Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 14 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do przodu... oraz nowy admin na discorda
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Minęło już czasu od mojego ostatniego tematu na tym forum. Ostatnio prawdę mówiąc rzadko wchodzę na forum i na nim piszę. Ta sytuacja jest głównie powodem tego, że studia strasznie mi czas zajmują, a co lepsze od teraz mam jeszcze mniej czasu wolnego. Nie wiem jak to wam powiedzieć by nie przesadzić, a zarazem powiedzieć wam to co chcę przekazać. Tydzień temu udało mi się załatwić powiedzmy pewną robótkę. Jak na razie jest to praca taka tymczasowa, robiona w miarę wolnego czasu bo nie mam narzuconego terminu lecz jestem nią strasznie zafascynowany. Tydzień temu moja sytuacja strasznie się zmieniła, nowe pomysły, nowe cele. Niektórzy wiedzą co to za robota jest i chciałbym żeby jednak w internet ta informacja nie weszła bo szefostwo ze studia z grami może mnie skarcić za przechwalanie się wzdłuż i wszerz. Powiem tylko, że dostałem grę do tłumaczenia premierową. No i właśnie tutaj jest z jednej strony moja radość, a z drugiej problem. Myślałem, że przyjdzie to trochę później, nic nie jest jeszcze pewne bo może mój plan się nie sprawdzi i jednak znów będę aktywny na forum. Sprawa jest taka, że po prostu pchnie mnie do przodu i to bardzo mocno. Nabrałem takiego pragnienia wejścia na wyższy poziom, na pójście jeszcze wyżej, na zdobycie czegoś więcej i więcej.

W związku z tym, że mam pracę do zrobienia, która jest dla mnie bardzo ważna i jest częścią wielkiego planu na przyszłość nie mogę już zajmować się discordem, a przynajmniej na ten czas nie mogę. Potrzebny jest nowy admin i nie chciałbym stawiać was w niezręcznej sytuacji lecz jednak muszę bo czas nie daje mi wyboru i cały łańcuch mojego planu już się zaczął i tutaj nie ma odwrotu i następna szansa może mi się już nie przytrafić. Ogłaszam, że poszukiwany jest nowy administrator na czat na discordzie. Powiem wam szczerze, że już teraz chciałbym być wolniejszy o ten czat, no ale muszę jakiś czas dać, dlatego czas jest do końca czerwca. W lipcu są już wakacje i będę brał się mocno do roboty i najprawdopodobniej w lipcu lub sierpniu będę już pewniejszy na jakim gruncie stoję. Wtedy powiem wam jakie mam plany. Jeżeli do końca czerwca nie znajdzie się administrator to czat zostanie zamknięty do momentu kiedy taka osoba się nie znajdzie.

Zaczynając temat o discordzie. Wiem, że nic łatwo nie przychodzi i, że są te ciężkie chwile lecz jednak ja jakoś czuję, że niezbyt nadaję się na zarządzanie tym czatem. Nie jestem taką osobą, która nadaje się do konfrontacji co wpływa jednak na decyzje jakie podejmuję. Zdarzają się sytuacje, które nie powinny się zdarzać lecz jednak nikt nie powiedział, że wszyscy będą wiedzieli jak się na takim czacie zachować. Nie wiem czy to jest moje wielkie wyczulenie na pewne sprawy, czy nie rozumiem pewnych spraw, dlatego potrzebny jest tam nowy admin. Tym bardziej, że ja teraz będę mocno zajęty bo mam grę do tłumaczenia i tam mam aż ponad 4000 linijek do przerobienia i mam plan także drugą gierkę przetłumaczyć co najprawdopodobniej drugie tyle będzie na mnie czekało.

Następna sprawa to jest pomysł przerabiania forum na nowsze i przenosiny na mój prywatny serwer. To też na dzień dzisiejszy kompletnie odwołuję także ze względu na pracę jaką teraz dostałem. Mówię na dzień dzisiejszy, ponieważ nie jest sprawa jeszcze pewna. Forum zarządzać będę i jak będzie potrzeba to zrobię co trzeba na nim, tutaj to mnie nikt jak na razie nie zastąpi i muszę jakoś sobie poradzić. Nie martwcie się zamykać forum nie będę bo wiem ile dla was ono jest warte. Nawet jeżeli nie będę już miał zbytnio czasu na forum to ja wam je zostawię, będę opłacał dalej i w razie potrzeby robił na nim co trzeba. Tutaj to nawet praca mi w tym nie przeszkodzi, więc się nie martwcie.

Jak miałem 15 lat to zacząłem nad tym forum pracować. Kierowała mnie chęć do pójścia wyżej, zrobienia czegoś dobrego, czegoś co by sprawiło, że wszyscy, którzy mówią źle o mnie się mylą. Zrobiłem to, nauczyłem się i zdobyłem część góry. No mówiły mi osoby, że za długo na forum spędzam czasu, nad jego udoskonalaniem. To była po prostu moja wędrówka w górę. Teraz można powiedzieć, że stoję w miejscu, dowiedziałem się co miałem dowiedzieć, zdobyłem poziom jaki chciałem i jestem z niego bardzo zadowolony lecz znów jestem wzywany, na pójście jeszcze wyżej. Znów wróciła do mnie ta wielka chęć na zdobycie jeszcze wyższej części góry. Znów powróciła do mnie ta wielka chęć do ciężkiej pracy, do zainwestowania w siebie. Nie wiecie jaki jestem teraz zdeterminowany do osiągnięcia swojego celu, na jaką ciężką pracę jestem gotów.

