Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Koncept z Współpracą] Blueblur-Verse
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
DOBRA W KOŃCU XDD

Postać:

Imię:
Nazwisko: Heliotrope
Rasa: Fioletowa jeżyca
Wygląd: arty by sel, bo luki nadal nie zrobiła dobrego fullbody :3 Obrazek
Zdolności: w oryginale ma moja postać ponaddźwiękowy pęd… ale tu może być tylko bardzo szybka z dużą zwinnością, zdolnością też do dobrego szpiegowania. Oprócz tego jest z niej dobry aktor, a piszę to tutaj, bo może to wykorzystać w misjach
Charakter i zachowania: właściwie….. to jest moja sona, i wy mnie znacie, nie wiem, jak macie jakiś problem to mogę dopisać
Strona: Sonicowa/Freedom Fighters? Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, widzę tutaj moją postać w tym opowiadaniu jako…. Taką osobę, która jest często przy radioli i informuje o różnych rzeczach przy czym rzuca suchary, ale też jako taką, którą można wysłać na misję specjalną (zdolności wyżej)
Historia: hm…. Właściwie historia dołączenia do teamu przeciw IE wygląda moim zdaniem tak, że Luki na własną rękę szpiegowała imperium, miała swoje notatki i dążyła do dotarcia do tych najbardziej strzeżonych stref, gdzie w jednej z takich misji eksplorujących doszło do akcji TS/FF i pomimo, że jej przeszkodzili w eksploracji, jakoś się ugadali że będzie dobrą osobą do współpracy? Luki na przeszpiegi to zawsze i wszędzie, uwierzcie :p
Relacje: Dobre. Serio, to moja sona, ja z nikim nie mam złych relacji, a nowe znajomości bardzo szybko mi poznać (co wiedzą „dziadki z sonic.w8t.pl” hehe)
Inne: Nie mów do niej Lukrecja, tylko Luki. Może być i nawet Lukier, Lukeł, Luk, ale Lukrecja brzmi dla niej za długo, preferuję „Luki”.

Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 21:04 przez Luki_Lukrecja, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Opiekun

Bardzo fajna postać :D Ja się w końcu wezmę za swoją... Mam w planie full refkę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :p

Postać ładna, rysunek też ładny[tak tak, wiem, że nie twój]. To teraz pora na mnie :p

Obrazek

Awatar użytkownika
Opiekun

Oho, coś rusza. To ja już przybywam z pomocą.

Cytuj:
Silvera chyba też planujemy, ale nie pamiętam na niego żadnego konkretnego pomysłu.

Osobiście planowałem wsadzić go do Freedom Fighters. Dokładniejszy opis obecny w spoilerach gdzieś przed postami Kat. (gdzie wstawiłem też propozycje dwóch innych grup rebelii)

Cytuj:
Wcale nie oznacza, że będą pojawiały się rzadko :P Historie, które będziemy pisać z fanowskimi postaciami będą mogły być tak samo duże i istotne jak te z głównej serii. Chciałbym tylko uniknąć tego, że nasze postacie staną się zbytnio kluczowe i zbyt bliskie Sonicowi i jego paczce. Co nie oznacza, że nie będzie interakcji pomiędzy postaciami SEGI a postaciami naszymi i to też nawet nie będą musiały być małe interakcje... To skomplikowane, wyjdzie jakoś później :D

Osobiście myślę, że postacie będą miały wbrew pozorom dużą rolę. Oczywiście, nie będą nie wiadomo jak częste... Ale na pewno nie będziemy narzekać na ich rzadkość.
Obstawiam, że będą one nieraz w jakiś sposób działać podczas kluczowych zdarzeń.

Co do tematu Imperium i proporcji ludzie-mobianie, cóż, zapoznam się jeszcze z tym co pisaliście i spróbuję ułożyć ideał na podstawie trzej idei.

A co do postaci...
Cytuj:

Hm?
Cytuj:
Relacje: Dobre. Serio, to moja sona, ja z nikim nie mam złych relacji, a nowe znajomości bardzo szybko mi poznać (co wiedzą „dziadki z sonic.w8t.pl” hehe)

No dobra, tylko prosiłbym uwzględnić dokładnie z jakimi postaciami ma/miała styczność.

A tak to, osobiście nie mam zastrzeżeń.
Muszę w końcu wziąć się za swoje pozostałe postaci związane z Utopią...

Awatar użytkownika
Opiekun

......no tak,jak paskudziłam sie z tym jak po wklejeniu szablonu w wordzie usunąć czarne tło przez przypadek usunęłam jedną kolumne, już poprawiam!

A z kim miała styczność... Z każdym z kim "pracuje", a reszte... Zobaczy sie z czasem, możliwe że z ockami kogoś innego tutaj, nie no, mówię, zobaczymy, by te relacje takie znikąd nie były

Awatar użytkownika
Opiekun

Ustalone dane co do świata z perspektywy każdej z trzech osób postarałem się przemienić w ogólną linię. Oto co powstało.

- Kontrastowy świat daje duże pole do zabawy koncepcją. Dlatego pozostałbym przy tym.
- Osobiście uważam, że dominacja Mobian jest czymś świeżym... Osobiście stanę przy zmienionej proporcji na Mobianie ok. 75%, Ludzie ok. 25%
- Hm... A może niech Eggman będzie czymś w rodzaju "zblansowany/zły"? Jest wyraźnym zagrożeniem, potrafi podejmować bardzo kontrowersyjne pod kątem moralnym decyzje mając jednak pewne granice. Nadal zdarza mu się jednak robić jakieś komiczne sytuacje.
- Orbot i Cubot jako pomagierzy Eggmana.
- Imperium Eggmana toczy własną "krucjatę" przeciw Mobianom oraz coraz bardziej skłonnemu do tolerancji G.U.N., a Freedom Fighters to ogólna organizacja działająca na całym świecie z pokładu Sky Patrol.
- Królestwo Acorn, choć małe, to silne państwo działające na rzecz pokoju.
- Wyspy z wymiaru Sol obecne jako odpowiednik Oceanii. Obecni są tam piraci tacy jak Kapitan Whisker, którzy są zbuntowanymi maszynami Eggmana, zyskujący coraz więcej samoświadomości. Potrafią nawet konstruować nowych pobratymców.
- Świat od początku swego istnienia jest areną walk Light i Dark Gai, którzy wybudzają się co pięć milionów lat.

Teraz można już pomyśleć co jednak można by zmienić.

Szukaj:
 [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

więcej linków