Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w czwartym kwartale bieżącego roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wspólne gry dla Forumowiczów (z czatu też)
Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Sorki Psiki, ale se kupuje FIFY co 2 lata, nieparzyste i dodatkowo na Xboxa

Awatar użytkownika
Znajomy

fajny pomysł :śmiech_jajcarza:

Awatar użytkownika
Przyjaciel

UWAGA!

Generally...
Już skończyło się nam forumowe granie i nie mamy gierki.
Dlatego apeluję do was, użytkowników a zastanowienie się, w co moglibyśmy sobie wszyscy grać.
Nie będę robił rozpiski gier, bo bym robił to chyba 4 raz i mi się nie chce XD Dlatego jak macie pomysł to walcie, bo może znów wrócimy do wspólnego miłego grania. I powiem szczerze, że w Paladinsy na pewno nie będzie pana admina oraz jeśli chcemy grać to tylko niestandardowe robiąc bekę, bo inaczej jesteśmy za poważni. Mogę polecić Fortnite, bo mimo tego, że jestem dosyć słaby i nie miałem przekonania nigdy do tej gry, to dziś grałem z kolegami i mieliśmy straszną bekę XD Problemem tej gry jest to, że teamy są po 4, ale można odpalić 50v50 i wszystko jest git.

To były moje propozycje, ale ja, tak samo jak administracja, jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Jak chcecie z nami pograć, popisać albo pogadać, a nawet pośpiewać (bo kto zabroni) polecam wejść na naszego forumowego discorda, gdzie piszemy sobie wszyscy i żyjemy w rodzinnej atmosferze XP

Koniec wiadomości, nya~ and goodniiiight

Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 11:21 przez Pituś, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Przyjaciel

To ja polecę mojego nowego kochanka, od którego ostatnio bardzo się uzależniłam. :V
Społeczność jest spoko (czasami zdarzają się chamy, ale tacy najczęściej po zreportowaniu dostają bana), twórcy gry też na plus, sama gra... No cóż, jeśli ktoś lubi strzelać i farmić zasoby to jak najbardziej powinien spróbować. :P
Nie jest trudna, a raczej nikt na siłę nie wciśnie Cię od razu w trudny poziom. Jest kilka trybów gry, budowanie broni oraz swojej maszyny bojowej + modowanie itd. Ogólnie jak ktoś lubi motywy fantastyki naukowej to raczej mu się spodoba.
Gra ze względu na delikatne gore jest +17.

Obrazek

Ps. Grać w nią można bez problemu samemu jak i w grupie. Nie ma też presji bycia "n00bem", bo nikt nie patrzy na statystyki.

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Opiekun

TheKidan pisze:
To ja polecę mojego nowego kochanka, od którego ostatnio bardzo się uzależniłam. :V
Społeczność jest spoko (czasami zdarzają się chamy, ale tacy najczęściej po zreportowaniu dostają bana), twórcy gry też na plus, sama gra... No cóż, jeśli ktoś lubi strzelać i farmić zasoby to jak najbardziej powinien spróbować. :P
Nie jest trudna, a raczej nikt na siłę nie wciśnie Cię od razu w trudny poziom. Jest kilka trybów gry, budowanie broni oraz swojej maszyny bojowej + modowanie itd. Ogólnie jak ktoś lubi motywy fantastyki naukowej to raczej mu się spodoba.
Gra ze względu na delikatne gore jest +17.

Obrazek

Ps. Grać w nią można bez problemu samemu jak i w grupie. Nie ma też presji bycia "n00bem", bo nikt nie patrzy na statystyki.

Nie tykam. Słyszałem za dużo dobrego o tej grze, a to mi bardzo śmierdzi.

    
"What is wrong with parents?" ~ Książę Harry na temat Fortnite.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Nie tykam. Słyszałem za dużo dobrego o tej grze, a to mi bardzo śmierdzi.

Nie jest jakaś mega cudowna ale jest po prostu ok.
Ja już straciłam w nią ponad 200h życia.

Obrazek

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

moze w TF2?

