Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w czwartym kwartale bieżącego roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 12 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Amy (Rosy, Sally kto jak woli) Rose
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Hmmmmm... Kogoś tu brak...

Obrazek

No właśnie! A zatem lecim, Shall we?

Amy Rose, bądź jak kto woli Rosy the Rascal (także Sally, ale tak jej nazywać nie polecam bo pomylić łatwo z tą "Acorn") to chyba najbardziej znana kobieca postać jaką można znać z kochanego świata niebieskiego jeża. Zadanie bojowe dla was to zrobienie co nie co o niej. Ja dziś zajmę się ciekawostkami o niej:

- Amy miała trudne dzieciństwo. Jej ojciec Zginął dość wcześnie u jej życia, a wiele lat później matka został zabita przez samego Metal Sonica

- Classic Amy wcale nie ma fryzury podobnej do Classica bez powodu. Przyszykowała się tak...

- ...Bo wiedziała że go spotka dzięki magicznym kartom [pisz niżej, jeśli pamiętasz jakie]

- Amy cierpi na prosopagnosię (problem z odróżnianiem ludzi)
Tak wiem. Geniusz ze mnie, ale chciałem podać nazwę tej choroby bo nie każdy wie.

- Taki bardziej SonAmy smaczek: Sonic nie ucieka od Amy bo się jej boi. Robi to po to, by sprawdzić ją w tym co najbardziej kocha - bieganiu. Tak samo miał Tails. Trochę se pobiegał by powstały przy nich dobre relacje (Może w Sonic X niebieski widział lisa i z ciekawości poleciał przed nim szybko, by zobaczyć w jakim czasie go dogoni? Ciekawa teoria co nie?). Więc prawdopodobnie Sonic chcę by Amy się też trochę nabiegała (jak nie więcej) by ich relacje przeszły na dalszy poziom. Cwaniak z niego...

- Amy uczyła młode dziewczyny, które potrzebowały różnej pomocy. Czyżby studia psychologiczne?

- Boom Amy jest liderem ekipy, bo bez niej by nic nie zdziałali. Sticks to psychol a Chłopaki są dość niekompetentni

- Wiele dziewczyn nie ma bliższych kontaktów z Soniciem, bo wie że Amy już dawno się w nim zakochała (są wyjątki... Przykładowo Rouge ale ona to flirtuje by sobie podwyższyć ego.)

- W Rise of Lyric Knux miał dość ciekawą sytuację z Amy Ciekaw jestem, czy są z nimi shipy... dam znać potem jak coś poszperam!

- W Sonic Black Knight Niebieski zaprosił Amy na małą kolację, ale ta ścigała go młotkiem, bo mu nie wierzyła. Nie ma się co dziwić...

Mini galeria:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tytuł: Re: Amy (Rosy, Sally kto jak woli) Rose
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
- Amy miała trudne dzieciństwo. Jej ojciec Zginął dość wcześnie u jej życia, a wiele lat później matka został zabita przez samego Metal Sonica

Em, a to skąd? W sensie być może i miała trudne dzieciństwo ale nie jest możliwe by jej ojciec został zabity przez Metal Sonica kiedy ten po raz pierwszy pojawił się na Little Planet w Sonic CD. Być może mówisz o jakimś komiksie xd

Co do samej postaci to uwielbiam Amy! Zwłaszcza w Sonic X gdzie jest jej na dobrą sprawę najwięcej. Jej charakter mamusi z Sonic Boom jest spoko ale nic nie przebije psychopatycznej, ale jednocześnie miłej i pomocnej jeżycy, która jest w stanie zabić Sonica by ten za nią wyszedł :D

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Administrator

Po pierwsze chyba źle wyjaśniłem: nie ojciec a matka. Przyczyna zgonu ojca jest nieznana. Wiem tylko że jest to potwierdzone kanonicznie. Źródła nie znam niestety

