Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 5 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej
Post: 01 gru 2018, 10:37 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej.
Dziś zajmiemy się co mogło się stać gdyby Sonic X-Treme został by wydany
Według mnie:
SEGA Saturn by odniósł sukces i SEGA mogła by wystrzymać do dziś na rynku konsol(Dreamcast mógł by też odnieść sukces,gdyby SEGA Saturn odniósł sukces),a ludzie by bardziej polubili Sonici w 3D(chyba dużo się wylewa na nie pomyj ze względu że występuje znienawidzony Modern a nie ukochany Classic)

A jak według was co by się stało gdyby Sonic X-Treme wydany

_________________
Bezsensowny fanfic mego autorstwa:https://www.blueblur.pl/moj-bezsensowny-fanfic-t1627.html
Jesteśmy tak blisko, a jednak daleko
Piszemy do siebie, a w lodówce jest mleko


Offline
 Tytuł: Re: Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej
Post: 01 gru 2018, 20:01 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Hm... Szczerze mnie ciekawi co by było gdyby wydano tego X-Treme, ale średnio orientuje się w temacie.

Za to naprawdę interesuje mnie jak zmieniłaby się historia jeża gdyby zrezygnowano z eksperymentów? Wiecie, utrzymano by na dłużej jakieś mechaniki i dopiero później by coś zmieniono.
O, albo gdyby 06 został wydany w właściwym terminie!


Offline
 Tytuł: Re: Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej
Post: 01 gru 2018, 22:07 
Awatar użytkownika
Znajomy

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Trzeba pamiętać, że gameplay Sonic X-treme bardzo się różni od tego co dostaliśmy w Adventure, czy od późniejszego Boostgameplay. Kilka moich przypuszczeń:

1. Jeżeli Sonic X-treme byłby dobrą grą, Saturn by się dobrze sprzedał, późniejszy Dreamcast również, to możliwe, że Sega by dalej wydawała konsole.

2. Nie umiem powiedzieć, czy gameplay "rybiego oka" to było by to, co później Sonic Team chciałby rozwijać. Jeżeli tak, to obecnie Sonic byłby kompletnie inną grą, z innym stylem rozgrywki. Jeżeli nie, to Sonic X-treme byłby jedyny w swoim rodzaju (coś jak Heroes, czy Lost world).

3. Trzeba pamiętać, że Sonic X-treme nie miał jednego scenariusza. W sumie to nie wiem, czy był jakiś oficjalnie zatwierdzony. W zależości od tego, co by twórcy przyjęli, fabuła Sonika mogła by pójść w różnym kierunku. Ale powiedzmy, że np. zatwierdzają ten, w którym mieli wystąpić postacie z SATAM i jeszcze Tiara Boobowski. Możliwe, że te postacie miały miały obecnie więcej do powiedzenia w świecie gier np. w późniejszych mogłyby być grywalne (wyobraźcie sobie Sonic Heroes z teamem Acorn: Sally, Bunny, Antoine, a Rotor np. zamiast Biga w team rose).

Aha. Tak na koniec. Moja wiedza o Sonic x-treme opiera się na filmiku Unclemroowy. Więc jak coś poknociłem, to mnie poprawcie.

_________________
Królikiem, to wy sobie nazywajcie Bugsa, Judy, Lolę, Oswalda, Rogera, Cream, Bunnie, Bonnie, rodzinę Rabatków i Królika z Kubusia Puchatka.


Ja jestem Zającem.


Offline
 Tytuł: Re: Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej
Post: 07 gru 2018, 20:22 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Dzisiejszym tematem na "Gdyby tak historia Sonica toczyła się inaczej" jest co by się stało gdyby Sonic '06 dostał dokończony.
Według mnie(moja wiedza opiera się o opiniach fanów(po odpowiednim oczysczeniu i ofiltrowaniu niektórych)i filmie Uncle'a Mroowy(chyba tak się odmienia)oraz filmie Angry Video Game Nerda(uwaga dla niektórych:mogą występować wulgaryzmy)(i tak byłby w tą grę nie zagrał przenigdy nawet gdyby Xbox 360 i PS3 stały się retro i można by było je emulować albo była by dawana za darmo):
1.Sonic '06 byłby ukochany przez recenzentów(może oprócz The Telegraph i IGN którzy to kochają szukać dziury w [nie]całym nawet w najlepszym Sonicu)
2.Imię marki zostało by uratowane(może aż do pojawienia się Sonic BOOM ale rozmowa o nieudanej translacji na język współczesnych odbiorców będzie później)i SEGA by nie próbowała by jak dzisiaj przywrócić Sonica do łask(co jej się zwykle udaje na 1-2 gry)
3.Nie było chyba by memów i paliwa dla żartów o tej grze(ale jak i tak by były,bo jak wiadomo nieważne ile twórca się napracował,nawet jeśli to była produkcja idealna to i tak wszyscy będą się śmiać z błędów dzieła twórcy, bo i tak jeden błąd który będą się śmiać wszyscy)
To tyle ode mnie, teraz wasza kolej.

Aby rozbudzić atmosferę, memy z Sonic '06:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I mój autorski żart:Co mówi Silver na wysypisku?It's no use

_________________
Bezsensowny fanfic mego autorstwa:https://www.blueblur.pl/moj-bezsensowny-fanfic-t1627.html
Jesteśmy tak blisko, a jednak daleko
Piszemy do siebie, a w lodówce jest mleko


Offline
 Tytuł: Re: Gdyby tak historia Sonica potoczyła się inaczej
Post: 07 gru 2018, 22:36 
Awatar użytkownika
Znajomy

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Mam dwie wersje wydarzeń, w zależności od tego, jak by wyglądał końcowy efekt:
1. Gdyby gra została wydana tylko bez bugów, ale reszta(fabuła, grafika itp) zostały by na miejscu: myślę, że mimo wszystko gra by zyskała dobrą ocenę pod względem rozgrywki. Ale co do podjętych decyzji fabularnych to jednak fani mieliby mieszane uczucia.
2. Gdy gra została wydana bez bugów i nieco uproszczoną fabułą (bez romansu na linii Sonic-Elise, oraz prostsza historia Silvera(taka na zasadzie: lecę w przeszłość, naprawiam, wracam)); wtedy myślę, że gra była by zaliczana do jednych w najlepszych w serii. Pamiętajmy, że Sonic 06 można nazwać Sonic Adventures 3 ze względu na wiele podobnych cech (choć ja wolę ją nazywać Sonic Adventure 2.0), a przecież gry adventures są jednymi z bardziej lubianymi w serii.

Natomiast, jak by to odbiło się na przyszłe gry? Wydaje mi się, że prawdopodobnie nigdy byśmy nie dostali boostgameplayu (co by było bardzo złe, bo bardziej wolę boost gameplay). Natomiast możliwe byłoby to, że dalej inne postacie byłyby grywalne w dalszych grach. A Sonic cieszyłby się dobrą opinią.

_________________
Królikiem, to wy sobie nazywajcie Bugsa, Judy, Lolę, Oswalda, Rogera, Cream, Bunnie, Bonnie, rodzinę Rabatków i Królika z Kubusia Puchatka.


Ja jestem Zającem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 5 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>