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Może TF2. Mówię, możemy se tu gadać, ale i tak potem wychodzi, że nic z tym nie robimy, dlatego polecam wejść na discorda i tam wszystko umawiać, gdyż tam się wszytsko dzieje oraz podczas grania tam wchodzimy na czat głosowy

Awatar użytkownika
Administrator

Warframe jest spoko, sam grałem trochę czasu i może wrócę do niej. Skończyłem grać właśnie ze względu na wyżynanie jakie tam się odbywa. Bałem się, że rodzice się nią zainteresują. :nadaktywny:

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Warframe jest spoko, sam grałem trochę czasu i może wrócę do niej. Skończyłem grać właśnie ze względu na wyżynanie jakie tam się odbywa. Bałem się, że rodzice się nią zainteresują. :nadaktywny:

Jakbyś miał ochotę wrócić to daj znać, chętnie dodam Cię do klanu. :D

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Moze w gre microvolts :P

znaczy jakas firma ta gre sprzedala i robi jej nowa wersje, ale istnieje prywatny serwer z starej gry microvolts to link

https://toyheroes.net

jakby co to microvolts to strzelanka z siedmioma broniami, grasz w niej jako takie zabawki. Mozesz kupowac do postaci bronie i różne akcesoria itp. akcesoria dają jakies bonusy, a bronie wiecej sily itp.

to jest link do oficialnej wersii gry, ale jej nie pobierzecie bo jeszcze ja robią, jak narazie to tylko jak chcecie w to zagrac, to tylko na prywatnym serwerze

https://mv.masangsoft.com/

macie tu gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=oOYFAupq5Qs

gra wyglada o wiele lepiej teraz bo to gameplay z 2013 roku.

-- 23 cze 2018, 18:29 --

Pituś pisze:
UWAGA!

Generally...
Już skończyło się nam forumowe granie i nie mamy gierki.
Dlatego apeluję do was, użytkowników a zastanowienie się, w co moglibyśmy sobie wszyscy grać.
Nie będę robił rozpiski gier, bo bym robił to chyba 4 raz i mi się nie chce XD Dlatego jak macie pomysł to walcie, bo może znów wrócimy do wspólnego miłego grania. I powiem szczerze, że w Paladinsy na pewno nie będzie pana admina oraz jeśli chcemy grać to tylko niestandardowe robiąc bekę, bo inaczej jesteśmy za poważni. Mogę polecić Fortnite, bo mimo tego, że jestem dosyć słaby i nie miałem przekonania nigdy do tej gry, to dziś grałem z kolegami i mieliśmy straszną bekę XD Problemem tej gry jest to, że teamy są po 4, ale można odpalić 50v50 i wszystko jest git.

To były moje propozycje, ale ja, tak samo jak administracja, jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Jak chcecie z nami pograć, popisać albo pogadać, a nawet pośpiewać (bo kto zabroni) polecam wejść na naszego forumowego discorda, gdzie piszemy sobie wszyscy i żyjemy w rodzinnej atmosferze XP

Koniec wiadomości, nya~ and goodniiiight

Jak sie nazywasz w fortnite? Ja psiki

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Jam jest MasterPitus XP

-- 25 cze 2018, 18:24 --

LUDY MAM GRĘ!!!

Może duża część starszych zna...

QUAKE!!!

A konkretnie Quake Champions jest za darmo na steam, ale się spieszcie, bo trzeba pobrać do 21.

Szybko pobierać i grać!!!

Awatar użytkownika
Opiekun

Ja już mam. Oni to już kilka razy dawali za darmo. Z chęcią pogram (komputer uciągnie go na najniższych w 60fps), tylko rozmiar gry powala na kolana.

    
"What is wrong with parents?" ~ Książę Harry na temat Fortnite.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Wiem, że już była parę razy, ale teraz (w sensie od wczoraj) ją mam i fakt duża jest, ale gierka pico bello

Awatar użytkownika
Znajomy

Jak ktoś miałby ochotę to pogrywam często w Overwatcha, chętnych na grania zapraszam do pisania na Discordzie. Mam tam taki zam nick więc nie będzie problemu mnie znaleść ;)

Szukaj:
 [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

więcej linków