Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

[ Posty: 8 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zapytaj członków ARB! I tych z poza...
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Jestem znudzona gdyż mój tablet właśnie się popsuł. Z tego też powodu ten temat wylądował w Roleplayach a nie w komiksach...Ent, i feel ashamed, ponieważ musiałam użyć bazy gdyż ciężko się korzysta z myszki laptopowej ._. Więc z nudów zakładam nowy program...

Obrazek

,,Zapytaj członków ARB! I tych z poza...''

Jest to program typu reality show na kanale Sonicsat[obczajcie suchara, przygotujcie się na reklamy chillidogów :P] gdzie można zapytać wszystkich członków ARB[nie wiem czy jest sens dawania im wyzwań]. Jeśli ktoś nie wie co to jest to cóż...moja wymyślona na potrzeby beki organizacja przestępcza, której członkami są Aura The Hedgehogcat[mój cringy OC i liderka a jednocześnie prowadząca tego programu, polecam zajrzeć do fanpostaci], Rosy The Rascal, Metal Sonic[uprzedzam gada językiem Robotish, więc może być ciężko się dogadać], Scourge i Fiona.

Można również zadać pytanie dla Sonica oraz jego przyjaciół[wcale nie zostali do tego zmuszeni...], Eggmana a nawet dołożyć swojego OC do programu jako gościa specjalnego[trzeba uprzedzić].

Prowadzący: Aura The Hedgehogcat
Goście: Scourge, Fiona, Metal Sonic, Rosy The Rascal, Sonic, Shadow, Tails, Knuckles, Rouge, Amy, Silver, Blaze[oho mamusia...], Eggman.
Goście specjalni: Ktoś bardzo mroczny a dalej miejsca wolne :3
Reżyser i Scenarzysta: Kat

Zasady:

1. Pytania dowolne[jednak zachowując respekt do regulaminu forum] i trzeba dodać komu.
2. Można też dać jakieś zadanie[w sumie to pokuszę się o painta dopóki nie dostanę tabletu xD] jak np. Obejrz coś, zjedz coś, zatańcz czy coś tam.
3. Można też kazać ,,wyznać jakiś sekret'' i cóż...gość nie może odmówić. Wola prowadzącej.
4. Można wziąć udział jako widownia :D Bądź jako gość specjalny[swój OC albo po prostu-ty].
-W przypadku widowni trzeba wybrać czy chce się buczeć, rzucać żarciem, opowiadać suchary czy skandować bądź być cheerlederką[trzeba wybrać czyje imię się chce skandować i dobrze by było powiedzieć jak xD].
-W przypadku OC bądź siebie-krótki opis jak się chcecie zachowywać. Pomoże mi to nieco :P
5. Każdemu przysługują max. 3 pytania dziennie i max. 2 wyzwania dziennie.
6. Jeśli, któraś postać odmówi odpowiedzi albo zadania[nie tyczy się sekretów] macie prawo tą postać ukarać >:---D

I to tyle. Have fun.

IS TO KILL THE PERSON WHO MADE IT HAPPEN

- Randomowy Mem Z Higurashi No Naku Ko Ro Ni, który jest głeboki jak woda w toalecie

Tytuł: Re: Zapytaj członków ARB! I tych z poza...
Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:

1. Pytania dowolne[jednak zachowując respekt do regulaminu forum] i trzeba dodać komu.
2. Można też dać jakieś zadanie[w sumie to pokuszę się o painta dopóki nie dostanę tabletu xD] jak np. Obejrz coś, zjedz coś, zatańcz czy coś tam.
3. Można też kazać ,,wyznać jakiś sekret'' i cóż...gość nie może odmówić. Wola prowadzącej.
4. Można wziąć udział jako widownia :D Bądź jako gość specjalny[swój OC albo po prostu-ty].
-W przypadku widowni trzeba wybrać czy chce się buczeć, rzucać żarciem, opowiadać suchary czy skandować bądź być cheerlederką[trzeba wybrać czyje imię się chce skandować i dobrze by było powiedzieć jak xD].
-W przypadku OC bądź siebie-krótki opis jak się chcecie zachowywać. Pomoże mi to nieco :P
5. Każdemu przysługują max. 3 pytania dziennie i max. 2 wyzwania dziennie.
6. Jeśli, któraś postać odmówi odpowiedzi albo zadania[nie tyczy się sekretów] macie prawo tą postać ukarać >:---D

Oto pytania do Aury:

1. Smarowałaś kiedyś narty Delmą? :D
2. Zatańcz makarenę.
3. Umiesz dalej rozmawiać z sarenkami i zajączkami? W końcu dawniej byłaś taką księżniczką...
4. *Roger siedzi na trybunach, rzuca popcornem i krzyczy: "KORONA KIELCE Obrazek WIDELCE!!1111", mnie o to nie obwiniaj*
5. Ostatnie pytanie: karmisz swój Szmaragd Ciemności 3 razy dziennie?
6. Poczekam. Zrobi się fajnie.

    
"Wszędzie tyle piasku! Green Hill powinno zostać Sand Hill." ~ Cenega Polska

Awatar użytkownika
Opiekun

1. Do Scourge'a - w skali od 1 do 10 jakim bad boyem jesteś i dlaczego brakuje na to skali?
2. Do Fiony - Jak wytrzymujesz ze Scourgem?
3. Do gościa specjalnego, pytanie od mojej FC Madeleine - ktoś mroczny? Chwila, chwila, Exe, czy to Ty?

Awatar użytkownika
Opiekun

m.zuo pisze:
3. Do gościa specjalnego, pytanie od mojej FC Madeleine - ktoś mroczny? Chwila, chwila, Exe, czy to Ty?

phpBB [media]

    

Awatar użytkownika
Opiekun

zdecydowanie o tej porze tego było mi trzeba... XD

Awatar użytkownika
Opiekun

Dobra mam małe pytanie...

Chodzi o odpowiedzi. Tablet dostanę gdzieś za półtora tygodnia. Więc pogniewa ktoś się jak poczeka przez ten czas? ._. Strasznie ciężko mi się robi cokolwiek bez tego ustrojstwa.

Ewentualnie, mogą odpowiedzieć na pytania a wszystkie ,,challenge'' będą w komiksie.

Chcę wiedzieć. Dziękuję :>

A pro po:

W razie czego lista na pytania i wyzwania jest zrobiona. Więc można pytania dokładać.

- Randomowy Mem Z Higurashi No Naku Ko Ro Ni, który jest głeboki jak woda w toalecie

Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 19:14 przez Kat, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Dobra mam małe pytanie...

Chodzi o odpowiedzi. Tablet dostanę gdzieś za półtora tygodnia. Więc pogniewa ktoś się jak poczeka przez ten czas? ._. Strasznie ciężko mi się robi cokolwiek bez tego ustrojstwa.

Ewentualnie, mogą odpowiedzieć na pytania a wszystkie ,,challenge'' będą w komiksie.

Chcę wiedzieć. Dziękuję :>

Ja nie.

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Ja nie.

W porządku. Tablet będzie i od razu się zabieram za realizację programu...

Bo się Aura rozbestwii i mi na głowę wejdzie ._.

Szukaj:
 [ Posty: 8 ] 

więcej linków