Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 14 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pozazdrościłam ChakraX, czyli plany na fanowski film!
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Otóż obejrzałam dwa lata temu Teaser Trailer The Wrath Of Nazo. Ucieszyłam się, bardzo ,,napaliłam'' na ten film. Podobały mi się jego poprzednie produkcje[ba dzieciństwo] i cóż była to dla mnie fajna informacja. Ale moja artystyczna dusza coś mi podpowiadała. Przez parę miesięcy nie wiedziałam co mnie gryzie. Coś wołało od środka. I w końcu dowiedziałam się co. Po prostu MU POZAZDROŚCIŁAM i sama chciałam coś zrobić. Potem o tym zapomniałam gdyż miałam pewne sprawy na głowie. Nauka, rozwijanie umiejętności i takie tam. Oprócz tego moje postacie wyglądały bardzo koślawo więc zrezygnowałam z tego. Ale z jakieś pół roku temu wróciłam do fandomu[z czego nie dawno założyłam konto tutaj] i od razu sobie wszystko przypomniałam. Obejrzałam ten sam Teaser Trailer, wszystkie animacje jakie oglądałam wcześniej. I nie tylko chcę zrobić ten animowany fanowski film ale i pragnę go zrobić. Mam taki cel, którego nie puszczę tak łatwo z moich łap. Kiedy kolejny raz zobaczyłam na oczy tego jeża moje bebechy krzyczały ,,ZRÓB TO! WIEMY, ŻE TEGO CHCESZ! ZRÓB TO! NO DAWAJ WIKA! COME ON!''

Btw teraz wiecie jak się nazywam. Można mi mówić Wika jeśli ktoś się nie wstydzi.

Wracając:

I postanowiłam się posłuchać. Animuję już dość długi czas, rysuje też dość długo więc co mi szkodzi?
Zobaczę jak bardzo będę wytrwała w zawodzie animatora. Od razu zabrałam się za pisanie fabuły. Mój pierwszy pomysł podobał mi się ale nie miałam pomysłu na rozwinięcie. Jakieś tam sceny walki i w sumie to finał i na tym się skończyło. Drugi pomysł też mi się podobał ale doszłam do wniosku, że nie chcę zrobić podróbki The Walking Dead więc zaczełam szukać inspiracji i tak obejrzałam pewien odcinek kreskówki, który dał mi kopa. Moja dusza powiedziała ,,To jest to!''. I zaznaczam, że jest to tylko plan, ale wszystko jest na dobrej drodze. A dlaczego? Bo fabuła już jest napisana :gość: Teraz muszę tylko napisać scenariusz. Jeśli wszystko pójdzie jak chciałam zobaczycie pierwszy Teaser Trailer na kanale, nie zdradzę niestety kiedy bo w sumie sama nie wiem :P A w tedy już nie ma odwrotu :) Linka dam potem bo kanał niedokończony, nie ma banneru i avatara. Chyba, że ktoś chce na wszelki wypadek to mogę podesłać.

Miałam powiadomić forumowiczów o moich zamiarach wraz z pojawieniem się pierwszego Teaser Trailera i zrobić wjazd z buta kiedy wszystko będzie już na sto. Ale doszłam do wniosku, że założę ten wątek teraz bo skoro już mam fabułę i chęci to mnie nic już nie zatrzyma >:D I jestem w gorącej wodzie kąpana ._. Zawzięłam się a mam czas >:D Informację jak czas trwania animacji i inne duperele zachowam na potem, wraz z pojawieniem się Teasera[dobra jak ktoś chce znać gatunek to proszę zapytać >:D]. Ale można się mnie popytać o coś tutaj, mogę nawet nieco progresu wyjawić[bez spoilerów]. Ten wątek w sumie po to jest. Wiecie taki ,,Early Acces Progress'' ;D Jestem naprawdę podjarana i zdeterminowana! Pora, żeby polak coś fajnego zrobił ;) Zazdrośnica ze mnie >:D

