Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 5 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Twoja postać i jej ubiór
Post: 04 paź 2018, 21:51 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Prawdę mówiąc jestem dzisiaj w fatalnym humorze, ale jakoś tak do głowy mi wpadł fajny temat na forum i postanowiłem z wami go obgadać. Żeby się nie rozpisywać zapytam was : W jakim ubiorze twoja ulubiona postać wygląda najlepiej, albo mogłaby najlepiej wyglądać?

Zasada jest jedna, pomijamy standardowy ubiór naszej postaci. Jeżeli np. Dr. Eggman ma swój standardowy strój w kolorze czerwonym to naszym zadaniem jest znaleźć dla niego taki strój, który najlepiej pasuje do naszej postaci.

Ja też mam ubiór dla mojego lisiaka, ale poczekam na wasz ruch.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Twoja postać i jej ubiór
Post: 05 paź 2018, 7:49 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Temat lekko mylący bo wygląda tak jakbyśmy mieli opisywać ubiór naszych oryginalnych postaci :D


No ale dobra, ten obrazek już wstawiałem, ale uważam, ż jest świetny

Obrazek

O wiele bardziej militarny i dyktatorski wygląd i choć rezygnujący z czerwieni to nadal pasujący do Eggmana.

Eggy też wygląda niczego sobie w normalnych ubraniach :D

Obrazek


Co do innych postaci to ten obrazek jest fajnym zestawem


Obrazek


Poza Tailsem, jakoś buntowniczy charakter mi do niego nie pasuje :P

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Offline
 Tytuł: Re: Twoja postać i jej ubiór
Post: 05 paź 2018, 8:13 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
No ten Tails wygląda jak jego przeciwna strona w alternatywnym świecie.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Twoja postać i jej ubiór
Post: 06 paź 2018, 6:00 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Hmmm.... podesłać arcik czy napisać? Bo jeśli to pierwsze to się biorę do rysowania >:)Ten LOL u Shadowa xD Kocham to.

_________________
And I Cross My Heart And I Hope To Die, That I Will Not Draw No More Hentai ㋡Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Twoja postać i jej ubiór
Post: 06 paź 2018, 13:40 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
A jak chcesz.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 5 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>