Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 10 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dżem dobry
Awatar użytkownika
Znajomy

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Hejka, jestem Wojtek, rocznik 94, mieszkam niedaleko granicy Polski z Czechami i ze Słowacją, zainteresowania: Piłka Nożna (moje ulubione kluby: Manchester City, Borussia Moenchengladbach), rysowanie, różne hipsterskie rzeczy, słucham głównie Power Metalu, muzyki klasycznej i ostatnio jazzu.

Moja historia z Sonikiem jest trochę skomplikowana. Do 21 roku życia nie wiedziałem, że Sonic jest postacią z gier, że rywalizował z Mario, że jest maskotką Segi itp. Jak to możliwe? Po prostu daleki byłem od świata gier. Pierwszy raz Sonika spotkałem na niemieckojęzycznym kanale z kreskówkami. Leciał tam Sonic Underground. Samej kreskówki nie oglądałem, ale lubiłem słuchać intro. Potem na Jetixie leciał Sonic X. Ale poza paroma odcinkami nie oglądałem tego serialu. Widziałem jeszcze zwiastuny Sonic Heroes, ale myślałem, że jest dodatek do serialu.

Potem jednak chciałem zainteresować się tą postacią, ale nie umiałem znaleźć punktu zaczepienia. Najpierw oglądnąłem odcinki Nostalgia Critica o dwóch serialach z Sonikiem (AoSTH i SATAM). Ostatecznie trafiłem na kanał Arhn, a stamtąd na Unclemroowę. W międzyczasie obejrzałem serial Sonic X (który do dziś nie trawię, jest dla po prostu słaby i za dziecinny) Po tym wszystkim kupiłem moją pierwszą grę z Sonikiem: Sonic Generation (która do dziś jest moją ulubiona z serii) i po ograniu jej stałem się fanem niebieskiego jeża, oraz sięgnąłem po inne tytuły (głównie z głównej serii).

Poza grami lubię jeszcze serial Sonic BOOM (choć początkowa go nienawidziłem, ale podczas emisji 2-go sezonu się do niego przekonałem), oraz komiks Sonic Archie. Co do tego komiksu, to uważam, że historie sprzed rebootu są słabe, albo co najwyżej średnie (choć bardzo lubiłem komiksy z Scourgem). Komiksy po reboocie są dla mnie najlepszymi przygodami z Sonikiem. I jeżeli kiedyś miałby powstać jakiś nowy serial z Sonikiem, to właśnie na wzór tych komiksów. Obecnie czytam również komiksy z IDW, ale na razie mnie do końca nie przekonują (szkoda, że nie kontynuują historii z Archie, no ale pewnie prawa autorskie, lub coś innego)

Na forum dołączyłem, bo lubię rozmawiać o Soniku. Za eksperta się nie uważam, ale myślę, że wiem dość dużo jak na 3 lata interesowania się tą serią.

Tytuł: Re: Dżem dobry
Awatar użytkownika
Opiekun

Witaj, kolejny starszy użytkowniku. :)

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Dzień dobry, cześć i czołem! :D

Dużo tu ludzi, z którymi z pewnością będziesz mógł porozmawiać o komiksach z jeżem!
Miłej zabawy na forum! :P

#SIXOFCROWS

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Cytuj:
Sonic Generation (która do dziś jest moją ulubiona z serii)

Cytuj:
Komiksy po reboocie są dla mnie najlepszymi przygodami z Sonikiem.

Cytuj:
Obecnie czytam również komiksy z IDW, ale na razie mnie do końca nie przekonują

No! Już cię lubię! :D Witaj na forum, masz tutaj plakat na wejście

Obrazek

I pamiętaj że

Imperium cnoty...
To kłopoty!

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Znajomy

Witam, rozgość się. Tam mamy solone paluszki, tu stertę z komiksami Archie. Widzę że się dogadamy w wieeeelu kwestiach... Życzę udanego rozbijania się na forum i zapraszam do rozmowy.

Awatar użytkownika
Opiekun

Witam

Awatar użytkownika
Administrator

Cześć i czołem. Witam na forum. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, pomysły, sugestie czy coś w tym rodzaju to służę pomocą. Korzystaj z tego co nasze forum oferuje i baw się dobrze.

Awatar użytkownika
Opiekun

Kolejny młody dorosły... Nieźle!

Witamy na forum.

    
Ejże! Planeta została w dole!

Awatar użytkownika
Opiekun

Witaj i baw się dobrze!