Jakiekolwiek pytania proszę pisać tutaj. Gdy już film będzie tak na 100% procent pewny to utworzę osobny wątek z progresem specjalnie dla was i wstawię teaser trailer z YouTube :gość: Jakieś screenshoty, kawałek sountracka, może okładka? Będziecie pierwsi, którzy zobaczą moje etapy tworzenia i Teasery w postaci zdjęć. :gość:

Tylko przyznam, że sprawa z aktorami głosowymi to jest największy problem. Nie mam jak zapłacić ale w sumie z tego co wiem czasami na YouTube za darmo podkładają głosu do postaci z Sonica. Może jak dam coś w zamian albo jakieś specjalne życzenie spełnię to się zgodzą[albo popuszczą trochę bo jestem nieletnia]? xD Ewentualnie jeśli sumy nie będą jakieś wygórowane to zapłacę. Chyba opublikuję potem film, że szukam i może ktoś się skontaktuje. Ehh z tym będzie najwięcej roboty...

Teraz prośba do forumowiczów. Możecie mi pomóc :brawo:

Jak coś nie chcę hajsu xD Spokojnie xD

Mam w planie zrobić taki ,,special'' na koniec. Takie coś nie związane z filmem więc...sugestie? :D Ten specjał będzie taką animacją w stylu ,,Sonic Shorts'' i jeśli ma ktoś jakieś pomysły to proszę mi pisać i na bank pojawią się na końcu filmu z dopiskiem czyj to był pomysł ;) Tylko jest limit więc wybiorę te najlepsze, żeby nie miało to bóg wie ile minut. Podpowiedź: Coś humorystycznego proszę. :D

Ktoś się cieszy na tą wiadomość? Ja bardzo ^^ A nie ukrywam fajnie by było się dowiedzieć co o tym myślicie i może jakieś rady? Mam nadzieję, że ktoś mnie podopinguje trochę :) Dobra trzymam za siebie kciuki i się biorę do roboty. Ciao!

Obrazek

Tytuł: Re: Pozazdrościłam ChakraX, czyli plany na fanowski film!
Awatar użytkownika
Przyjaciel

No coż, nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia przy tym projekcie. Będę go wyczekiwał z niecierpliwością ^^

Co do voice aktorów to zależy jakich, ale myślę że zarówno w Polsce jak i za granicą znajdziesz chętnych, którzy podłożą głos :)

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Mam nadzieję, że nie zawiodę. Miałam miliardy koncepcji, które mi się podobały. Jednak w ostateczności zdecydowałam napisać coś innego bo mój poprzedni pomysł był dość nietypowym pomysłem. I nawet bym mogła rzec, że był zbyt poważny a chcę żeby było w jakiś sposób zabawnie, za to w końcu kochamy jeżeła? Koncept zmieniony, fabuła napisana i zostaje jak jest.

Będę powiadamiać o zmianach i progresie. Voice aktorów nie chcę może jakiś profesjonalnych po szkołach aktorskich z nie wiadomo czym. Chcę żeby głos był w miarę podobny[ewentualnie dobrze pasował] i żeby umieli w miarę naturalnie i realnie odegrać emocje. Tylko na tym mi zależy.

I dziękuję bardzo. Wierzę, że się uda ^^

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Ej... Bardzo ciekawy pomysł! Mam pomysł też na scenę po napisach! Wyślę ci na priv. a na razie pozostaje mi życzyć, żeby projekt udał się pomyślnie. Mam też pytanie: co z soundtrackiem? A fabuła? Poważna czy śmieszna?

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Opiekun

Fabuła-zabawna. Ma być zabawnie ale kiedy trzeba poważnie[chodź znajomy jest wszystkim motyw psucia poważnych sytuacji]. Chodź mój humor jest specyficzny i nie każdy rozumie więc równie dobrze zamiast śmiesznych, soczystych żartów wyjdą żenująco suche suchary ._. Ale spróbuję.

Co do ogólnej fabuły to zdradzić nie mogę ;) Za duże spoilery by były. Chodź pewnie już jakiś zalążek się dowiecie widząc Teaser Trailer. Ogólnie nie spotkałam się z takim motywem u fanów Sonica więc tym bardziej na plus i sądzę, że będzie to chodź odrobinkę oryginalny pomysł.