Dobra nie ma co na razie insynuować, najważniejsze jest to, że muszę z discorda zrezygnować bo mam pracę do wykonania bardzo ważną. Jeżeli plan nie wypali, wszystko lub większość wraca tak jak było, jeżeli się uda to będę musiał następną taką wiadomość wam napisać i powiedzieć pare słów. Ogólnie mówiąc, nie martwcie się, ciągle drzemie i wrze we mnie ta siła, która ciągle trzyma mnie w tym uniwersum, trzyma mnie tutaj więcej niż tylko bycie fanem bo jestem dłużny i zawdzięczam wiele Sonicowi i reszcie. Po prostu chcę zrobić jeszcze więcej, jeszcze więcej osiągnąć. Wierzę, że tutaj na forum dalej będziecie ze sobą pisać i korzystać z tego na co włożyłem tyle swojej pracy.

Tytuł: Re: Do przodu... oraz nowy admin na discorda
Awatar użytkownika
Przyjaciel

W zimie się okaże ze robiłeś tlumaczenie do team sonic racing :P

Ja bym wziął na admina te osoby, które często online na discordzie, np. Tajrak, Ademk, Candy itp.

-- 01 cze 2018, 6:58 --

I może jeszcze przeniesieniesz to do działu ogłoszenia dotyczące forum, bo na prywatce ostatnio nikt nic nie pisze.

Profil na Scratchu https://scratch.mit.edu/users/MilesTailsProwerX/

profil na retroachivements: http://retroachievements.org/user/Psiki

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ja proponuje Konrada, jest chyba jedną z osób, które są najdłużej i są najbardziej aktywne... I najbardziej oddane Sonicowi. XD

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Moderator

TheKidan pisze:
Ja proponuje Konrada, jest chyba jedną z osób, które są najdłużej i są najbardziej aktywne... I najbardziej oddane Sonicowi. XD

Lecz go praktycznie nie ma na discordzie. A poza tym po co proponujemy? Jak ktoś będzie chciał to się zgłosi

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Tajrak pisze:
TheKidan pisze:

Lecz go praktycznie nie ma na discordzie. A poza tym po co proponujemy? Jak ktoś będzie chciał to się zgłosi

Niewidoczny =/= Nie ma go. Uwierz mi jakby dostał taką rolę to od razu byłby bardziej aktywny. :D

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Moderator

TheKidan pisze:
Tajrak pisze:
TheKidan pisze:

Niewidoczny =/= Nie ma go. Uwierz mi jakby dostał taką rolę to od razu byłby bardziej aktywny. :D

Hmm... Może i masz racji troche. Ale jak wspomniałem. Kto chce ten niech sam postanowi

Awatar użytkownika
Znajomy

Wiadomo, nie ma po co zawracać sobie głowy czatem, kiedy ma się szanse robić coś ważniejszego i przydatnego w przyszłości. Powodzenia.

Co do zastępcy to też proponuje Konrada, w końcu ma najwięcej postów na forum, niech ma coś w zamian :P Ew. Tajraka na admina, a Konrada na poprzednią pozycję Tajraka czyli moderatora.

Completely unbreakable
And maybe we are
But isn't it beautiful
The way we all fall apart

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Ej, ej, ej! W nic mnie nie wkręcajcie xd Na admina czatu się nie nadaję i choć tam zaglądam to jednak siedzę tam za mało. Uważam, że adminem czatu powinien zostać jeden z tamtejszych modów czyli Pixel lub Tajrak :)

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Opiekun

Dokładnie, jeśli Tajrak czy Pixel nie mają nic przeciwko to to byłoby chyba najmądrzejsze rozwiązanie.
Ew. jeśli będzie trzeba, chętnie spróbuję swoich sił jako moderator tam na czas wakacji na próbę chociaż. Ale to tylko w przypadku, jeśli faktycznie taka pomoc jest niezbędna.

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cóż bym zaproponował Konrada(ale jak sam zainteresowany nie chcę :jajecznica: ) to Zuo lub Tajraka

Awatar użytkownika
Znajomy

o Zuo też aktywna, myślę, że by się spisała

Completely unbreakable
And maybe we are
But isn't it beautiful
The way we all fall apart

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Konradomorelo pisze:
Ej, ej, ej! W nic mnie nie wkręcajcie xd Na admina czatu się nie nadaję i choć tam zaglądam to jednak siedzę tam za mało. Uważam, że adminem czatu powinien zostać jeden z tamtejszych modów czyli Pixel lub Tajrak :)

Wiesz, że mi to wszystko jedno aktualnie bo discorda nie mam... Chciałam Cię tylko "docenić" w końcu jesteś jedną z bardziej aktywnych osób w Polskim Fandomie Sanyka.

This is who I am...

A modern tragedy!

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Obrazek
Hihi ^^

Awatar użytkownika
Administrator

Dobra, sprawa z administracją na discorda jest załatwiona, przynajmniej na ten czas. Temat zamykam.

Szukaj:
 [ Posty: 14 ] 

więcej linków