więcej linków