Co do Soundtracka to znalazłam stronę gdzie twórca udostępnia naprawdę fajną muzykę, wystarczy zapytać o zgodę. Ale...

Chcę by wyszło troszeczkę kinowo. Więc zależy mi na muzyce z wokalem. Na tej stronie tego nie znajdę. Takich bardzo popularnych zespołów czy wokalistów nie wezmę[głównie chodzi o to co NIE puszczają w radiu] więc wybiorę zespoły mniej popularne ze względu na te sprawy z fair use. Te mniej popularne zespoły nie ,,niszczą'' tak copyright strikeami[wybrałam parę piosenek, które są w naprawdę w wielu filmikach puszczane i nie mają problemu więc też nie powinnam go mieć] i dam odpowiednie informacje. Wiem, że niemądrze i można mnie spalić za to ale cóż...chcę mieć wokal. Jak zdejmą to cóż po prostu wstawię inną muzykę. Co do gatunku piosenek to mieszany. Trochę rocka, rapu, popu, Pomyślałam, że jak projekt dojdzie do skutku to po prostu soundtrack pełny i oficjalny opublikuje na youtube. Może dam linka do Spotify.

Dziękuję za słowa miłe a teraz idę sprawdzić pomysł. Aż jestem ciekawa ^^

-- 23 lut 2018, 14:39 --

Sprawdziłam i...aż się prawie udusiłam xD Geniusz z ciebie! Powiem, że to naprawdę bardzo prawdopodobny scenariusz. Czarny humor zawsze dobry xD

Ale mimo wszystko nie pasuje mi jedna rzecz...Tylko trz strzały? Ja bym dorzuciła trzy strzały i jeszcze karabin maszynowy bo to Shadow w końcu xD

Doszłam do wniosku, że napiszę tutaj. Nie chcę mi się prywatna wysłać ._.

I oczywiście pomysł spisany w notatniku ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Sprawdziłam i...aż się prawie udusiłam xD Geniusz z ciebie! Powiem, że to naprawdę bardzo prawdopodobny scenariusz. Czarny humor zawsze dobry xD

Ale mimo wszystko nie pasuje mi jedna rzecz...Tylko trz strzały? Ja bym dorzuciła trzy strzały i jeszcze karabin maszynowy bo to Shadow w końcu xD

Doszłam do wniosku, że napiszę tutaj. Nie chcę mi się prywatna wysłać ._.

I oczywiście pomysł spisany w notatniku ;)

To może rzeczywiście niech będzie ten karabin maszynowy...

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Nie no oczywiście nie narzucam woli swojej. Jeśli wolisz koncept numer jeden wezmę koncept numer jeden. Ale na serio bardzo fajny pomysł :) W sumie sama mam pomysł na swój short ale to niestety musi być tajemnica. ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Nie no oczywiście nie narzucam woli swojej. Jeśli wolisz koncept numer jeden wezmę koncept numer jeden. Ale na serio bardzo fajny pomysł :) W sumie sama mam pomysł na swój short ale to niestety musi być tajemnica. ;)

Zrób jak chcesz. Po prostu, żeby rdzeń i koncept pozostał taki sam jak mój pomysł.

    

Awatar użytkownika
Opiekun

O rety, czekam! Z tego co się orientuję, mało jest chyba w naszym kraju twórców, którzy tworzą własne animacje z Soniciem. Trzymam kciuki, na pewno będę bacznie obserwować :3

Awatar użytkownika
Opiekun

Spokojnie koncept będzie twój :) Mam jeszcze parę innych pomysłów i jakby tobie coś jeszcze wpadło to śmiało pisz nie pogniewam się ;)

Bardzo dziękuję! ^^ Ale ostatnio zauważyłam byki w fabule więc muszę je poprawić :/ Za scenariusz się wezmę jeszcze w tym tygodniu a najpóźniej w przyszłym. Bo wiadomo jak to jest...jak się skończy pisać się sprawdza czy jest okej. I niby jest okej ale potem jak się zrobi przerwę i znowu zajrzy do swojej pracy to dopiero wtedy błędy rażą w oczy i się zaczyna poprawiać. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem bardzo zdeterminowana i jestem pewna, że na filmie na pewno się nie skończy :D Mam już pomysł na kilka[naście] innych animacji ale wezmę się za nie po wyjściu tej pełnometrażowej bo z nią będzie najwięcej roboty. Szczególnie, że wszystko robię sama. Ale raczej nie zejdzie mi z 5 lat bo czasu mam naprawdę dużo i jestem osobą, która szybko pracuje.

