Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w czwartym kwartale bieżącego roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 8 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prawdziwe Anime: My hero Academia
Awatar użytkownika
Administrator

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Bohaterze, nie ważne ile bym powiedział, ale proszę... Po prostu obejrz My hero Academia. Zrób to dla Siebie, Mnie, Sonica, wszystkich. Bo każdy zasługuję na to, by taką historię poznać

To twoja chwila

I nawet jeśli nie myślisz, że ta chwila dalej jest twoja, to każdy kogo jest tak myślał

Tak zaczynam to miejsce dla każdego kto porozmawia o nim. Na priv możecie też dostać gdzie rozmawiamy głównie o tym. Pozdrowienia dla Tailsa którego przekonam, ale wiem że przekonałem. :wygrana:

Tytuł: Re: Prawdziwe Anime: My hero Academia
Awatar użytkownika
Opiekun

BYŁEŚ WYBRAŃCEM TAJRAK! MIAŁEŚ ZNISZCZYĆ OTAKU, A NIE DO NICH DOŁĄCZYĆ! BYŁEŚ JAK MÓJ BRAT TAJRAK, KOCHAŁEM C-

A nie, jednak nie. MHA jest anime bardzo udanym, które jest obiektywnie dobre i przyciąga do siebie za sprawą świetnych postaci i samego konceptu zmiksowania seriali typu "kawałek życia" z mediami o superbohaterach.

I to działa...

P.S. - Froppy jest kochana.

    
"What is wrong with parents?" ~ Książę Harry na temat Fortnite.

Awatar użytkownika
Znajomy

Anime "My hero academia" nie oglądałam (no dobra - widziałam jeden odcinek) ale regularnie kupuje mangę. W prawdzie autor ma naprawdę ładną i oryginalną kreskę, fabuła jest spoko, tak samo jak bohaterowie i po przeczytaniu tych paru tomów w pełni rozumiem dlaczego seria stała się popularna, ale mimo wszystko...raczej fanką siebie nazwać nie mogę, bo "czegoś" mi w tym brakuje (ale pewnie dlatego, że mam jakieś wygórowane oczekiwanie zarówno do anime jak i wszystko wokół XD)
Ale cóż - mangę dalej będę kupować i może dzięki dalszym tomikom uda mi się pokochać My hero Academia.

Awatar użytkownika
Kolega

Ojjjj, to anime miało na mnie w zeszłym roku taki wpływ! Chciałam nawet zrobić cospa, ale moje umiejętności krawieckie są godne pożałowania. Tak marzyłam o stroju Deku!

Zainspirowało mnie do ciężkiej pracy i zrobienia czegoś ze swoim życiem. Do teraz jak jest mi trudno, pytam siebie: Co by zrobił Izuku?. Nie poddawał się, więc idąc za jego przykładem daję z siebie wszystko, czasem nawet więcej. :D
W dodatku bardzo łatwo się utożsamiać z postaciami. Bardzo mi to pomogło, gdy szłam do nowej szkoły, bo wtedy zaczęłam stawiać sobie postanowienia, jaka chcę być i robiłam wszystko, co mogę, by nie tylko chcieć, a po prostu być. I chyba się po części udało.

W sumie jest to jedna z nielicznych serii, do której się tak bardzo przywiązałam i chociaż nie jestem już aż tak w a&m, to będę ją kontynuować.

Bardzo przypadła mi do gustu ścieżka dźwiękowa. Od czasu do czasu nie pasują mi tylko endingi. :/

Jak pieniążki mi sprzyjają, to manga też powolutku się ustawia na półce.

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Opiekun

Pssst... Tajrak.

MHA będzie na Polsat Games. Miłego oglądania.

    

Awatar użytkownika
Kolega

Ale czemu z lektorem? :""")

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Opiekun

Pandojeż Alex pisze:
Ale czemu z lektorem? :""")

Jak będzie Pawlak to nie marudź.

    

Awatar użytkownika
Kolega

Cytuj:
Jak będzie Pawlak to nie marudź.

Czyli skoro go nie ma, to mogę? :P

A tak serio - wiadomo, że lektor tańszy. Cieszę się, że chociaż coś robią w kierunku, by jak najwięcej osób mogło obejrzeć Akademię, bo napisy dla niektórych mogą się za szybko przewijać.
Pierwszy szok minął, także cieszę się, że cokolwiek jest!

#SIXOFCROWS

Szukaj:
 [ Posty: 8 ] 

więcej linków