Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Powiedz jakieś bezużyteczne/randomowe fakty o sobie!
Awatar użytkownika
Kolega

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Cytuj:
12. Czopapiki są smaczne

Cytuj:
#TeamKuleczki
Czokapiki są mdłe, a Cini Minis za mało.

Czokapiki spożywam od kilku lat non stop. Jako jedyne nie wywołały u mnie odruchów wymiotnych przy spożywaniu kolejnej miseczki, tydzień po ostatniej.

Natomiast na sucho już za nimi nie przepadam. Bez mleka najbardziej Cini Minis, ale w granoli.
Kuleczki mnie zawsze śmieszą, bo wyglądają jak królicze bobki :''''''')

Cytuj:
7. Niecierpie historii tylko ze względu na daty.

Ja jej nie lubię ze względu na sposób nauczania, który teraz mam. Wina leży też po stronie podręcznika, który jest niechronologiczny pod względem tematów w dziale i podrozdziałów. Do tego literówki doprowadzają mnie do szału, przez to mam wrażenie, że był pisany na szybko, bez dokładnego sprawdzenia pisowni (a co dopiero treści?) (:

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Opiekun

Pandojeż Alex pisze:
Kuleczki mnie zawsze śmieszą, bo wyglądają jak królicze bobki :''''''')

Bo to jest sama prawda. Maskotką Neskłików jest królik. :kąpiel:

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Znajomy

Jak każdy to i ja :D

1. jestem aspołeczny
2. nigdy nie miałem dziewczyny
3. jedyny raz jak wypiłem alko to u kumpla na impresce, jako jedyny byłem trzeźwy xD
4. choć jestem aspołeczny to jak z kimś rozmawiam sam na sam to gadania nie ma końca
5. nie znoszę cs'a
6. poszedłem do technikum
7. to pierwsza klasa która mnie lubi
8. nienawidzę tych gnojów z podbazy
9. w sonica gram od 2012 (a przynajmniej tak twierdzi moje konto na steam, bo wtedy kupiłem generke)
10. mam pecha do płci przeciwnej, choć lubie przebywać w toważystwie dziewczyn to nigdy nie jestem akceptowany (ciekawe dla czego...)
11. https://www.youtube.com/watch?v=EtKWCyE_pfo o tym pojawi się kiedyś stosowny post ;)

To chyba tyle :D

Awatar użytkownika
Opiekun

Cytuj:
1. jestem aspołeczny
2. nigdy nie miałem dziewczyny
3. jedyny raz jak wypiłem alko to u kumpla na impresce, jako jedyny byłem trzeźwy xD
4. choć jestem aspołeczny to jak z kimś rozmawiam sam na sam to gadania nie ma końca
5. nie znoszę cs'a
6. poszedłem do technikum
7. to pierwsza klasa która mnie lubi
8. nienawidzę tych gnojów z podbazy
9. w sonica gram od 2012 (a przynajmniej tak twierdzi moje konto na steam, bo wtedy kupiłem generke)
10. mam pecha do płci przeciwnej, choć lubie przebywać w toważystwie dziewczyn to nigdy nie jestem akceptowany (ciekawe dla czego...)
11. https://www.youtube.com/watch?v=EtKWCyE_pfo o tym pojawi się kiedyś stosowny post ;)

Nie cierpię określenia aspołeczny xD Ghod bo to psychopatia xd Dlatego strasznie nie lubię tego określenia... no hate tho. I still like you :d

Alkohol... nie mam hajsu na to? Ale jestem już po połówce wódki i 10 piwach... nie na raz głupole xD Na raz mój rekord to sześć 4.5%... i byłam trzeźwa FUCK YEAH!

Też nie miałam chłopaka[ani dziewczyny i jakoś mnie to nie ziębi :p Don't hate tho xd

Też nieznoszę CS'a. Mam wrażenie, że to gra dla matołów z gimbazy i jutjuberów. Ugghh :d

Mnie lubili w gimnazjum... ale okazywali to w dziwny sposób xD

No i ja z reguły gadam i trzymam sztamę z chłopakami. Dziewczyny mnie nie rozumieją i z reguły nie umiem znaleźć z nimi wspólnego języka :p Nawet ich czasami nie ogarniam i one nie ogarniają mnie xDDD

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Czas na powrót ciekawostek o mnie!

- Jestem jednym z tych ludzi, którzy uwielbiają czytać. Przede wszystkim epika, ale czasami też dramaty. Jedynie liryka jakoś mnie odpycha przez swoje niepotrzebne utrudnienia mające symbolizować mądrość...
Jeżeli ktoś jest ciekaw, najbardziej lubię fantasy i historyczne. "Krzyżacy" forever!

- Jestem jednym z tych szaleńców, którzy nie wykluczają istnienia smoków. Zastanówmy się, dlaczego takie istoty pojawiają się w różnych kulturach, które nie miały z sobą kontaktu? (Dla przykładu, średniowieczna Europa i Chiny)

- Gdybym żył w świecie Naruto, to bym spokojnie mógł zostać ninją. Mam dość elastyczne palce.

- Chciałbym żyć w świecie One Piece. I przy okazji zdobyć moc Gomu-Gomu No!

- Uwielbiam uniwersum Assassin's Creed. Szczerze? Chciałbym kiedyś opowiedzieć jakąś historię z tego świata w grze. Ale to marzenie na nic...

Awatar użytkownika
Opiekun

1. Ze wszystkich gier Sonica lubię tylko klasyczne gry. No i może Generka, reszta jest dla mnie taka meh.
2. Potrafię "podnieść źrenice", tak, aby ich nie było widać.
3. Jestem introwertykiem.
4. Wspomniałem już że lubię klasyczne gry?
5. Umiem JavaScript w stopniu podstawowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja muzyka: https://soundcloud.com/vebros1510

Awatar użytkownika
Znajomy

Vebros pisze:
2. Potrafię "podnieść źrenice", tak, aby ich nie było widać.

Szczerze nie wiedziałem że ty tak potrafisz(myślałem że żaden człowiek na Ziemii tak nie potrafii).
Ale w sumie nie chciał bym zobaczyć swych "podniesionych źrenić"

Awatar użytkownika
Opiekun

Oh, chyba źle to powiedziałem. Chodziło mi chyba raczej o to, że oczy są całe białe, o xD

Moja muzyka: https://soundcloud.com/vebros1510

Awatar użytkownika
Opiekun

A ja powiem
Jeśli ciocia wikipedia nie kłamie (strona "palec ręki" jakby co xD) to ten
Umiem zgiąć więzadła pomiędzy paliczkami dalszymi a środkowymi bez zginania więzadeł pomiędzy środkowymi a bliższymi xD

To tak w sumie śmiechowo wygląda, jak jakiś pająk, zwłaszcza że właśnie te normalne zgięcie wtedy jest proste jak wtedy gdy prostujesz rękę

Szukaj:
 [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

więcej linków