Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

 [ Posty: 3 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Wyświetlanie postów
Post: 07 mar 2018, 18:09 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Witam!
Moim zdaniem posty powinny się pojawiać od najnowszego do najstarszego, gdyż byłoby to wygodniejsze dla większości, a może nawet i wszystkich. ;p

Czasem mam wrażenie, że przełączanie się z pierwszej strony na którąśnastą, by obejrzeć nowego posta jest dość monotonne i niepraktyczne.

(Zaznaczam, że jest to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.)

_________________
Pingas >:3


Offline
 Tytuł: Re: Wyświetlanie postów
Post: 07 mar 2018, 20:20 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
A myślałam, że tylko mnie to irytuje...
Cytuj:
Moim zdaniem posty powinny się pojawiać od najnowszego do najstarszego, gdyż byłoby to wygodniejsze dla większości, a może nawet i wszystkich. ;p

Czasem mam wrażenie, że przełączanie się z pierwszej strony na którąśnastą, by obejrzeć nowego posta jest dość monotonne i niepraktyczne.


Może nie tyle co od najnowszych do najstarszych, ale po kliknięciu w nazwę tematu powinno od razu odsyłać do najnowszych postów.

_________________
besoin de rêver pour exister


Offline
 Tytuł: Re: Wyświetlanie postów
Post: 07 mar 2018, 21:22 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Heh, przepraszam za ten uśmiech jak czytam tą propozycję, ale jak miałoby to wyglądać gdyby posty byłyby ułożone od najnowszego do najstarszego. Jakby tak na forum byłoby ustawione to musielibyście czytać posty od końca do początku by coś zrozumieć.

Po drugie nie musicie klikać na temat i potem przewijać aż na ostatnią stronę by zobaczyć najnowszego posta.

Obrazek

Po prawej stronie macie obrazek z przyciskiem play. Ten czerwony co w kółku zaznaczyłem. Klikacie na niego i wtedy od razu jesteście kierowani akurat w tym przypadku na obrazku na posta m.zuo, który został opublikowany 4 minuty temu. Nie musicie wtedy szukać tematu, a potem kierować się na ostatnią stronę. Co do kierowania do ostatniego posta jak klikacie na temat w dziale to popatrzę czy da się takie udogodnienie dla was skombinować.

-- 07 mar 2018, 21:22 --

Obrazek

Przejrzałem ustawienia na forum i znalazłem, że możecie sobie ustawić jak tematy czy posty mają być dla was sortowane. Jak wejdziecie w ustawienia swojego profilu -->Ustawienia witryny --> Ustawienia wyświetlania to tam ustawcie sobie tak jak wam wygodnie. Nie pierwszy raz już taka sytuacja jest, ze nie są znane wszystkie ustawienia na forum i sam czasami zapominam gdzie co jest bo tego jest dużo, dlatego na najbliższej konferencji omówię z zainteresowanymi pomysł na stworzenie pełnej instrukcji dla was jak z forum korzystać, jakie funkcje są dla was dostępne, gdzie co jest. Najprawdopodobniej większość z was, a jak i nie nawet wszyscy nie znacie w pełni forum i nie zaglądaliście we wszystkie zakamarki, dlatego taka instrukcja z pewnością bardziej by wam rozjaśniła jak całe te miejsce funkcjonuje, a może i nawet by zaciekawiła. Dlatego te osoby, które są zainteresowane tym pomysłem zapraszam na konferencję. Informacje o niej zamieściłem w dziale ogłoszenia.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 3 ] 

więcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>