W naszym kraju mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że nikt nie robi animacji z Sonica. Nie jestem pewna tego w 100% bo mogę się mylić. Ale ze względu na to, że to być może będzie mój przyszły zawód będzie to dla mnie dobra lekcja :) Zobaczymy jak wytrwała jestem. Chociaż już mój film śni mi się po nocach więc to chyba dobry znak xD

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Kat pisze:
Bardzo dziękuję! ^^ Ale ostatnio zauważyłam byki w fabule więc muszę je poprawić :/ Za scenariusz się wezmę jeszcze w tym tygodniu a najpóźniej w przyszłym. Bo wiadomo jak to jest...jak się skończy pisać się sprawdza czy jest okej. I niby jest okej ale potem jak się zrobi przerwę i znowu zajrzy do swojej pracy to dopiero wtedy błędy rażą w oczy i się zaczyna poprawiać. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem bardzo zdeterminowana i jestem pewna, że na filmie na pewno się nie skończy :D Mam już pomysł na kilka[naście] innych animacji ale wezmę się za nie po wyjściu tej pełnometrażowej bo z nią będzie najwięcej roboty. Szczególnie, że wszystko robię sama. Ale raczej nie zejdzie mi z 5 lat bo czasu mam naprawdę dużo i jestem osobą, która szybko pracuje.

W naszym kraju mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że nikt nie robi animacji z Sonica. Nie jestem pewna tego w 100% bo mogę się mylić. Ale ze względu na to, że to być może będzie mój przyszły zawód będzie to dla mnie dobra lekcja :) Zobaczymy jak wytrwała jestem. Chociaż już mój film śni mi się po nocach więc to chyba dobry znak xD

Powiesz serdecznie streszczenie streszczenia fabuły? Czy Soniacz będzie robić "to co zwykle", czy odwiedzi go kolejny "Potwór Tygodnia"?

    

Awatar użytkownika
Opiekun

Ale korci xD Nie zdradza się tajników fabuły to zepsułoby zabawę ;D

Ale cóż mogę tylko powiedzieć, że POTWORY tygodnia już szykują swoje łapki na jeżyka ;) A interpretacja jest tutaj dowolna ;D

Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator

Jeśli chodzi o VA (w zależności do języka w sumie ale jako iż znam tak prywatnie tylko polskich to tylko tak powiem) to wielu naszych Sonic'owych yt'berów raczej chętnie by ci pomogło (jak na przykład Joanna WhiteRose, LadyRose, sam nawet Sonic W.. a nie zaraz on już nie wariat). W tym ja >w> Zawsze popieram fanowską inicjatywę :D A jako Shadow nikt mi w Polsce nie równy (⌐■_■)

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Jeśli chodzi o VA (w zależności do języka w sumie ale jako iż znam tak prywatnie tylko polskich to tylko tak powiem) to wielu naszych Sonic'owych yt'berów raczej chętnie by ci pomogło (jak na przykład Joanna WhiteRose, LadyRose, sam nawet Sonic W.. a nie zaraz on już nie wariat). W tym ja >w> Zawsze popieram fanowską inicjatywę :D

Okej to jeśli będzie chodzić o polski dubbing to wiem gdzie :D Dzienks.

Cytuj:
A jako Shadow nikt mi w Polsce nie równy (⌐■_■)

Uuuuuu, to mamy Shadowa :gość: Zgłoszę się do ciebie. Na razie to tablet mi padł i projekt stoi w miejscu ._.

Obrazek

Szukaj:
 [ Posty: 14 ] 

więcej linków