Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nielubiane postacie
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Zależy jeszcze która Amy. Ta nasza zwykła Amy no to swój charakterek ma no ale Amy z Sonic Boom to jednak moim zdaniem to już inna osoba jest trochę. O wiele spokojniejsza. :miłość:

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Najbardziej nie lubie Infinite.

Nie no, THIS IS A ILUSION....

tak naprawde to nie lubie Elise, Jeta i troche nie lubie tez Blaze

Obrazek

y... Pomylilo mi się sorki!

Obrazek

yy... Znowu!

Obrazek

oo tak to jest blaze.

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

PostTen post został usunięty przez Tajrak 29 kwie 2018, 0:09.
Awatar użytkownika
Opiekun

Przejrzałam ten temat i jestem w lekkim szoku, że się w nim nie wypowiedziałam xd

1. Chris - Nie tyle co nielubiana postać co po prostu niczym do siebie mnie nie przyciągnęła.
2. Amy - z nią to mam trochę problem w sumie, w grach irytująca jak mało co za to w Sonic X czy w Sonic Boom (bardziej w Boom) podobała mi się bardzo jako postać.
3. Charmy - za całokształt. PO PROSTU.
4. No i Cosmo - ja wiem, że można ją lubić i jest tutaj jej wielu fanów, ale dla mnie jest nijaka.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

1. Sticks
2. Wszystkie ludzkie postacie z wyjątkiem rodziny Robotników
3. 90% Postaci Pendersa
4. Cosmo (ale podoba mi się jej wygląd)
5. Omochao

Do you feel lucky? Kidan's got the fastest guns in the stars.~

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:

Nawet profesor Pickle? :(

Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Konradomorelo pisze:
Cytuj:

Obrazek

Jak?! Jak można nie lubić szanownego Prof. Pickle'a i jego wspaniałych kanapeczek!? :'(

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

ChaoLaChao pisze:
Konradomorelo pisze:
Cytuj:

Obrazek

Jak?! Jak można nie lubić szanownego Prof. Pickle'a i jego wspaniałych kanapeczek!? :'(

Nie rozumiem Jak Tails go moze lubic XD

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Yup, nawet jego.

Do you feel lucky? Kidan's got the fastest guns in the stars.~

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Nie pamiętam bym się tu wypowiadał, a że mam chwilkę oraz nie za dużo postaci to napiszę se pościka

5. Sticks i Knuckles Boom - they're stupid. Jest trochu lepiej po sezonie 1, ale wciąż ich głupota dobija
4. Charmy - how I hate u, u little... latasz wszędzie, masz wkurzający głos i nie da się od ciebie uwolnić
3. Chris - bo jest ludziem, bo jego charakter, bo jego rola w Sonic X, ba arty w internetach XD
2. Elise - jej jedyny plus to taki, że jest ładna, i tyle. Jest w jednej z najgorszych gier oraz... eh szkoda strzępić ryja :p

Wyróżnienie. Cała reszta postaci z kreskówki Sonic Boom - a konkretnie Sonic, Tails i Amy, ponieważ w pierwszym sezonie były denerwujące, ale teraz kreskówka jest super, a dałem to by... just to let ya know :p

1. Omochao - patrz 4 tylko dodaj więcej złych słówek ;p

Szukaj:
 [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

więcej linków