Awatar użytkownika
Opiekun

Nie no ciekawe fakty nie powiem ;D

Cytuj:
Taki bardziej SonAmy smaczek: Sonic nie ucieka od Amy bo się jej boi. Robi to po to, by sprawdzić ją w tym co najbardziej kocha - bieganiu. Tak samo miał Tails. Trochę se pobiegał by powstały przy nich dobre relacje (Może w Sonic X niebieski widział lisa i z ciekawości poleciał przed nim szybko, by zobaczyć w jakim czasie go dogoni? Ciekawa teoria co nie?). Więc prawdopodobnie Sonic chcę by Amy się też trochę nabiegała (jak nie więcej) by ich relacje przeszły na dalszy poziom. Cwaniak z niego...

Noooo, to ja bym nie miała szans na przyjaźń bo bym go za cholerę nie dogoniła xD Chyba, że liczą się dla niego chęci :P To tak na marginesie.

Ale przyznam się, że myślałam, że on przed nią ucieka bo po prostu...mu się nie podoba. Lubi ją ale woli żeby została jego przyjaciółką a nie dziewczyną[poza tym jakby chłopak za każdym razem tak na mnie reagował jak ona gdyby mnie widział to też bym uciekała xD]. Ale SonAmy ma większą szansę na bycie ,,canon'' niż jakikolwiek inny ship, który shipuję. Ale będą wojny xD

Cytuj:
Amy Rose, bądź jak kto woli Rosy the Rascal

A Rosy to nie była pierwsza wersja Amy? W sensie ta w zielonym? Bo potem w komiksach ze Scourgem, Rosy była przedstawiona jako ,,Anti-Amy'' tylko taka bardziej...psychopatka. W końcu Anti chociaż Amy czasami się zachowuje dość...agresywnie.

Cytuj:
(także Sally, ale tak jej nazywać nie polecam bo pomylić łatwo z tą "Acorn")

Sally? A to skąd się wzięło? Bo Acorn to chyba każdy zna.

Cytuj:
Amy cierpi na prosopagnosię (problem z odróżnianiem ludzi)

To by wyjaśniało czemu myli Sonica z Silverem bądź Shadowem I tak powstało ShadAmy...xD

Cytuj:
Boom Amy jest liderem ekipy, bo bez niej by nic nie zdziałali. Sticks to psychol a Chłopaki są dość niekompetentni

Podobno już nie jest taka przesłodzona w BOOM! ale nie byłabym sobą jakbym tego nie napisała...I tak jej nie lubię xD A co do niekompetencji to nie oglądam tego serialu więc nie wiem.

Cytuj:
W Sonic Black Knight Niebieski zaprosił Amy na małą kolację, ale ta ścigała go młotkiem, bo mu nie wierzyła. Nie ma się co dziwić...

Ot co xD

Cytuj:
Wiele dziewczyn nie ma bliższych kontaktów z Soniciem, bo wie że Amy już dawno się w nim zakochała (są wyjątki... Przykładowo Rouge ale ona to flirtuje by sobie podwyższyć ego.)

Przydałaby się jakaś dziewczyna, która by jej zrobiła na złość ;D Ale taka, która by sobie z Amy poradziła bo jej humorki i młoteczek to...no.

Cytuj:
Ciekaw jestem, czy są z nimi shipy... dam znać potem jak coś poszperam!

No jak nie jak tak. Na DeviantArcie natrafiłam na jeden profil z tym shipem z Sonic Boom! A potem to już masa obrazków w polecanych[dawno to było...]Ship się zwie Knuxamy :)

Tutaj rejestracja...nie znoszę painteresta za to:

https://pl.pinterest.com/vannessavannel ... y/?lp=true

https://www.pinterest.co.uk/Aniwis245/knuxamy-3/

https://www.pinterest.co.uk/graceroszell/knuxamy/

DA:

https://www.deviantart.com/?section=&gl ... y&offset=0

Wielu jest rysowanych tak jak rysuje każdy na początku ale klikając w każdy rysunek wyskakują polecane więc...

