Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 5 ] 
Szukaj:

Jakie osoby uważasz za najlepszych kandydatów do BB-Verse?
Davir 21%  21%  [ 4 ]
Konradomorelo 32%  32%  [ 6 ]
Kat 21%  21%  [ 4 ]
LukiLukrecja 5%  5%  [ 1 ]
Evil 11%  11%  [ 2 ]
Kaźmirz 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 19
Autor Wiadomość
Online
 Tytuł: Główni scenarzyści Blueblur-Verse [Ankieta]
Post: 10 gru 2018, 16:08 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Jako, że BB-verse nadchodzi coraz większymi krokami, a nikt więcej nie zgłasza się do tej roli, nadszedł ten czas! Trzech najważniejszych scenarzystów zostanie oficjalnie wybranych spośród sześciu wybrańców.

Można do woli wybrać trzy osoby w ankiecie. Można zagłosować na siebie i nie będzie trzeba być uczestnikiem konwersacji w głównym temacie.

Ankieta zostanie zakończona gdzieś po 16 w ten poniedziałek.

Notka: Konrado i najpewniej ktoś jeszcze przypadkowo zaznaczyli tylko jedną opcję.
Konrado zaznaczył tylko Kat, a jako dodatkowych wybrał Davira i siebie. Niech druga osoba też poda mi na PW dwie inne osoby.

Kat przez komplikacje nie może oddać głosu na Blueblur. Zagłosowała na discordzie na Davira, siebie i Kaźmirza.

-- 10 gru 2018, 16:08 --

Ankieta zakończona. Biorąc pod uwagę wszystkie wyniki, główni scenarzyści to:
- Davir
- Kat
- Konradomorelo


Offline
 Tytuł: Re: Główni scenarzyści Blueblur-Verse [Ankieta]
Post: 11 gru 2018, 14:18 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Dajcie Konradowi szansę na bycie tym głównym. Chyba nie ma lepszej osoby do tej roboty niż on.

Spoiler:


Offline
 Tytuł: Re: Główni scenarzyści Blueblur-Verse [Ankieta]
Post: 11 gru 2018, 14:41 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Trzech scenarzystów jest po to żeby nie doszło do takiej sytuacji jak z Pendersem :P


A to że sprzedałem duszę to fakt! I nie żałuję! ... no może trochę :P

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Offline
 Tytuł: Re: Główni scenarzyści Blueblur-Verse [Ankieta]
Post: 13 gru 2018, 12:46 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Aż tak źle się oceniasz Konradzie, że aż porównujesz się do Pendersa?


Offline
 Tytuł: Re: Główni scenarzyści Blueblur-Verse [Ankieta]
Post: 13 gru 2018, 12:54 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nie, tak tylko między sobą żartujemy :PPoza tym naczelnym scenarzystą jestem w swoich własnych projektach bo pracuje sam. Tutaj zabawa polega na tym, że jednak tworzymy coś wspólnie mieszając ze sobą różne nasze pomysły. Dlatego też jeden "wódz" jest nie na miejscu a Rada Trzech to najlepsze rozwiązanie :)

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 5 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>