Grafika:

https://www.google.pl/search?q=knuxamy& ... 26&bih=631

Jak ktoś chce sobie popatrzeć to proszę :)

Nie ufaj ludziom, którzy nadużywają mądrych cytatów w opisach - Konfucjusz

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ekhem.
Cytuj:
Sally? A to skąd się wzięło? Bo Acorn to chyba każdy zna.

W swojej pierwszej grze nasza Amy dostała 3 imiona:
1. Od Japończyków - Rosy the Rascal
2. Od Europejczyków - Amy Rose (jest do dziś)
3. A Amerykanie nazwali ją Sally
Czemu? Nie mam zielonego pojęcia :p
(Uwaga! Nie jestem w 100% pewien, że tak jest, ale z tego co pamiętam to właśnie tak. Na wszelki wypadek poszukajcie se więcej w netach :p)

A teraz co ja sądzę o Amy:

Jest to druga najlepsza postać kobieca w całym Sonic'u, i jedna z w ogóle najlepszych. Nie mam co o niej dużo mówić. Jak to powiedziała pewna youtuberka - Amy albo się, nienawidzi albo kocha - i ja ewidentnie to drugie. Gdyby jej nie było... to pewnie byłby ktoś inny XD, ale ta postać jest świetna.

A i jeszcze
Spoiler:

Spoiler:

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Jest to druga najlepsza postać kobieca w całym Sonic'u, i jedna z w ogóle najlepszych. Nie mam co o niej dużo mówić. Jak to powiedziała pewna youtuberka - Amy albo się, nienawidzi albo kocha - i ja ewidentnie to drugie. Gdyby jej nie było... to pewnie byłby ktoś inny XD, ale ta postać jest świetna.

A jeśli mogę wiedzieć jaka jest pierwsza? ;D

Cytuj:
Tylko SonAmy!!!

Ze względu na moje mieszane uczucia co do Amy nie popieram entuzjazmu xD Ale muszę przyznać, że kilka artów z tego shipu posiadam. Niektóre są bardzo fajne.

W swojej pierwszej grze nasza Amy dostała 3 imiona:
1. Od Japończyków - Rosy the Rascal
2. Od Europejczyków - Amy Rose (jest do dziś)
3. A Amerykanie nazwali ją Sally
Czemu? Nie mam zielonego pojęcia :p
(Uwaga! Nie jestem w 100% pewien, że tak jest, ale z tego co pamiętam to właśnie tak. Na wszelki wypadek poszukajcie se więcej w netach :p)

Europejska nazwa najlepsza zdecydowanie. Lubię imię Amy :P I pasuje do niej.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
A jeśli mogę wiedzieć jaka jest pierwsza? ;D

Lol no XP
A tak serio to jest to nasza ulubiona kotka Blaze :3

A lubię Sonamy bo to jedyny prawilny ship w Sonic'u :p

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Lol no XP
A tak serio to jest to nasza ulubiona kotka Blaze :3

Kurde mogłam się domyślić xD Stawiałam na kogoś innego...

Cytuj:
A lubię Sonamy bo to jedyny prawilny ship w Sonic'u :p

Nie wyobrażam sobie ich jako małżeństwa. Amy i zapomniana rocznica ślubu? Oj nie...Poor Sonic.
W mojej skromnej opinii-nie pasi mi Amy za bardzo do Sonica z pewnych powodów. Ale co kto lubi :P

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ślub? Nie. Mi chodziło, że to dobry ship w sensie chłopak i dziewczyna, bo nie wyobrażam sobie tgo dalej :p

Cytuj:
Kurde mogłam się domyślić xD Stawiałam na kogoś innego...

A za to teraz ja mogę wiedzieć na kogo? :p

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
A za to teraz ja mogę wiedzieć na kogo? :p

Stawiałam na Rouge. Bo wielu ją lubi.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Może (na pewno) masz rację, ale ja jestem inny XP

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
Może (na pewno) masz rację, ale ja jestem inny XP

Każdy ma inny gust :> Ja ją tylko lubię rysować.

Szukaj:
 [ Posty: 12 ] 

więcej linków